Armastuse ja suhte horoskoop 10.06.2024.


Jäär: Kui tunnete end stressis ja ülekoormatuna siis rääkige kellegagi, keda usaldate. See võib olla sõber, sugulane või eeskuju, sest koorma jagamine võib survet oluliselt leevendada. Oma tunnete näitamine ja oma püüdlustest rääkimine on vabastav. Samuti võite avastada, et kui need emotsioonid teid ei sega, saate tuvastada tõelise armastuse enda ümber.

Sõnn: Olge täna valmis soojaks ja humoorikaks õhkkonnaks. Alates juhuslikest pidudest sõpradega ja lõpetades pereõhtusöögiga ja hea oleks suhelda uute inimestega, sest võite kohtuda kellegi huvitavaga. Pühendunute jaoks on see päev kaisutamiseks ja unistuste jagamiseks, mõnusalt naermiseks ja koosolemise hetkede nautimiseks. Suhe, mida jagate, süveneb ajaga, seega kasutage seda maksimaalselt.

Kaksikud: Teie suhtes võivad sündmused muutuda, mis ei pruugi olla halb. Lähenege kõikidele probleemidele suure kannatlikkuse, sallivuse ja kompromissivalmidusega. Ükskõik, mis teie teele tuleb, saate koos partneriga selle lahendada. Usaldage oma armastuse jõudu. Teil ja teie partneril on parem positsioon tulevikule vastu astumiseks. Lähenege kõigele positiivse mõtteviisiga.

Vähk: Täna julgustab kosmos muutma oma suhtumist iseendasse. Aktsepteerige ennast ja tunnistage, et olete eriline ja armastust väärt. See muudab teid enesekindlaks ja potentsiaalseid partnereid tõmbab teie poole. Olenemata sellest, kas vestlete kohtingusaidil potentsiaalsete partneritega või külastate seltskondlikke üritusi, olge oma välimuse ja isiksuse osas kindel.

 

Lõvi: Kui olete kaalunud varasemale suhtele teise võimaluse andmist või teistsuguse armastuse uurimist, on viimane aeg seda teha. Tervitage entusiasmi ideed. Kaaluge naasmist vana sõbra võ i inimese juurde, keda te pole tükk aega näinud. Õnnele ja elule uut mõtet on võimalik leida, kui muudate oma staatust suhtes. Vaadake elu helgemat poolt ja võtke vastu kõik, mida elu pakub.

 

Neitsi: On viimane aeg viia oma suhe järgmisele tasemele. Kui pulmakellad helisevad on aeg tutvustada oma armastatut oma perele ja sõpradele. See parandab teie suhet lähedastega ja loob teie suhtesse uue peatüki. Olete emotsionaalselt puudutatud ja õnnelik, kui teie pere võtab teie kallima vastu. Muutke õhkkond oma partneri jaoks soodsaks.

 

Kaalud: Kui teil on olnud raskusi konkreetse inimese mõistmisega, kes teid köidab, ajab tänane vestlus teid ainult segadusse. Kuid tema huvitav iseloom ja lummav välimus hoiavad teid täielikus lummuses. Leiate ka palju muid tema isiksuse aspekte, mille kohta soovite rohkem teada saada. Selline huvitav süžee paneb teid edaspidi otsima rohkem suhtlemisviise.

 

Skorpion: Täna võib teil tekkida küsimusi, mis puudutavad teie rahalist seisundit ja seda, kuidas see võib mõjutada teie võimalusi partneri leidmisel. Kuigi on normaalne, et soovid ennast parimast küljest näidata, ära lase uhkusel endast võitu saada. Ärge unustage, et tõeline sõprus ei põhine sellel, kui palju raha teil on. Olge teie ise ja paljastage oma tegelik iseloom, sest tugev armastus põhineb austusel ja usaldusel, mitte rahal.

 

Ambur: Uus pühendumus võib aidata suhte leegi uuesti süüdata viisil, mida te pole kunagi võimalikuks pidanud. Võtke aega oma unistuste ja eesmärkide arutamiseks oma partneriga ning veenduge, et töötate nende saavutamise nimel. Vajadus suhet edasi arendada ja teineteist paremini tunda lähendab teid. See on hea võimalus selgeks teha ühised eesmärgid ja plaanid nende saavutamiseks.

 

Kaljukits: Täna olge ettevaatlik, kuidas vihaga toime tulla. Soovitatav on jääda rahulikuks ja rõõmsaks, kuna see võib aidata teil oma elu muuta. Pidage meeles, et keegi pole siin maailmas täiuslik. Partnerit valides tuleb olla valmis võtma inimest sellisena, nagu ta on ja püüda näha temas parimat. See suurendab teie võimalusi kohtuda inimesega, kellega tõenäoliselt võib tekkida suhe.

 

Veevalaja: Täna võite kogeda teatud emotsionaalset survet, kuid see ei ole midagi, mille pärast peaksite muretsema. Universum ütleb teile, et leiate vajaliku mugavuse sõprade või pereliikmete seas. Olge emotsionaalselt väljendusrikas ja ärge hoiduge o ma probleemide jagamisest. Tunnetest rääkimine võib aidata teil saada juhiseid teistelt, mis aitavad teil oma emotsioone ja suhteid paremini reguleerida.

 

Kalad: Hiljutised sündmused võisid teie suhtes tekitada stressi või segadust. Viimane aeg teha paus ja mõtiskleda selle üle, mis on lähiminevikus juhtunud ja mis vajab muutmist. Nii saate tagada, et teie ja teie partner olete samal lainel. Ausus ja sallivus tugevdavad suhet, pannes hea aluse õnnelikule ja tervele kooselule.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope