Armastuse ja suhte horoskoop 10.11.2022.


Jäär: Asjad teie armuelus võivad täna pisut keeruliseks osutuda, kuna teie suhtes olev partner ei pruugi asjale realistlikult läheneda. Tundub, et keegi üritab avaldada autoriteeti, ilma teie tunnetega tõsiselt arvestamata, seetõttu käib väike võimuvõitlus. Oleks mõistlik kõik kasvavad pinged praegu maandada.

Sõnn: Täna võib armusuhe, olgu see värske või alles väljakujunenud, minna pühendumise järgmisse faasi. Teil on hämmastav suhtlus ja ühildute üksteisega mitmel tasandil. Te tunnete täna põnevust nagu ei kunagi varem! Tänane päev toob tõenäoliselt kaasa tõsise, kuid konstruktiivse vestluse suhte suuna üle, millele järgneb privaatne kohtumine.

Kaksikud: Sa võid tunda end ümbritseva maailma suhtes pisut rahutuna. Võimalik, et lisanõudmised tööl ajasid veidi närvi. Partneri armastus ja toetus aitavad sind kiiresti kõiges paremini ennast tundma. Tõmmake oma tavapärastest tegevustest päeva jooksul hinge. Lõõgastuge koos partneriga ja nautige filmi!

Vähk: Täna on fantastiline päev, et saada ülevaade sellest, kuidas teie armuelu praegu on. Kui oled vallaline, võid viriseda selle üle, kuidas sa kunagi kellegagi ei kohtu, avastada, et sul pole just palju head olnud. Alustage otsimist, kui soovite kohtuda kellegi imelisega. Vaadake ajalehti või Internetti. Saage sarnaselt mõtlevate inimestega,grupi liikmeks.

Lõvi: Avastad end täna unistamas oma kallimast. Triivite unistustemaale, mõeldes samal ajal inimesele, keda te kõige kallimalt hindate. Oled täna oma partneri kiindumusest sügavalt teadlik ega taha, et see lõpeks. Võid lasta end niimoodi ühe päeva endast välja viia, kuid järgmisel päeval jälgi, et jalad oleksid kindlalt maas.

Neitsi: Võid avastada, et täna lähed oma kallimaga väikesele ekskursioonile, kui oled kihlatud või püsisuhtes. Seejärel saate lõõgastuda ja üksteisega omaette aega veeta. Hoidke kaamera lähedal, sest selle perioodi jooksul saate palju naerda ja rõõmu tunda. Pidage oma seiklustest päevikut, et saaksite neile mõnuga tagasi vaadata.

Kaalud: Sul on täna võimalus saada vastused küsimustele, mis sul potentsiaalse abielupartneri kohta tekkida võivad. Ärge hoidke selle inimesega seotud suuri muresid ega isegi murettekitavaid märke kellegi teise, isegi enda eest. Vestelge oma lähedaste ja lähedaste sõpradega, et teada saada, milline on nende arvamus selles küsimuses.Kuulake oma sisetunnet.

Skorpion: See on päev, mil peaksite veetma aega ainult nendega, kes teid ülendavad ja inspireerivad. Sul võib olla selgem pilt kui kunagi varem sellest, kes sind täna toetab ja kes mitte. Kui teie teine ​​​​kaaslane on üks neist inimestest, kes on teie seljataga siis astuge igal juhul järgmine samm oma sideme süvendamise suunas. Hinda teda tõeliselt.

Ambur: Saate võimaluse veeta kvaliteetaega kellegagi, kellest hoolite, õppides samal ajal teda uuest vaatenurgast. Keegi pole see, kes ta näib olevat, ja igaühel on tahke, mida ta harva või mitte kunagi ei näita. Vähemalt võite oma partnerisse uuesti armuda ja kõige rohkem võite leida, et armastate teda veelgi rohkem kui varem.
Kaljukits: Tähed võivad teid aidata, kui plaanite ringi vaadata ja alustada uut romantikat. Kui mõtlete konkreetsele inimesele, soovitavad nad tõenäoliselt asju salajas hoida oma põhjustel. Siiski on teil eelseisva ohu tunne, justkui käituksite niimoodi, mis võib viia avalikustamiseni. Tundub, et praegu naudite seda aspekti.
Veevalaja: Tundub, et teie suhtes hakkab lõpuks kõik kokku saama. On suurepärane võimalus, et teie ja väga ahvatlev inimene võite avastada, et teil on palju ühist. Lisateavet sotsiaalse organisatsiooni kohta, mis aitab inimesi, kui soovite selle erilise inimesega kohtuda. Kui teil on suhe, öelge oma abikaasale, kui väga te hindate temaga koos veedetud aega.
Kalad: Sina ja su kallim võivad pinnalt asju selgeks teha, kuid lahknevus eksisteerib siiski mingil sügavamal tasandil. Siiski on valdkondi, kus olete tagasi tõmbunud ja hoiate potentsiaalset ohtu eemal. Soovitatav on ühendus ootele panna, kuni tunnete end mõlemad sellesse ruumi sisenemiseks piisavalt mugavalt. Võtke aega ja looge mõne aja pärast uuesti ühendus.
Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 21
Ennustaja Luna
tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope