Armastuse ja suhte horoskoop 10.12.2022.


Jäär: Täna võite tunda, et soovite teatud romantiliste püüdlustega edasi minna, kuid teid hoitakse kontrolli all. Oluline on vältida sattumist negatiivsesse vaimsesse rutiini, kuid teie mõistus mõtleb ainult halbadest asjadest. Ärge summutage oma loomulikke tungisid ja tehke seda, mida tegelikult soovite. Õiget hetke on võimatu ära oodata. Tehke praegusel ajahetkel õigesti.

Sõnn: Suhteprobleemid võivad sillutada teed põhjalikumatele vestlustele ja vastastikusele mõistmisele. Paljud allasurutud emotsioonid, mis on tekitanud hõõrdumist teie ja teie kallima vahel, puhkevad hetkel päevakorda. Eeldades, et lähenete neile heatahtlikult, võite avastada, et see mõjutab teie sidet positiivselt.

Kaksikud: Romantika mõttes võib tänane päev olla puhkamiseks ja lõõgastumiseks. Tõenäoliselt pole viimasel ajal midagi romantilist juhtunud, nii et kui olete vallaline ja tunnete end täna üksikuna, aga te pole üksi. Võite kasutada seda aega oma ideaalse kaaslase omaduste üle mõtisklemiseks. Armastust on lihtsam leida, kui tead, mida elult tahad. Seetõttu proovige mitte kaotada südant ja oodake parimat.

Vähk: Parandage oma armuelu, proovides täna midagi uut. Võib-olla ei pööra te sellele hetkel tõsist tähelepanu, mida see tegelikult väärib. Vabanege peas tunglevatest filmisuhete-fantaasiatest. Kõik suhted seisavad ühel hetkel silmitsi raskustega. Pidage meeles, et peate aktsepteerima negatiivseid emotsioone koos positiivsetega.

Lõvi: Olge täna oma romantilises suhtluses avatud. Oluline on veenduda, et teie partner näeb probleemi, isegi kui olete oma peas veendunud, et teil on õigus. Te mõlemad tahate minna kaugemale sellest, mida ainult sõnad võivad väljendada, ja teid üksteisega tõeliselt ühendada. Võimalik, et te ei jõua milleski ühele meelel, kuid vähemalt saate teineteist omaks võtta sellisena, nagu te olete.

Neitsi: Olge ettevaatlik kõigi potentsiaalsete kosilaste suhtes, kes üritavad teid täna kohtingul jalust niita. Teoreetiliselt on see tore idee, kuid kui see teiega juhtub, pole teil vahendeid elu õigele teele tagasi saamiseks. Tänapäeval on eriti oluline mitte lasta end haarata kiitustest või unistustest, mis tunduvad liiga imelised, et olla ehtsad. Parem oleks täna vältida uute kihluste algatamist.

Kaalud: Võtke tänasest päevast maksimum. Teie armastuse, ilu ja soojuse tunded nõuavad täna kirglikumat lähenemist südameasjadele. On suur võimalus, et teie ja teile oluline inimene jõuate täna sügavamale mõistmise tasemele, mis tugevdab teie sidet. Headest tuttavatest võivad täna kujuneda sõbrad.

Skorpion: Tänasel päeval peaksite vähem keskenduma sellele, kui palju aega koos veedate, ja rohkem keskenduma selle hetke väärtusele, mida koos jagate. Veenduge, et olete täna üksteisega täiesti ausad ja otsekohesed, et tugevdada oma sidet. Hoidke üksteist oma tunnustusega kursis ja saate sellest kasu veel pikka aega.

Ambur: Võtke aega, et oma vigadest õppida. Täna võib armastus tunduda raske ja masendav. Võite tunda, et olete sunnitud veetma aega sisekaemustele, kus leiate palju ainet kogetud tunnete üle mõtisklemiseks. Mõnikord tundub, et teie alateadvus tõmbab teid vastupidises suunas. Selle asemel, et takerduda kontseptuaalsesse rutiini, mõelge välja meetod, kuidas lasta oma südamel ohjad enda kätte haarata.

Kaljukits: Täna võib romantiline elu väljuda teie kontrolli alt. Midagi, mida su partner ütleb, võib sulle täieliku šokina mõjuda. Teise võimalusena võite teie ja teie potentsiaalne partner avastada, et teil on praegu erinevad eesmärgid. Lõpuks saate asjadest aru, kuid võib kuluda veidi aega, enne kui te selle üksteise kohta käiva teabega kohanete.

Veevalaja: Täna saate oma kallimaga koosolemisest palju rõõmu, seega on teie huvides selle sideme eest hoolitseda. Meeldivad hobid ja ühine vaba aja veetmine võivad aidata teil ja teie partneril teie sidet süvendada. Ja vastupidi, oma tunnete jagamiseks pole vaja puhkuseni oodata. Looge tavapärasest erinevaid romantilisi hetki.

Kalad: Tänase atmosfääri sürreaalse kvaliteedi tõttu olete romantiliste ideede ja fantaasiate suhtes tunduvalt avatum. Teie romantiline elu peaks hästi edenema ja saate aru, et romantilises suhtes on praegune hetk see, kus te olema peate. Parim osa on, et teil on võimalus oma püüdlused reaalsuseks muuta, nii et ärge oodake õiget aega ja alustage kohe.
Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis

helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope