Armastuse ja suhte horoskoop 10.08.2023.


Jäär: Universum korraldab ootamatu kohtumise, tuues teie romantilisse teekonda uue ja intrigeeriva isiku. Ehkki te ei oska seda kohtumist ette näha, muudab selle lummavaks just selle spontaansus. Teie ja selle uue inimese vaheline energia on tõenäoliselt algusest peale tugev, tekitades elavaid vestlusi. Kasutage seda võimalust koos õppida ja kasvada.

Sõnn: Võtke südameasjades omaks tundmatu ilu. Laske lahti jäikadest ootustest ja proovige oma romantilisel teekonnal sujuvalt areneda. Jätke kõrvale eelarvamused selle kohta, kuhu teie suhe peaks liikuma, ja keskenduge praegusele hetkele. Teie valmisolek lasta asjadel loomulikult areneda loob mugavus- ja turvatunde, mis võib teie sidet tugevdada.

Kaksikud: Teie kaasasündinud uudishimu ja iha intellektuaalse stimulatsiooni järele laienevad teie suhetele ja te ei rahuldu enam pelgalt füüsiliste sidemetega. Igatsed emotsionaalset resonantsi ja autentsust. Kui otsite emotsionaalset investeeringut, võib teie partneril olla kõhklusi või ebakindlust. Lähenege vestlusele empaatiaga, kutsudes teda oma mõtteid jagama.

Vähk: Täna soovitatakse teil mugavustsoonist välja astuda ja ootamatused omaks võtta. Olge avatud suhtlustele, mis võivad teie teele sattuda – olgu siis juhuslike kohtumiste, digitaalsete ühenduste või vana leegiga taasühendamise kaudu. Kosmos kutsub teid vabanema rutiinist ja uurima uusi romantiliste võimaluste teid. Näidake üles tõelist huvi teiste mõtete ja tunnete vastu, luues ruumi autentsete sidemete õitsenguks.

Lõvi: Leidke õrn tasakaal oma soovide ja vanemate ootuste vahel. Kosmos vihjab teie maailmas viimasel ajal ringlevatele potentsiaalsetele abieluplaanidele, tuues esiplaanile kavatsuste ja püüdluste kokkupõrke. Kuigi arvamused on olulised, peaksid teie õnn ja emotsionaalne rahulolu jääma esmatähtsaks. See on teile ja teie lähedastele võimalus oma tunnetest ausalt rääkida.

 

Neitsi: Kuigi idee korraldatud tutvusest võib tunduda ebatavaline, pidage meeles, et universum töötab sageli salapärasel viisil ja sellest kogemusest võib saada väärtuslikke teadmisi. Kui teie sõbrad on vaikselt teie nimel potentsiaalset partnerit otsinud, näitavad tähed, et nende jõupingutused võivad täna anda intrigeeriva võimaluse. Ületage lõhe traditsiooni ja isikliku vabaduse vahel.

 

Kaalud: Kuigi võite ajutiselt oma partneri füüsilise kohalolekuta olla, kasutage seda aega isikliku kasvu edendamiseks ja oma kirgedele andumiseks. See on võimalus, et tegeleda tegevustega, mille vastu olete tõeliselt kirglik, olgu selleks siis loomingulistesse projektidesse sukeldumine, uude raamatusse süvenemine või taasühendamine hobidega, mille olete võib-olla kõrvale pannud. See aitab taasühinemisel positiivselt kaasa, teie suhtlusele oma partneriga.

 

Skorpion: Võib-olla olete suhtes liiga turvaliselt, järgides rutiini ja tuttavaid teid. Täna üllatage oma partnerit mõne spontaanse žesti või südamliku ülestunnistusega. Jagage oma unistusi, hirme ja väljaütlemata soove. Kui olete vallaline, pakub universum teile kuldset võimalust vabaneda enesekehtestatud piirangutest. See on päev, mil lähenete lõpuks sellele intrigeerivale inimesele, keda olete silmitsenud.

 

Ambur: Planeedi energiad julgustavad sotsiaalset suhtlust. See võib tähendada koostööd projektides, koosolekutel osalemist või meeskonna loomise tegevust. Nende suhtluste keskel hoidke avatud süda ja meel, et tutvuda inimesega, kellest võiks saada rohkem kui lihtsalt kolleeg. Ärge kõhelge vestlust algatamast, sest teie elav ja spontaanne loomus võib teiste tähelepanu köita.

 

Kaljukits: Vabanege tavapärastest ootustest ja võtke omaks tänapäevane sidemete loomise viis. Kuigi vahemaa võib olla väljakutse, pidage meeles, et tehnoloogia võib ületada lõhe südamete vahel, luues vaimselt stimuleeriva ja emotsionaalselt rahuldust pakkuva sideme. Laske oma pragmaatilisel loomusel harmooniliselt sulanduda võrgukohtumise põnevusega.

 

Veevalaja: Sukelduge sügavalt oma suhtedünaamikasse. Kui soovite säilitada harmooniat ja vältida võimalikke konflikte oma partneriga, on võti selles, et näidata oma vankumatut pühendumust. Võib-olla olete märganud hiljutist pinget partneriga. See on päev, mil paneme aluse südamest südamesse vestlusele, mis kinnitab teie sidet.

 

Kalad: Olge avatud mitte ainult suhtluses, vaid ka vastuvõtlikkuses. Usalduse loomine nõuab aktiivset kuulamist ja tõelist mõistmist. Kui suhtlete oma partneriga, pöörake tähelepanu tema sõnadele, toonile ja isegi nende väljenduste taga olevatele väljaütlemata emotsioonidele. Täielik kohalolek võimaldab tunda end väärtustatuna ja mõistetuna, sillutades teed sügavamale sidemele. Võtke omaks haavatavus,kui võti tugeva suhte loomisel oma partneriga.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope