Armastuse ja suhte horoskoop 10.04.2024.


Jäär: Tänane energia muudab teid impulsiivseks, kuid tasakaalu leides ja oma tulist energiat enda heaks kasutades, võite saavutada suurt edu. Teie intuitsioon juhatab teid õige otsuseni, seega usaldage ennast ja tehke seda.

Teie armuelus põleb kirglik tuli ja võib juhtuda, et keegi uus inimene, pühib teil jalad alt ning sütitab uue leegi. Kuid olge ettevaatlik ja võtke aega, et mõtiskleda selle üle, mida tõeliselt soovite. Suhelge oma partneriga ausalt.

 

Sõnn: Täna on teie võimalus särada. Teie praktilist ja vankumatut loomust premeeritakse, kui lahendate oma suhtes ettetulevad väljakutsed. Keskenduge oma eesmärkidele ja usaldage oma partnerit. Ausus ja läbipaistvus lähendavad teid ja süvendavad teie sidet. Ärge unustage kuulata oma sisetunnet ja järgida oma südant, isegi kui see tähendab riski võtmist.

 

Kaksikud: Täna võtke oma elu juhtimine enda kätte ja astuge julgeid samme oma eesmärkide poole. Silmapiiril ootavad uued ja põnevad väljavaated, kuid need nõuavad teatud julgust ja eneseusku. Kui olete püsisuhtes on eelolevas päevas sügavam intiimsus ja mõistmine. Teie romantilises elus on võimalikud ootamatud pöörded. Vallaliste jaoks soosivad planeedid armastust esimesest silmapilgust, kuid ärge olge otsuste tegemisel impulsiivne. Võtke aega, et inimest tõeliselt tundma õppida, enne kui millegi tõsise kallale asute.

 

Vähk: Täna on suurepärane päev lähedastega ühenduse loomiseks ja suhete tugevdamiseks. Kasutage oma tundlikkust vestluses, ridade vahelt lugemiseks ja mitteverbaalsete näpunäidete leidmiseks. Tähtede seis julgustab teid oma kallimaga sügavamal tasandil ühendust looma. Kasutage oma intuitsiooni, vajaduste ja soovide leidmiseks ning näidake oma armastust tähendusrikkal viisil. Kui olete vallaline, usaldage uute inimestega kohtudes oma sisetunnet. Kuulake oma südant ja võite leida kellegi, kes teid suurepäraselt täiendab.

 

Lõvi: Täna järgige oma armuelus sisetunnet ja olge kartmatu. Usaldage ennast, et langetada õigeid otsuseid. Võtke omaks oma ainulaadsed omadused ja kasutage neid oma eeliseks. Teil on võim avaldada suurt mõju. Teist kiirgab võlu, mis muudab teid potentsiaalsete armuhuvide magnetiks. Julgus võib kedagi ootamatult ligi tõmmata Kui olete juba suhtes, ärge hoiduge haavatavusest ja oma partnerile avanemisest. Usaldus on võtmetähtsusega.

 

Neitsi: Täna võtke omaks võimalused, mis teile ette tulevad ja ärge hoiduge küsimast nõu ja tuge neilt, keda usaldate. See on aeg keskenduda oma isiklikule kasvule ja lasta lahti kõigest, mis teid enam ei teeni. Usaldage oma sisetunnet armastuse küsimustes ja ärge kartke astuda suhtesse. Kui olete pühendunud suhtes, on nüüd aeg koos töötada ja oma sidet tugevdada. Kui olete vallaline, võite avastada, et teie ellu tuleb keegi uus ja põnev.

 

Kaalud: Tasakaalu leidmine võimaldab teil vabaneda ja muredest lahti lasta ning oma peamisi prioriteete täita. Usaldage oma instinkte ja uskuge oma otsustesse, nii liigute oma isikliku harmoonia poole. Armastuses tunnete ennast täna rahulolevamalt ja positiivsemalt. Kui olete vallaline, on aeg küps teha esimene samm kellegi suhtes, keda olete kaugelt imetlenud. Teie enesekindlus on tõusnud ja olete rohkem valmis oma tundeid väljendama. Suhtes olijatele on see suurepärane aeg teineteise taasavastamiseks ja koos eesmärkide seadmiseks, mis suhet ehitavad.

 

Skorpion: Täna on teil otsustavus muuta oma unistused reaalsuseks. See on eneseavastamise ja uurimise aeg, kui usaldate oma instinkte ja sukeldute sügavale sellesse, kes te olete. Lubage endale võtta riske ja võtta omaks oma ainulaadne jõutunne. Võite luua uskumatult kirglikke ja sügavaid sidemeid. Kui olete vallaline, on see ideaalne aeg uute inimestega kohtumiseks, eriti nendega, kellega on sügavam vaimne side. Kui olete suhtes, oodake, et teineteise soovide uurimisel, sädemed lendleksid. Ärge unustage hoida suhtlust selgena ja ausana ning leidke aega hingelisel tasandil ühenduse loomiseks.

 

Ambur: Täna ootab teid ees põnev ja rahuldustpakkuv päev. Teie loomupäraselt optimistlik ja seiklushimuline vaim viib teid uute ja põnevate kogemusteni. Tunnete end eriti flirtiva ja enesekindlana, mis köidab paljude potentsiaalsete partnerite tähelepanu. Siiski veenduge, et jääksite endale ja oma väärtustele truuks, kui on vaja valida endale sobiv inimene. Neile, kes on juba suhtes, on see suurepärane aeg ühenduse taastamiseks ja oma sideme süvendamiseks. Ärge unustage suhelda avatult ja ausalt, sest see tugevdab teie sidet.

 

Kaljukits: Teil on suur soov oma isiklikus elus edasi liikuda. Teie pühendumus tasub end ära, kui leiate, et teete oma eesmärkide suunas olulisi edusamme. Oluline on usaldada oma sisetunnet ja võtta kalkuleeritud riske.

Südameasjades tunnete end kirglikult ja intensiivselt. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, on teie armuelu kõike muud kui igav. Teid köidavad inimesed, kes on enesekindlad. Oluline on oma tunnetest ausalt rääkida, sest see aitab teie suhteid tugevdada.

 

Veevalaja: Teie uuendusmeelsus on peamine vara, mis aitab teil ületada kõik teie teel olevad takistused. Kuigi see võib olla konarlik tee, tasub teie sihikindlus ja visadus lõpuks ära. Täna tunnete end eriti võluvana ning teised panevad seda kindlasti tähele. Olenemata sellest, kas olete vallaline või abielus, võtke omaks oma loomulik karisma ja kasutage seda enda huvides. Kui olete suhtes, võtke aega, et hinnata oma partnerit ja teha koos midagi erilist. Vallalised, hoidke oma silmad lahti võimaliku uue leegi osas, ta võib olla lähemal, kui arvate.

 

Kalad: Täna kasutage oma loomingulist olemust probleemide ületamiseks ja igapäevastele olukordadele ainulaadsete lahenduste leidmiseks. Ärge hoiduge oma mõtete ja tunnete jagamisest, vaid veenduge, et väljendaksite neid selgelt, et vältida segadust.

Laske oma intuitsioonil ennast potentsiaalse partneri poole juhtida, kuid ärge eksige fantaasiatesse ja hoidke jalad maas. Kui olete suhtes, kasutage võimalust oma emotsionaalse sideme süvendamiseks ja tunnete avamiseks. Suhtlemine on suhte sujuva kulgemise võtmeks.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope