Armastuse ja suhte horoskoop 10.07.2023.


Jäär: Täna ümbritsevad teid uuenduslikud energiad. Võite vabaneda vanadest mustritest ja traditsioonilistest ootustest.Teil on võimalus uurida armastust ebatavalistel viisidel. Vaadake endasse, et tuvastada kahtlused ja ebakindlus, mis teie otsustusvõimet varjutavad. Kas nende juured on tõelised või pelgalt hirm pühendumise ees? Olge enda vastu aus ja laske oma intuitsioonil ennast juhtida. Võtke omaks ootamatused ja usaldage suhetes navigeerides oma instinkte.

 

Sõnn: Täna avastate teie ja teie kallim ennast ühiste rahaasjade korraldamise üle mõtisklemas. Olenemata sellest, kas teil on ühine pangakonto või investeeringud on aeg uurida, kuidas te oma ressursse käsitsete. See sisekaemus on oluline tagamaks, et te mõlemad tunneksite end oma finantskokkulepete osas turvaliselt ja rahulolevana. Koos töötades saate luua tugeva aluse, mis toetab teie suhte kasvu.

 

Kaksikud: Tänane tähtede seis annab märku pöördepunktist, teie romantilisel teekonnal. See võib tähendada südamlikku vestlust järgmise sammu koostamise üle. Silmapiiril võib olla abielu, kihlus või isegi kokku kolimine. Kui olete vallaline on praegu võimalike uute alguste aeg. Inimesel, kellega sel nädalal kohtute, võib olla püsivama romantilise sideme võti. Hoidke avatud meel ja kasutage võimalusi teistega ühenduse loomiseks.

 

Vähk: Võite saada teadlikuks ebakindlusest oma praeguses suhtes. Ärge kartke, sest see enesepeegeldus on kasvu jaoks ülioluline. Selle asemel, et neid tundeid alla suruda, kasutage neid katalüsaatorina, et jagada oma haavatavust oma partneriga. Püüdke mõista oma partneri ütlemata sõnumeid. Pöörake tähelepanu peentele vihjetele ja žestidele, sest need võivad paljastada rohkem, kui sõnad suudavad väljendada. Andke asjadele praegu rohkem ruumi.

 

Lõvi: Kosmose elav energia julgustab teid mugavustsoonist välja astuma ja seltskondlike tegevustega tegelema. Pidudel osalemine, klubidega liitumine või isegi uue hobi proovimine võib viia meeldivate kohtumisteni. Kasutage võimalust tutvuda uute inimestega, sest juhuslik kohtumine võib areneda millekski tähendusrikkamaks. Olemasolevad suhted kogevad tõenäoliselt uuenenud kirge, igas suhtluses lendlevad sädemed.

 

Neitsi: Tänane päev pakub teile ja teie partnerile võimalust tugevdada oma sidet lahkuse ja lugupidamise kaudu. Kaaluge ühistegevust, mis võimaldab teil väljendada oma sõltumatust ja järgida isiklikke huve. See tasakaalustatud lähenemine toob teie suhtesse harmoonia ja uuenenud sideme. Vallalisi tõmbab kellegi poole, kes on helde ja lahke, kuid austab autonoomiat.

 

Kaalud: Võite mõtiskleda minevikusuhete ja mustrite üle, mis teid enam ei teeni. Universum julgustab teid vabastama emotsionaalset pagasit või kiindumust, mis takistavad teie kasvu. See loob ruumi uutele ja rahuldustpakkuvamatele kogemustele,teie ellu sisenemiseks. Võite kohata potentsiaalset armastushuvi, kes kehastab omadusi, mida olete otsinud. See inimene võib kutsuda teid mugavustsoonist lahkuma ja uusi kogemusi omaks võtma.

 

Skorpion: Täna võid märgata muutust oma suhtlusringkonna dünaamikas. Teie lähedased sõbrad võivad ilmutada kadeduse märke, mille käivitab see, kui nad on tunnistajaks erakordsele armastusele, mida oma partneriga jagate. Nad võivad igatseda samasugust intiimsust ja sidet, mis võib teie sõprussuhetes põhjustada mõningaid hõõrumisi. Nende emotsioonidega tegelemine empaatia ja mõistmisega on oluline, kuna aitate oma sõpradel uurida nende soove ja suhteid.

 

Ambur: Romantilisel rindel lööb kirg üle pea. Taevane energia sütitab teie sees põletava soovi, muuta ennast oma partneri jaoks vastupandamatuks. Teie sarm ja karisma on haripunktis, tõmmates kallima veelgi lähemale. See on suurepärane aeg, et uurida uusi intiimsuse võimalusi nii füüsiliselt, kui ka emotsionaalselt. Lubage endal sukelduda sügavale oma suhte kirglikesse sügavustesse.

 

Kaljukits: Tänane energia julgustab teid väljuma pinnapealsetest vestlustest ning sukelduma oma partneri südame ja mõistuse sügavustesse. Olge kannatlik ja mõistev, kui teie kallim teiega oma saladusi jagab. Pidage meeles, et see on privilegeeritud hetk, mis näitab tema usalduse sügavust teie vastu. Lähenege nendele ilmutustele ettevaatlikult ja pakkuge partnerile hinnanguvaba ruumi enda väljendamiseks.

 

Veevalaja: Täna tõmbab teid kellegi poole, kellel on intellektuaalne võime, mis stimuleerib teie meeli. See ühendus omab tohutut kasvupotentsiaali ja sügavat emotsionaalset intiimsust. Kuid pidage meeles aega, mille panustate selle uue sideme kasvatamisse. Leidke tasakaal oma isikliku elu ja ametialaste kohustuste vahel. Pühendage mõlema jaoks kvaliteetaega, võimaldades oma suhtel õitseda, ilma et see kahjustaks teie karjääripüüdlusi.

 

Kalad: Tänane päev annab soovi, ravida kõiki haavu, mis võivad püsida. Teie kaasasündinud empaatiavõime võimaldab teil oma partneri tundeid sügavamalt mõista. Võtke aega üksteisega suhtlemiseks, jättes mõlemale ruumi oma emotsioonide väljendamiseks. Teie võime tõeliselt kuulata ja lohutust pakkuda suurendab emotsionaalset turvatunnet, tuues teid üksteisele lähemale. Teie kaastundlik lähenemine sillutab teed tugevamale sidemele.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope