Armastuse ja suhte horoskoop 10.05.2024.


Jäär: Kui teie karjääripüüdlused domineerivad teie elus, ärge laske endal armastusest ilma jääda. Võtke mõni hetk, et olla tööst eemal, tutvuda ja suhelda. Te võite leida partneri töökohalt, kui ka ootamatult, sõprade kaudu. Laske oma hingel olla avatud uute sõprussuhete avastamiseks. Kui olete pühendunud suhtes, tugevdage oma sidet, partnerit hellitades ja temast hoolides ja teie elu on kirglik.

 

Sõnn: Täna võib teil tekkida konflikt, kuid ärge kartke seda. See on võimalus areneda ja ennast paremini tundma õppida. Lähenege probleemile ausalt ja empaatiliselt. Siiralt oma mõtete ja tunnete jagamine on hea, kuid jätab ruumi ka teie partneri vaadetele. Lugupidavalt vesteldes saate üle kõigist ühistest probleemidest.

 

Kaksikud: Võite olla mures oma romantilise elu üksikasjadega ja te ei mõista suuremat pilti. Muidugi on ühilduvuse kontekstis oluline iga detail, kuid peamine on meeles pidada üldist otsitavat sidet. Astuge samm tagasi ja vaadake oma romantilisi püüdlusi laiemast vaatenurgast. Ületage pinnapealsus ja proovige süveneda, et näha partneris soovitud omadusi.

 

Vähk: Otsige tähenduslikke seoseid oma sisemise minaga. Leidke sündmusi, kus saate kohtuda inimestega, kes jagavad teie mõtteviisi ja kirge. Olgu tegemist kunstinäitusega või kogukonna vabatahtliku tegevusega, ümbritsege end kohtadega, mis muudavad teid rahulikuks, kuid inspireerivad teid. Teie süda soovib sügavaid sidemeid ja õige inimene saab teie ideedest aru.

 

Lõvi: Olgu see tuttav, kellega teil on viimasel ajal tugev tunne tekkinud, või sõber, kellega koos olete olnud ja suhelnud, universum käsib teil peenelt selle magnetilise tõmbe vastu võtta. Kiusatust ei maksa häbeneda. Selle asemel oleks kõige parem, kui võtaksite selle meelsasti vastu, käed avali. Sukelduge sellesse suhtesse sügavamale, sest see võib olla tee, mis viib teid armastuse ja eneseleidmise kaunile teekonnale.

 

Neitsi: Ühine, inspireeriv teekond on ideaalne viis anda oma suhtele uus elu ja tugevdada armastust. Olenemata sellest, kas lähete nädalavahetusel puhkusele või päevareisile, toob see teie suhtesse põnevust ja lähedust. Kasutage neid hetki maksimaalselt ja nautige üksteise seltskonda, et saaksite koju naasta kaunite mälestustega. Kasutage kõiki hetki ära.

 

Kaalud: Olge ennetav ja valmis uutele olukordadele vastu astuma ja uusi tutvusi looma. Teie armuelu õitseb, kui kogute julgust uueks hüppeks. Kasutage võimalust luua sügavaid sidemeid ja avardage oma silmaringi romantika osas. Laske enda naeratuse soojusel ja seest lähtuval enesekindlusel peegeldada teie iseloomu igas suhtluses. Usaldage universumi suunda.

 

Skorpion: Täna võite olla segaduses, maadeldes individuaalsuse vajaduse ja armastuse soovi vahel. Kuigi iseseisvus on vajalik, küsige endalt, kas see ei takista teil suhteid arendamast. Olge valmis proovima uusi asju ja ärge kõhelge oma piire ületamast. Kui olete pühendunud suhtes, kulutage aega, et ümber hinnata, mis teile kõige olulisem on ja veenduge, et teie kallimat koheldakse armastuse ja austusega.

Ambur: Mõte pühendumisest suhtes, võib alguses tunduda väljakutsena, kuid enne otsuse tegemist on ülioluline võtta aega ja mõelda. Andke endale ruumi, oma tunnete läbimõtlemiseks ja kontrollimiseks. Kas olete valmis edasi liikuma? Usaldage oma sisetunnet ja ärge laske ühiskonna käskudel oma taju mõjutada. See on teie aeg, tutvumise teekonna uurimiseks ja nautimiseks.

Kaljukits: Teie magnetiline külgetõmme süttib täna ja inimestel on raske selle võlule vastu seista. Olge tark, sest teie südamevajadusi ei rahulda ainult väline ilu. Partneri tähelepanu saamiseks minge punktini, mis on teie jaoks tähendusrikas. Laske armsam oma sisemaailma ja tema siirusel ennast juhtida. Teie üks ja ainus tahab, et teid veenaks sõnade kombinatsioon, armastus silmades ja kirg hinges.

Veevalaja: Tunnete küpsuse ja pühendumuse taset, mis paneb teie suhte õitsele. Teie partner imetleb teie uut mõtteviisi vastutuse tähtsusest, eriti majapidamisasjades. Ärge laske sellel võimalusel käest minna. Proovige üksteisega aega veetes olla lähedasemad. Olge uhke oma väleduse ja kiiruse üle, probleemide lahendamisel, mis tagab erimeelsuste puudumise teie suhetes.

Kalad: Täna paluvad tähed, et võtaksite koos ette sisuka reisi. Koos olemine on teile mõlema jaoks oluline ja probleemide lahendamisel võib olla suurepärane idee. Kvaliteetaja veetmine ei ole mitte ainult teie suhte kinnitus, vaid annab teile ka rahulolu ja tänutunde. Olgu selleks romantiline õhtusöök, rannapuhkus või üritus sõpradega, otsige midagi, mis on seotud teie väärtuste ja huvidega.

Kui soovid , et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope