Armastuse ja suhte horoskoop 10.09.2023.


Jäär: Täna on teil väga suur surve oma partnerluse säilitamiseks. Oma kaaslasega suhtlemine võib viia ootamatute lahendusteni ja mõistmiseni. Kui olete hiljuti lahku läinud või vallaline, peaksite keskenduma ruumi andmisele, see on tervenemiseks vajalik. Edu saavutamine mõnes teises valdkonnas võib teie enesekindlust tõsta.

Sõnn: Täna on suhte säilitamiseks vaja palju teie sallivust. Päeval võib tekkida diskussioon, mis tekitab konflikti.Teie rahulikkus annab võimaluse päästa selle lahkuminekust. Kui olete vallaline ja otsite juhusuhet, võib täna peol osalemine kaasa tuua selle, et keegi siseneb teie ellu. Pöörake tähelepanu väikestele detailidele, et te ei jääks oma hingesugulasest ilma!

Kaksikud: Tänane sõbraga kohtumine võib tunduda teile kohtinguna. Ärge mõelge üle ja kontrollige oma emotsioone. Suhtesse kiirustamine võib neid hirmutada. Võtke kõike mõtestatult, see võib tagada pikaajalise stabiilsuse. Kui olete suhtes, olge oma kaaslasega leebe ja tehke väikseid žeste, näiteks õhtusöök või romantiline väljasõit.

Vähk: Teie armuelu võtab täna põneva pöörde. Hinnake oma ainulaadseid omadusi ja laske ekstsentrilisusel särada. Silmapiiril on uued ja põnevad romantilised väljavaated, seega olge avatud ootamatutele seostele. Teie elukaaslast või potentsiaalset partnerit tõmbab teie vabameelse olemuse poole. Keskenduge selgele suhtlusele, et tugevdada olemasolevat sidet. Armastus ei tunne teie jaoks praegu piire.

Lõvi: Teil palutakse muuta oma isiksust oma domineeriva olemuse tõttu. Enda olemuse muutmine ei ole tervislik. Kuid pidage meeles, et ärge olge oma partneri suhtes ebaviisakas ja mürgine. Kui olete vallaline, peaksite endasse uskuma ja võtma initsiatiivi. Mõnel teist võib olla raske, kuid hoidke oma meeli rahus,see on ajutine. Tühjuse täitmiseks on soovitatav veeta rohkem aega perega.

Neitsi: Valmistuge südameasjades kirglikuks päevaks. Teie intensiivne energia meelitab austajaid. Olemasolev suhe võib tuua muutusi, mis süvendavad teie sidet. Olge ettevaatlik, et mitte lasta armukadedusel ega omandihimul oma otsustusvõimet varjutada. Usaldus on armastuse kasvatamiseks ülioluline, seega nautige selle intensiivsust. Noorpaar peaks planeerima pika puhkuse, et teineteis paremini tundma õppida.

Kaalud: Teil on täna õnnelik päev! Kõik viitab sellele, et partner üllatab teid. Te tunnete end kogu aeg põnevil. See on ilus päev,andke partnerile võimalus tõestada oma tundeid. Nautige kvaliteetaega ja planeerige väljasõit või reis, mis kinnistab teie suhet. Vallalised peaksid kasutama sotsiaalmeediat, et suhelda inimesega, kellest nad on tõeliselt huvitatud.

Skorpion: Teie armuelu võtab täna praktilise pöörde. Keskenduge oma suhetes stabiilsuse ja usalduse loomisele. Läbipaistvus oma mõtete väljendamisel ja tähelepanu detailidele on teie liitlased. Kui olete vallaline, lähenege kohtamisele metoodiliselt ja seadke esikohale ühilduvus. Olemasolev suhe peaks harmooniliseks armastuseks tasakaalustuma.Kasutage emotsioone ja loogikat!

Ambur: Püüate murda kesta, mille olete enda ümber ehitanud. Tänane päev osutub teie mõlema jaoks häirivaks. Üks arusaamatus võib rikkuda aastatepikkuse õnne. Tähtede seis ütleb, et mõneks ajaks pausi võtmine on õiglane, kui olete endiselt segaduses. Oma emotsioonide uurimine tagasilöögi otsimise asemel aitab teil teha mõistliku otsuse.

Kaljukits: Teie varasemate kogemustega seotud hirm kiusab ja takistab teid uuesti kooselu proovima. Kui olete kogenud vaimset stressi siis tundub, et peaksite probleeme oma lähedasema sõbraga arutama. Ärge kartke jagamist, laske end vabaks ja usaldage saadud nõuandeid! Suhtes olevad inimesed kogevad oma partneriga parimat aega!

Veevalaja: Emotsioonid on täna sügaval teie armuelus. Olete kontaktis enda ja oma partneri tunnetega. See on ideaalne aeg sidemete loomiseks ja koos püsivate mälestuste talletamiseks. Üksikud inimesed võivad leida kellegi, kes vastab nende humoorikale olemusele. Kuid ärge laske meeleolumuutustel teie sidet häirida,olge avatud oma täisväärtusliku armuelu jaoks!

Kalad: Täna on terve päev kindlasti positiivne. Teie intelligentsus ja empaatia tõmbavad potentsiaalseid partnereid teie poole. Olemasolevad suhted võivad jõuda mõistmise ja intiimsuse uuele tasemele. Emotsionaalse ülekoormamise vältimiseks ärge unustage siiski säilitada tervislikke piire. Kui olete vallaline, peaksite usaldama oma südant ja te leiate armastuse, mida otsite.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope