Armastuse ja suhte horoskoop 10.10.2023.


Jäär: Kui olete pühendunud suhtes, võite kogeda märkimisväärset läbimurret. Jagatud kogemusi alustades kohtate nii väljakutseid, kui ka uusi vaatenurki. See tugevdab sidet ja parandab teie enesetunnet. Vallalised võivad välja mõelda, milline peaks olema nende tulevane partner. Oma varasematele kogemustele tähelepanu pööramine annab vihjeid omaduste kohta, mida partneris ihaldate.

Sõnn: Tän võite saada oma partnerilt üllatuse, mis võib ulatuda südamlikust märgist kuni rikkaliku žestini, et väljendada oma sügavat kiindumust. Vallalised võivad juhuslikus olukorras või sündmuses kohata uut partnerit. Kui otsite kaaslast, kes hindab tõeliselt elu peenemaid naudinguid, võib see äsja leitud ühendus sobida teile ideaalselt.

Kaksikud: Täna on päev, mil võite kohtuda oma partneri lähisugulastega. See võib teid pisut närvi ajada, kuid pidage meeles, et nad tahavad teid ainult paremini tundma õppida. Lihtsalt olge teie ise ja laske oma tõelisel minal särada. Üksikutel inimestel on võimalus täna kohtuda kellegi sümpaatse, lõbusa ja humoorikaga. Kui olete otsinud partnerit, kes sobiks teie teravmeelsusega, võib see olla teie jaoks sobiv.

Vähk: Teil on võimalus oma partneriga sügavalt ja sisukalt vestelda. Arutage julgelt oma unistusi, hirme või saladusi. Olge avatud ja aus. Ärge varjake oma tundeid. Kui olete vallaline, võib juhuslik kohtumine tutvustada teile seiklushimulist inimest. See võib juhtuda spordiüritusel või reisi ajal. Planeerige lõbus ja seikluslik kohting ja teile võib potensiaalse partneri seltskond meeldida.

Lõvi: Täna on päev, millal tähistate erilist hetke oma partneriga. See võib olla aastapäev või mõni teine, teile mõlemale tähtis sündmus. Tehke paus, et mõelda oma ühisele teekonnale ja kõigele, mida olete saavutanud. Üksikud inimesed hoiavad silma peal ootamatutel kohtumistel potentsiaalse hingesugulasega, olgu siis seltskondlikul koosviibimisel või ametlikul kohtumisel. Usaldage oma sisetunnet, et leida üks ja õige.

Neitsi: Täna võib viia mõte, ootamatu taipamiseni teie suhtest. See võib tuua esile positiivse valgustatuse või nõuda muutust. Olge oma suhte arendamisel vastuvõtlik uutele perspektiividele. Vallalistele soovitatakse mitte oodata kohtumist potentsiaalse tulevase partneriga. Kui kohtute kellegagi, ei pruugi ta olla see, kes oleks teile õige, nii et olge ettevaatlik.

 

Kaalud: Mõni väike arusaamatus võib tekitada ajutisi pingeid. Oluline on võtta aeg maha, hingata sügavalt ja käsitleda probleemi rahulikult. Kannatlikkust ja empaatiat harjutades saate konflikti sõbralikult lahendada. Vallalistel inimestel võib olla võimalus kohtuda inimesega, kes tundub neile sobivat. Sellest inimesest võib saada teie hingesugulane või lähedane sõber.

 

Skorpion: Oodake täna suhetes mõningast rahutust. Vältige armukadedusele või ebakindlusele allumist. Selle asemel rääkige oma muredest ausalt. Usaldage oma partnerit ja alustage südamlikku vestlust. Vallalised võivad kohtuda huvitava persooniga, kes on väga analüütiline ja keskendunud üksikasjadele.Peate vestlusesse astuma ja vaatama, kuhu see viib.

 

Ambur: Teie koos partneriga võite täna saada võimaluse reisida, võib-olla väikeseks nädalavahetuse pausiks või pikemaks puhkuseks. See võib olla suurepärane võimalus tugevdada sidet, teie kahe vahel ja luua uusi väärtuslikke mälestusi. Üksikud inimesed võivad kohtuda ambitsioonika ja pühendunud inimesega. Ta võib olla see, kes toetab kogu südamest teie eesmärke ja püüdlusi.

 

Kaljukits: Täna võite alustada oma partneriga ühisprojekti, näiteks ettevõtte käivitamist või millegi olulise korraldamist. Ühise eesmärgi nimel tehtav koostöö võib tugevdada sidemeid ja edendada partnerite vahelist mõistmist. Loomevaldkonnaga tegelevad vallalised võivad kohtuda kirgliku inimesega kunstitöötoas või seltskonnaüritusel.

 

Veevalaja: Teie partner võib teid täna oma lähedastele sõpradele tutvustada. See võib aidata teil mõista, kui väärtuslik ja tõsine on teie suhe. Täna võite märgata oma suhte kasvu. Kui olete vallaline, võite kohtuda inimesega, kes on lahke ja intensiivne. Kui soovid partnerit, kes nihutab teie piire ja lisab teie ellu põnevust, võib see persoon teile ideaalselt sobida.

 

Kalad: Teil on täna põnev võimalus proovida midagi ainulaadset ja ebatavalist. See võib olla uue söögikoha külastamine või maalilise matka alustamine. Koos uute kogemuste uurimine võib soodustada isiklikku kasvu. Vallalised võiksid anda aega iseendale ja harjutada enesearmastuse kunsti. Tegelege hobidega, mis teevad teid õnnelikuks ja võite mõista oma ettevõtmise tähtsust.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope