Armastuse ja suhte horoskoop 10.06.2023.


Jäär: Teod räägivad sageli rohkem kui sõnad ja täna on ideaalne päev oma tegude kaudu usaldusväärsuse demonstreerimiseks. Näidake oma partnerit ja järgige oma lubadusi. Olge oma käitumises usaldusväärne ja järjekindel. Nii toimides tõestate oma kallimale, et ta võib teie peale loota, tugevdades veelgi usaldust teie vastu. Uskuge oma võimesse navigeerida läbi mis tahes väljakutsete, mis teie suhetes võivad tekkida.

 

Sõnn: Täna on hea aeg oma suhte olemuse sügavamaks uurimiseks. Kuigi teil võib olla muret oma partneri lojaalsuse pärast, on sama oluline uurida oma tegevusi. Küsige endalt, kas olete oma partnerile täielikult pühendunud ja kas olete oma kohustusi täitnud. Mõelge, kas minevikukogemused või ebakindlus mõjutavad teie võimet olla lojaalne. Andke oma partnerile kahtlustest kasu ja andke talle ruumi.

 

Kaksikud: Kui olete praegu suhtes, oodake ootamatut. Teie partner võib teid üllatada spontaanse žestiga. Nad on kooskõlas teie põnevuse vajadusega ja tahavad olla kindlad, et tunneksite oma ühenduses eredat tuld. Võtke omaks nende jõupingutused ja laske end kire ja seikluste keerises kaotada. Kui olete vallaline, on universum vandenõus, et tuua teie ellu keegi eriline, kes suudab teie entusiasmiga sammu pidada.

 

Vähk: Vaatamata võimalikele väljakutsetele on teie armuelus positiivseid külgi, millele saate keskenduda. Otsige väikseid helluse ja tunnustuse hetki, mida teie ja teie partneri vahel jagatakse. Sageli on nendes näiliselt tähtsusetutes žestides tunda armastuse tegelikku sügavust. Hellitage väikseid heategusid, sosistatud kiindumussõnu ja naeruhetki, mida jagate.

 

Lõvi: See on suurepärane aeg ühiste projektide või tegevuste alustamiseks. Olgu selleks hobi, koduparandusprojekt või ühine seiklus. Ühise eesmärgi nimel töötamine tugevdab teie sidet. Edutunne ja jagatud kogemused loovad püsivaid mälestusi ja süvendavad teie emotsionaalset sidet. Kui olete vallaline, liituge klubiga või osalege rühmategevustes, kus saate kohtuda sarnaselt mõtlevate inimestega

 

Neitsi: Võta täna veidi aega oma emotsionaalse seisundi üle mõtlemiseks. Kas mõni lahendamata probleem või minevikutrauma ei lase teil oma suhtes täielikult kohal olla? Kui jah, siis kaaluge abi otsimist terapeudilt, kes juhendab teid emotsionaalse paranemise poole. Kui olete vallaline, olge emotsionaalselt valmis uuteks kogemusteks ja võimalusteks. Olge valmis vastu võtma võimalus armastuse nimel.

 

Kaalud: Edu armastuses kaasneb pühendumise ja kompromissidega. Võtke väljakutsed omaks ja tehke oma partneriga koostööd.. Usaldus ja austus moodustavad terve suhte aluse, seega arendage neid omadusi oma suhtluses. Otsige võimalusi väljendada oma tunnustust ja tänu oma kallima olemasolu eest teie elus. Tehke koostööd uue tuleviku loomiseks.

 

Skorpion: Täna olge ettevaatlik, et mitte lasta armukadedusel ega omandihimul oma otsustusvõimet varjutada. Kuigi teie kirglik olemus sunnib teid kaitsma seda, mis on teie oma, õitseb armastus usalduse ja vabaduse kaudu. Lubage oma partneril olla oma ruumi ja individuaalsust, edendades samas suhtes turvatunnet. Vallalised kohtuvad tõenäoliselt kellegagi ootamatult ja teie vaheline keemia on elektriline ja sädemeid lendab.

 

Ambur: Olge täna häälestatud oma partneri emotsionaalsele seisundile ja osalege konstruktiivsetes vestlustes, mis soodustavad kasvu ja vastastikust mõistmist. Armsad sõnad võivad tuua rõõmu ja tugevdada sidet kahe inimese vahel. Lihtsad toimingud, nagu tänu väljendamine, partneri pingutuste tunnustamine või talle ütlemine, kui palju need teie jaoks tähendavad, võivad aidata armastava ja rahuldustpakkuva suhte arendamisel palju kaasa.

 

Kaljukits: Madala profiili hoidmine ja päevade möödumine võib viia suhetes rahuloluni. Kuigi on oluline vältida oma partneri kontrollimist, on sama oluline ka aktiivselt osaleda oma sideme romantilise poole kasvatamises. See võib hõlmata väikeseid kiindumuse žeste, näiteks läbimõeldud kingitusi või lihtsalt armastuse ja tunnustuse väljendamist. Need romantilised teod võivad leegi uuesti süttida ja teile mõlemale meelde tuletada armastust.

 

Veevalaja: Kui otsite pühendunud suhet, on see teie jaoks hea hetk. Tähed on joondatud, et tuua esile potentsiaalseid partnereid, kes on sama entusiastlikud pikaajalisele reisile asumisest. Olge avatud uutele sidemetele ja tehke end võimalikele võimalustele kättesaadavaks. Kosmos juhatab teid kellegi juurde, kes jagab teie väärtusi, unistusi ja soove

 

Kalad: keset kirglikku tööelu võid sa oma partneri vajadused tahtmatult kahe silma vahele jätta. Tõhusa ajaplaneerimise abil saate tasakaalustada töö- ja perekohustused. Oma ajakava hoolikalt planeerides ja ülesandeid tähtsuse järjekorda seades saate oma lähedastele pühendatud aega eraldada. Samuti proovige oma partneriga kogu päeva ühenduses olla.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope