Armastuse ja suhte horoskoop 10.04.2023.


Jäär: Võtke omaks romantilised meeleolud ja olge avatud ootamatustele. Kui olete pühendunud suhtes, tunnete tugevat sidet ja uuenenud lähedustunnet. Siiski pidage meeles ebareaalseid ootusi armastuses. Võite olla altid oma partnerit idealiseerima või olukorda romantiseerima. Võite sattuda dilemmasse oma pea ja südame vahel. Usaldage intuitsiooni ja kuulake oma sisehäält, kui tegemist on südameasjadega.

 

Sõnn: Tänane päev tõotab teie armuelus seiklusi ja põnevust. Võib esineda ootamatuid pöördeid, mis võivad teie romantilist elu vürtsitada. Võite saada ootamatu kutse, mis paneb teid joovastuma. Võtke omaks spontaansus ja minge vooluga kaasa, sest see võib tuua kaasa meeldejäävaid hetki ja uusi romantilisi väljavaateid. Paarid, see on suurepärane aeg kohtingu planeerimiseks.

 

Kaksikud: Tunnete end enesekindlamalt, spontaansemalt ja olete valmis südameasjades riske võtma. See on suurepärane aeg mänguliseks flirtimiseks, julgeteks žestide tegemiseks ja oma tunnete väljendamiseks kellelegi, kellest olete huvitatud. Pühendunud partneritele on see soodne aeg romantilise puhkuse planeerimiseks või tegevusteks, mis teid ja teie kallimat intellektuaalselt lähendavad. Seadke ühised tulevikueesmärgid.

 

Vähk: Kui olete pühendunud suhtes, võite avastada, et teie partner otsib rohkem vabadust või iseseisvust. See võib põhjustada konflikte ja arusaamatusi, kuid lahenduse leidmiseks on oluline oma partneriga avatult ja ausalt suhelda. Vältige liigset omamist või lämmatamist, kuna see võib teie kallima eemale tõrjuda. Vallalisi võivad tõmmata salapärased isikud, kes köidavad nende kujutlusvõimet.

 

Lõvi: Neile, kes on juba suhtes on oodata kiindumuse ja intiimsuse tõusu oma partneriga. Teie suhe võib jõuda uuele sügavuse ja intensiivsuse tasemele, kui jagate üksteisega oma unistusi, soove ja saladusi. Usaldus ja emotsionaalsus on tänase päeva võtmeteemadeks, kui loote oma partneriga tugevama sideme. Vallalisi võib magnetiliselt kellegi uue poole tõmmata ja sädemed lendavad.

 

Neitsi: Vallaliste jaoks võib päev tuua ootamatuid kohtumisi potentsiaalsete romantiliste partneritega. Olge avatud uutele kogemustele ja astuge oma mugavustsoonist välja, et kohtuda uute inimestega. Kui olete pühendunud suhtes, olge täna tähelepanelik oma partnerluse üleanalüüsimisele või liigsele kriitilisusele. Vältige oletuste ja kiirete järelduste tegemist. Võtke aega, et mõista ka oma partneri vaatenurki.

 

Kaalud: Täna võite olla keskendunud oma armuelu tuleviku planeerimisele. Olenemata sellest, kas olete pühendunud suhtes või vallaline, võite mõelda oma romantiliste ettevõtmiste pikaajalistele väljavaadetele. Sul võib tekkida soov luua oma armuelus stabiilsust, turvalisust ja suunataju. Kui olete vallaline, võite leida end proovimas uusi asju, võtma riske ja astuma välja oma mugavustsoonist.

 

Skorpion: Üks teie armuelu põhiaspekte täna on olla autentne ja truu iseendale. Ärge kartke näidata oma ainulaadset isikupära ja veidrusi. Sinu tõeline mina on kõige atraktiivsem inimesele, kes hindab sind sellisena, nagu sa oled. Võtke omaks oma individuaalsus ja laske endal särada. Kui teil on muresid või probleeme, mis vajavad lahendamist, on tänane päev lahenduste leidmiseks ideaalne.

 

Ambur: Võite tunda end eriti enesekindlana ja olla valmis südameasjades juhtima. Kui olete tundnud kõhklusi oma tundeid väljendada või midagi ette võtta on nüüd parim aeg kõike seda teha! Kui olete pühendunud suhtes, vältige võimuvõitlust või manipuleerimistaktikat, kuna need võivad teie suhet kahjustada. Selle asemel püüdke avatud ja ausa suhtlemise poole ning olge valmis ületama kõik ettetulevad takistused.

 

Kaljukits: Sinust õhkub stabiilsuse ja usaldusväärsuse tunnet, mis võib potentsiaalsetele partneritele väga meeldida. Kasutage seda energiat enda huvides ja tehke end seltskondlike sündmuste jaoks kättesaadavaks. Täna võid avastada, et partner on sinu ideedele ja ettepanekutele vastuvõtlikum. Kui olete pühendunud suhtes,hinnatakse teie praktilist ja põhjendatud lähenemist probleemide lahendamisele kõrgelt ning võite leida, et töötate koos meeskonnana.

 

Veevalaja: Teie armuelus võib ette tulla ootamatuid pöördeid ja peate nendes navigeerima avatud südame ja meelega. Teil võivad olla segased emotsioonid või vastuolulised soovid, mis võivad teie sees segadust tekitada. Võite tunda vajadust vabaneda suhetes mis tahes piirangutest ja taotleda rohkem iseseisvust. Ärge kiirustage eelnevalt väljamõeldud otsustega. Anna endale veidi aega.

 

Kalad: Võite sattuda romantilise energia keerisesse. Sinust kiirgab vastupandamatut võlu, mis tõmbab kindlasti austajate tähelepanu. Samuti tugevneb teie loomulik empaatia ja intuitsioon, mis võimaldab teil saada oma partnerilt peeneid vihjeid ja emotsioone. Kui olete pühendunud suhtes, avastate, et jagatud haavatavus võib tugevdada teie sidet ja soodustada suuremat lähedustunnet.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope