Armastuse ja suhte horoskoop 10.03.2023.


Jäär: Võtke täna oma romantilistes suhetes omaks empaatia ja kaastunne. Isegi konflikti või haavatud tunnete korral lähenege oma partnerile kannatlikult ja mõistvalt. Võtke aega, et kuulata ja tõeliselt kuulda tema vaatenurka. Selle asemel, et keskenduda süüdistamisele või pahameelele, seadke andestamine esikohale tervenemise ja edasiliikumise vahendina. Vältige oma probleemide maha matmist ja tegelege nendega kohe.

Sõnn: Tänane päev annab teile võimaluse süvendada emotsionaalset sidet oma partneriga. Seades armastuse ja intiimsuse oma suhetes prioriteediks, võite panna kindla aluse täisväärtuslikule tulevikule koos. Kuid pidage meeles, et see teekond nõuab teilt mõlemalt pingutust. Julgustage ja toetage oma partnerit ning olge valmis avatud ja ausaks suhtluseks.

Kaksikud: On aeg võtta omaks haavatavus ja jagada oma emotsioone kellegagi, keda täna imetled. Võib-olla on teil tekkinud romantilised tunded sõbra või kolleegi vastu ja olete kõhelnud neid väljendada. Selle sammu astumine võib teie romantilises elus kaasa tuua positiivseid muutusi. Inimene, kellega oma tundeid jagad, võib olla avatud ja valmis vastama, seega ära lase hirmul end tagasi hoida.

Vähk: Täna võib tekkida tunne, et partner peab sind kogenematuks ja naiivseks. Teie tegudel ei pruugi olla teie kallimaga võrreldes nii palju kaalu. Et oma armastatuga paremini suhelda, peate olema valmis tema elustiili omaks võtma ja sellest õppima. Ainult nii saate tugevdada oma sidet ja süvendada üksteise mõistmist. Teil on valmisolek koos kasvada ja areneda.

Lõvi: On ülioluline säilitada oma suhetes terviklikkus, sest see annab teile tohutu emotsionaalse stabiilsuse. Teie partner on teie jaoks igal võimalikul viisil olemas, täites teid armastuse ja hoolitsusega. Kui aga reedate tema usaldust, võite toetuse kaotada. Peate seadma esikohale oma emotsionaalse heaolu ja püüdma seda saavutada. Seega olge pühendunud, aus ja oma armastatule lojaalne.

Neitsi: Kvaliteetaja veetmine oma kallimaga toob sulle rõõmu ja rahulolu. Selle asemel, et keskenduda suhete tehniliste asjade valdamisele, seadke esikohale tugeva ja kiinduva sideme loomine oma partneriga. See mitte ainult ei süvenda teie sidet, vaid loob teile mõlema jaoks positiivse ja rahuldust pakkuva kogemuse. Hinnake väikseid hetki oma kallimaga.

 

Kaalud: Täna võib teil olla juhuslik kohtumine kellegagi, kes teid huvitab, ja see võib viia romantilise suhteni. See kohtumine võib tuleneda professionaalsest asjaolust, pakkudes intrigeerivat ja potentsiaalselt armastust tekitavat võimalust. Siiski on soovitatav hoiduda laskmast oma emotsioonidel liiga metsikuks minna, eriti oma töökoha piires.

 

Skorpion: See on ootamatute pöörete päev, kui teil on romantiline suhe. Nii teie kui ka teie partner proovite üksteist ootamatult tabada. Kui lähete oma armastuse ja pühendumise väljendamisel kaugemale, saate vastutasuks südantsoojendavad žestid. See teeb teoks,teie kahe vahel,kahtlemata fantastilise õhtu. Looge meeldejääv kogemus.

 

Ambur: On lihtne langeda lõksu, otsides kedagi, kes kinnitaks meie emotsioone ja nõustuks meie iga kapriisiga. Tõeline kasv tuleneb aga kellegi leidmisest, kes esitab meile väljakutse ja sunnib olema meie parim mina. Otsige kedagi, kes ei eira teid, kui eksite, vaid on teie kõrval lugupidavalt ja toetavalt. Otsige kedagi, kes inspireerib teid saama iseenda parimaks versiooniks.

 

Kaljukits: Täna on tuntav,et te partneriga mõistate teineteist valesti ja see võib põhjustada emotsionaalse stressi kuhjumist. Oma tunnete allasurumine võib olukorda halvendada. Emotsioonide väljendamise asemel peaksite püüdma probleemi lahendamiseks leida ühisosa. Kuigi distanti hoidmine võib tunduda sobiv valik, ei too see tingimata lahendust. Lahendage asjad sõbralikult.

 

Veevalaja: Kui asute karjääri edendamise teekonnale, on oluline seada esikohale ka oma isiklik kasv. Tööalast edu jahtides ärge jätke tähelepanuta neid, keda armastate. Selle asemel, et neid eemal hoida, kaasake nad oma edusammudesse, jagades nendega oma verstaposte. Oluline on säilitada tervislik töö- ja eraelu tasakaal ning hoida suhtlusliinid oma partneriga avatud.

 

Kalad: Keskendu täna tasakaalu leidmisele, partnerile meeldimise ja enda eest hoolitsemise vahel. Oluline on suhtuda oma suhetesse pragmaatiliselt. See on okei, kui tunnete pettumust, kui asjad ei lähe plaanipäraselt, kuid ärge laske sellel oma sidet mõjutada. Terve suhte edendamiseks on mitu võimalust ja üks neist on olla oma plaanide suhtes paindlik. Kui teie partneril pole konkreetset ideed, proovige uurida muid võimalusi.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope