Armastuse ja suhte horoskoop 10.07.2024.


Jäär: Kui miski ei tundu teie partneriotsingutes õige, kuulake oma sisetunnet. Täna on päev, kus ei tohi asju sundida ja lasta kõigel lihtsalt juhtuda. Ärge looge sidemeid seal, kus neid pole, ega püüdke katkenud ühendust kiiresti asendada. Ärge sundige romantikat arenema ega edasi liikuma. Elutähtis on saada iseseisvaks ning arendada oma huvisid ja kirge. Õige inimene leiab teid ja teie tõelise mina õigel ajal.

Sõnn: Täna keskenduvad tähed teie südameasjades, teadvuse uuele mõõtmele. Te võite olla huvitatud inimesest, kes on sõbralik ja viisakas. Jääge avatuks, sest õrn ja hooliv inimene võib peagi teie ellu siseneda. Hoidke meel avatud ja olge valmis avastama inimest, kellega koos kogu ülejäänud elu veeta. Need, kes on pühendunud suhtes, võidutsevad kõigi raskuste üle, armu ja kaastundega.

Kaksikud: Leppige täna kokkusattumuste imedega. Võimalik on lähedane sõprus, mis võib muutuda armusuhteks, kus inimene armastab teid sellisena, nagu te olete. See mitte ainult ei valgusta teie maailma, vaid tõstab tähelepanu ka uutele võimalustele, mida te võib-olla varem pole mõelnud. Kui olete pühendunud suhtes, olge valmis armastuseks ja karjääri arendamiseks, sest neid saab täna täiuslikus harmoonias ühendada.

Vähk: Täna võiksite mõelda mõnele lahingule, mis on kujundanud teie vaatenurga armastusele ja suhetele. Hea aeg mõtiskleda selle üle, mida partner suhtest soovib ja mida teie olete valmis pakkuma. Ärge varjake oma vabaduse ja iseseisvuse soovi. Oluline on olla tõeline iseenda ja kõigiga, kellega kohtute. See tagab, et suhtlusvoog on avatud, et võimaldada tõeliste suhete kasvamist.

 

Lõvi: Täna on päev otsustamiseks ja võimalusel oma suhte parandamiseks. On aeg rääkida oma partneriga oma suhte tulevikust ja selle süvendamise viisidest. Kui olete suhtes, on alati asju, mida soovite arutada, o lgu see siis tulevikuks planeeritud, tunded, mis teil teineteise vastu on, või isegi lihtsalt ühised kogemused. Kasvatage oma kiindumust.

 

Neitsi: Täna võib kulutada aega eelmistele probleemidele mõeldes. See on päev, mil tuleb ennast armastada, olla õnnelik ja mitte segaduses. Selle asemel, et mõelda potentsiaalsete partnerite või enda negatiivsetele külgedele, proovige olla suhtes positiivsed. Uuele inimesele end tutvustades vältige keskendumist nõrkustele või põhjustele, mis muudavad teid teise ini mese vastu ebahuvitavaks. Komplimendid võivad avada ukse, uutele suhetele.

 

Kaalud: Las päevane energia aitab teil kasvatada positiivsust ja tunnustust. Selle asemel, et keskenduda suhte negatiivsetele külgedele või asjadele, mida teie partner võis valesti teha või millega te ei nõustu, proovige oma partnerile öelda, mis teile tema juures meeldib. Näidake üles tunnustust nende asjade vastu, mis teie elule rõõmu lisavad. Teie suhe õitseb iga kord, kui üksteist julgustate.

 

Skorpion: Täna võiksite soovida, et teie elus toimuks mõni romantiline sündmus. Potentsiaalsed partnerid otsivad teid kiiresti üles ja teid meelitab teie armas ja soe olemus. Ärge eirake inimesi, keda te ei tunne, sest seal võib olla keegi huvitav, kes teie tähelepanu köidab. Partneri abistamiseks ja rahustamiseks on vaja keskenduda suhtluse positiivsetele külgedele, mille tulemusena võivad tekkida uued sidemed.

 

Ambur: Täna on teie armuelu üles ehitatud vabadusele, tõele ja kompromissidele. Uut suhet otsides olge valmis aktsepteerima erinevaid arvamusi ja tegema kompromisse. See toob kaasa suhtlemise ja mõnel juhul isegi tutvumise inimestega, kes võiksid olla potentsiaalsed kohtingupartnerid. Te ei tohiks olla väga valiv, vastasel juhul võib hingesugulase leidmine võtta kaua aega.

 

Kaljukits: Pöörake täna kindlasti oma partnerile piisavalt tähelepanu. Võib juhtuda, et teie hiljutised edusammud on olnud tähelepanu keskpunktis ja teie kallim võib tunda end pisut kõrvalejäetuna. Mõnikord on hea muuta need oma edu osaks. Kui teavitate partnerit oma edust, tunneb ta end väärtustatuna ja on seega teile lähemal. Romantiline suhe nõuab intiimsuse ja harmoonia tagamiseks, lihtsaid kiindumuse ja tunnustuse märke.

 

Veevalaja: Täna võite mõelda oma karjäärile ja suhetele ning sellele, kuidas need võivad kokku langeda. Kui olete olukorras, kus teil pole piisavalt ressursse või võimalusi, pidage meeles, et tõeline armastus austab rohkem suhte vaimu, kui sisu. Otsige ennast ja järgige oma unistusi, nii võite leida sarnaste väärtustega partneri. Valmistage end ette uueks kogemuseks.

 

Kalad: Teie partneril on täna hea tuju, nii et kvaliteetse suhtluse alustamiseks on hea päev. Need on koosolemise hetked. Kui otsustate minna peole või lihtsalt pikale autosõidule, võtke need omaks. Rääkige inimesega, keda armastate, sest see muudab suhte ainult paremaks ja intiimsemaks. Veetke päev oma kallimaga, sest need hetked on olulised, mida kavatsete kogu elu kalliks pidada.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope