Armastuse ja suhte horoskoop 10.11.2023.


Jäär: Täna võiksid paarisuhtes inimesed leida rõõmu pisiasjadest, nagu lõõgastava keskkonna nautimine või sõpradega kohtumine. Proovige näidata oma kiindumust ka väikeste armsate žestidega, nagu armastusmärkide või armsate häälsõnumite jätmisega üksteisele. Seevastu vallalistel on palju võimalusi kasutada positiivsust ka oma igapäevaelus. Uurides uusi hobisid, saavad nad kogeda isiklikku kasvu ja saada tohutut rahulolu.

Sõnn: Kui olete vallaline, võiks olla hea mõte kohtuda inimesega, kes mõistab teie nalju ja naudib teie huumorimeelt sama palju, kui teie.
Hea on olla arvamustes aus. Ärge tehke väljavalitule sõnade või žestidega haiget ning julgustage nii isiklikes, kui ka tööalastes ettevõtmistes. Vältige täna laskumist vaidlustesse ja juhuks, kui kavatsete suhte järgmisele tasemele viia, tutvustage oma väljavalitut lähedastele.

Kaksikud: Neile, kes on tõeliselt oma partneritele pühendunud, on päev täis võimalusi tugevdada oma sidet. Osalege seltskondlikel koosviibimistel ja laske end vabaks. Minge koos ostlema ja looge enda ümber põnev õhkkond. Vallalised peaksid rõõmustama oma kallimat üllatuskingitusega, mis on täis armastust. Selline läbimõeldud tegu võib kindlasti tekitada uue erilise sideme.

Vähk: Veenduge, et naudite täna päeva täiel rinnal. Kui olete pühendunud suhtes, laske oma partneril teid karjääriteel juhendada. Tema nõuanded võivad olla uskumatult väärtuslikud. Nautige koosveedetud hetki. Korraldage romantiline kohtinguõhtu, et armuleeki hoida. Kui olete vallaline, minge välja ja suhelge. Võite kohtuda oma unistuste kaaslasega, kõige ootamatumas kohas.

Lõvi: Peate hakkama iseennast armastama ja aktsepteerima enne, kui teised teie olemise viisi tunnustavad. Vallalised, võite täna kohtuda kellegi uuega ja pärast seda loote kohese sideme. Neid, kes on õnnelikult pühendunud suhtes, ootab partnerilt põnev üllatus. Valmistuge romantiliseks puhkuseks, mis loob kallid mälestused kogu eluks.

 

Neitsi: Teie mitmekülgne loomus on aidanud kasvatada armastust kõigi vastu ning see on köitnud ka kellegi erilise tähelepanu. On aeg ära tunda ja omaks võtta kiindumus, mida teie vastu tuntakse. Kui olete pühendunud suhtes, veetke aega oma unistuste, eesmärkide ja püüdluste arutamiseks paarina, tugevdades ühise tuleviku kontseptsiooni. Vallaliste jaoks on oluline jätta maha igasugune pagas, varasematest suhetest.

 

Kaalud: Pühendunud suhtes inimesed võivad täna kogeda erinevaid emotsioone. See tuletab teile meelde teie suhte olemust ja muutusi, mida olete koos läbi elanud. Hellitage hetki, mida oma partneriga jagate. Üksikud inimesed, nautige oma põnevat eneseavastusretke! Proovige uusi hobisid, kohtuge erinevate inimestega, sest ees ootab põnev kohtumine kellegi erilisega.

 

Skorpion: Vallaliste jaoks annab päev võimaluse seada esikohale isiklik kasv ja heaolu. Alustage oma päeva rahustava meditatsiooniseansiga, et puhastada meel ja luua positiivne toon. Pühendunud suhetes olevate inimeste jaoks on ülioluline oma suhet turgutada ja konfliktidega konstruktiivselt tegeleda. Otsige oma võrgustikult, sealhulgas sõpradelt ja perekonnalt tuge, et saada väärtuslikku nõu ja juhiseid keerulistel aegadel.

 

Ambur: Hinnake usaldusväärsust ja kvaliteeti nii elus kui ka armastuses. Otsige kaaslast, kes hindab sama. Peagi armute kellessegi, kes jagab teie entusiasmi. Kui olete pühendunud suhtes, veetke kvaliteetaega koos, erilist romantilist filmi vaadates. See tugevdab teie sidet ja aitab teil luua ilusaid mälestusi.

 

Kaljukits: Pühendunud suhtes olevate inimeste jaoks muutub varasematest probleemidest üle saamine aja jooksul lihtsamaks, kui teie ja teie partner jätkate koos kasvamist. Teil läheb täna veelgi paremini, kui kuulete teineteise nõuandeid, mõistate ja toetate üksteist. Vallalised, kuulake nõu sõpradelt ja pereliikmetelt, kes mõistavad teid ja on teie jaoks alati olemas. Eesmärkide jagamine soodustab teie isiklikku arengut.

 

Veevalaja: Järgige oma südant ja nautige iga hetke. Täna on paljud teist hõivatud ega suuda oma kallima jaoks aega leida. Planeerige teineteise jaoks pisiasju, näiteks õhtusöögile minekut või hilisõhtust jalutuskäiku. Kui olete kaugsuhtes on ootamine lõppenud! Ja nüüd kohtute lõpuks pärast pikka vahemaad. Kõik emotsioonid loksuvad paika, kui üksteist näete.

 

Kalad: Teie empaatiline loomus võib põhjustada emotsionaalselt laetud juhuslikke kohtumisi. Oluline on hoida piire ja leida partner, kes tunnustab ja mõistab teie haavatavust. Aktsepteerige avatud meelt, et hinnata ebatavalisi juhuseid, nagu uute kogemuste proovimine. Kui olete pühendunud suhtes, kaaluge oma partneriga reisimist sihtkohta, millest olete mõlemad unistanud.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope