Armastuse ja suhte horoskoop 10.03.2024.


Jäär: Ammutage armastuse inspiratsiooni, teid ümbritsevatelt inimestelt. Kui jälgite, kuidas inimesed mõtlevad, võib see anda uusi ideid. Pöörake tähelepanu sellele, kuidas teie sõbrad või kolleegid oma armuprobleemidega toime tulevad, nende lähenemisviisid võivad aidata teil uuendusi teha ja romantilisi võimalusi meelitada. Kui olete pühendunud suhtes, võib teie partneri seisukoht valgustada teid olukorra varjukülgedest ja seetõttu mõistate asju paremini.

Sõnn: Selle asemel, et otsida vigu oma endistest või varasematest olukordadest, on tänane päev seotud enesevaatlusega. Kasutage võimalust lahendada kõik pooleliolevad probleemid, mis võivad takistada teie armastuse leidmist. Selle asemel, et raisata aega vigadele või südamevaludele, suunake oma tähelepanu positiivsetele tegevustele, mis toidavad teie hinge. Proovige uusi asju ja kohtuge sõpradega. Läbi positiivse enesetäiendamise meelitate ligi sobivaid partnereid.

Kaksikud: Tänasel armastusennustusel on varuks rohkem, kui üks üllatus. Kuigi võite olla soololennul, näivad tähed tõotavat põnevaid avastusi. Hoidke oma süda avatud, kui uurite päeva pöördeid ja keerdkäike. See võib olla uus inimene, kes siseneb teie ellu, trotsides teie arusaamu ja tekitades sädemeid, millele te pole kunagi mõelnud. See on mõistatus, mis teeb selle huvitavaks ja spontaansus, mis annab teie suhtlusele suuna.

Vähk: Täna sunnib universum teid endaga tegelema. Võite olla vallaline, kuid see on teie võimalus luua oluline suhe, mis on teiega. Proovige koostada treeningprogramm, mis on teie kehale ja vaimule hea. Valige hommikujooga või õhtune jooks, olenevalt sellest, kumb tundub seestpoolt hea. Enda eest hoolitsedes toote välja atraktiivse jõu, mis inimesi teie poole tõmbab.

 

Lõvi: Kodu on koht, kus saate täna soojas ja hubases õhkkonnas peesitada. Nautige oma kallimaga koosolemist ja väärtuslikke hetki. Laske oma armastusel kasvada tuttavas keskkonnas, olgu selleks siis koos eine valmistamine, diivanil kaisutamine või lihtsalt teineteise seltskonnas olemine. Kasutage seda aega oma emotsionaalse sideme tugevdamiseks, avades end ja andes üksteisele teada oma unistustest, lootustest ja hirmudest.

 

Neitsi: Valige oma tee ja elage selle vabaduse järgi. Kasutage seda perioodi maksimaalselt, avastades, kes te olete ja mida armastate. Vältige oma teekonna võrdlemist teistega ja usaldage, et armastus leiab teid õigel ajal. Pühendunud suhetes olevate inimeste jaoks võib teie elukoha või suhte võrdlemine põhjustada väärtõlgendusi. Selle asemel rõhutage isiklikku arengut ja tähistage oma erinevusi.

 

Kaalud: Teie suhe võib täna pingestuda, kuna teie partner näib olevat töö ja muude kohustustega üle koormatud. Oma tunnete edastamine on ülioluline ning selles osas peate olema avatud ja aus, öeldes, et vajate koos kvaliteetaega. Avastage, kuidas suhet elustada ja toita isegi keset saginat. Planeerige romantiline õhtu või vestelge oma partneriga, et uuesti suhelda.

 

Skorpion: Tänane päev ennustab head aega! Teil on võimalus kogeda oma sõprade ja perega koosolemise õnne. Laske rõõmul olla teie motivaatoriks ja ärge kartke oma võluvat naeratust esile tuua. Pange oma loovus ja kirg kõigis oma tegemistes peegelduma, sest see võib lihtsalt potentsiaalse armastushuvi tähelepanu tõmmata. Ole vastuvõtlik ootamatutele kohtumistele ja elage hetke ilus.

 

Ambur: Tänapäeval pole vallaline olemine enam midagi häbiväärset, vaid võimalus keskenduda oma igapäevastele ülesannetele ja luua kindel alus tulevasteks armastuse võidukäikudeks. Muidugi peate keskenduma, kuid jätma aega uute inimestega tutvumiseks. Kaaluge grupiga liitumist või üritusel osalemist, et suhelda inimestega, kes jagavad teie huvisid. Olge avatud uutele kogemustele.

 

Kaljukits: Tänane energia annab märku muutusest sinu suhtumises armastusse. Võib-olla olete kogenud valu, kui te ei küsi otse seda, mida vajate, kartes, et kõike on liiga palju. Sellegipoolest on teil täna palju enesekindlust. Julgege end väljendada selguse ja veendumusega. Kasutage seda võimalust ja veenduge, et universum kinnitab teie tõelise armastuse otsinguid. Olge valmis igaks üllatuseks.

 

Veevalaja: Täna riskige oma piiridest kaugemale minna. Olge julge ja võtke risk, et astuda oma mugavustsoonist kaugemale. Olgu selleks siis uue keele õppimine või vabatahtlik töö, veenduge, et teil oleks elus uusi kogemusi. Laske oma valvsus maha ja olge avatud elu ettearvamatusele. Järgige oma instinkte. Kui olete pühendunud suhtes, avage oma süda uuele seiklusele ja olete üllatunud, kui ilus teie armastus on.

 

Kalad: Täna võite proovida kaaluda suhtes olemise eeliseid ja puudusi. Kuigi romantika võlu on võimas, tasub astuda samm tagasi, et hinnata, kas see ühtib sellega, mida te pikaajaliselt soovid. Hinnake potentsiaalseid partnereid hoolikalt ja veenduge, et olete ühilduv nii emotsionaalses kui ka praktilises mõttes. Kui olete kannatlik, võite leida sideme, mille nimel tasub elada.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope