Armastuse ja suhte horoskoop 10.12.2023.


Jäär: Täna on oodata väiksemaid hõõrdumisi. Mõned suhted ei pruugi õnnestuda ja asjade lahendamiseks peate kõvasti vaeva nägema. Päeva esimene osa tuleb produktiivne ja üksikud inimesed võivad mõnel üritusel või reisil kohtuda kellegi erilisega. Oodake siiski paar päeva ennem, kui teete kohtingu ettepaneku. Võiksite planeerida puhkuse, et veeta koos kvaliteetaega.

 

Sõnn: Täna on üksikutel inimestel hea aeg kohtuda kellegagi, kes teiega vägagi hästi sobib. Laske endal astuda uude dialoogi või spontaansesse tutvusse, sest need võivad esile kutsuda suurepärase koosluse. Proovige inimestega suhelda avatult. See võib anda aluse edukaks sidemeks tulevikus ja muutuda millekski väärtuslikuks.

 

Kaksikud: Tähtede seis ennustab täna kohtumisi. Romantika saab alguse siis, kui külla tuleb vana sõber või vana kolleeg ilmutab suuremat huvi, tekitades erinevaid emotsioone. Ärge sulgege end inimestega kohtumisel, sest võite leida armastuse kõige kummalisemal viisil. Teie süda on teejuht, lihtsalt minge kaasa. Süvenege sellesse ühenduse võimalusse, et tagajärgi paremini mõista.

 

Vähk: Täna võite kogeda mõningast turbulentsi, kuna suhetes võivad tekkida pinged. Suhtlemine on alateadvuses peidetud asjade lahendamiseks hädavajalik. Andke üksteisele aega ja astuge samm, et näha asju teineteise vaatenurgast. Vältige arusaamatusi ja kasutage seda hetke sidemete süvendamiseks. Olge üksteisega kannatlik, püüdke seda etappi läbides mõista ja looge selle käigus side.

 

Lõvi: Kui kahtlete, et teie soovid ei sobi täna partneri omadega, püüdke mõista. Kuigi teie läheduse eesmärgid võivad erineda, võib kannatlikkus ja aus suhtlemine aidata sellest takistusest üle saada. Pidage meeles oma oskusi võluvate romantiliste žestide loomisel. Kasutage seda kingitust, et öelda sõnu, mida tunnete ja mõtlete. Olenemata sellest, kas olete vallaline või abielus, siirad žestid rikastavad suhet ja tugevdavad sidemeid.

 

Neitsi: Teie romantiline teekond võtab täna mõttepausi. Soovite kaaslast, kuid naudite samal ajal iseseisvust. Võtke see sisemine tasakaal omaks. Näiteks, võib vana sõber või töökaaslane olla huvitatud teist, kuid te säilitate alati oma isikliku ruumi. Enne pühendumist hinnake oma emotsionaalseid vajadusi. Pühendunud paarid, pidage meeles, et enese eest hoolitsemine ei vähenda armastust, vaid suurendab seda.

 

Kaalud: Õhkkond on täis armastust, mis soosib teie tänast suhet. Te peaksite kaaluma oma suhte tugevdamist oma partneriga. Näidake armsama olemasolu hindamist, lihtsate ja südamlike heategudega. Rääkige ausalt ja olge tähelepanelik. Mida rohkem te üksteist mõistate, seda lähemal teineteisele olete. Elustage neid sädemeid spetsiaalse planeerimise või mälestuste meenutamise kaudu.

 

Skorpion: Olge valmis millekski uueks. Kohtumiseks teistsuguse inimesega või süvendage oma praeguseid sidemeid selle partneriga, kellega soovite lähedane olla. Tähed soovitavad päeva täis nalja. Olge teadlik hetke spontaansetest imedest, sest sädemed võivad tekkida seal, kus seda kõige vähem oodatakse. Paarid, valmistuge oma kallimaga magusaks seikluseks! Õhtu kinos tagab naeru, popkorni jagamise ja mõnusa aja.

 

Ambur: Teie romantilises suhtes võib täna tekkida mõningaid hõõrdumisi, kuna tekivad pinged. Võite olla pettunud, kui eeldate, et teie väljavalitu ilmutab armastust. Pange tähele, et kiindumus tuleb mitmel viisil ja ootus võib tekitada pinget. Seetõttu õppige hindama oma partneri armastuse väljendusi. Samuti saate suhtlust kasutada võimalike arusaamatuste haldamiseks ja oma suhte tugevdamiseks.

 

Kaljukits: Vallalisi köidavad inimesed, kellel on nendega ühised huvid, või kes jagavad nende poole püüdlemise kirge. Otsige rahulikke kohtumisi ja inimesi, kellega koos minna eesmärgi poole. Otsige kedagi, kes ergutab teie vaimu, kuid ühtib ka teie püüdlustega. Kui olete pühendunud suhtes, ühendate end rohkem, kui töötate koos ühise eesmärgi nimel. Veetke osa sellest ajast, et määratleda uuesti, miks te koos olete.

 

Veevalaja: Teie suhe on täna avanenud. Saage osa maagiast, avastades koos oma kallimaga uusi asju. See periood sobib suurepäraselt romantiliste elamuste saamiseks ühiste jalutuskäikude või siiraste sõnade kaudu. Nautige harmooniat, teie ühendus tugevneb keset seda. Võtke universumi energia oma ellu vastu, noorendage oma armastust, et luua sügavam ja kirglikum liit.

 

Kalad: Pöörake täna tähelepanu emotsionaalsetele allhoovustele, sest need võivad teid kergesti oma partnerist eemale juhtida. Täna on päev, kus saab vabalt rääkida muutustest nendes tunnetes. Looge üksteisega ühendus ja tuletage teineteisele meelde erilist suhet, mis eksisteerib ainult teie kahe vahel. Nende variatsioonide mõistmine ja nendega tegelemine lähendab teid oma partneriga, võimaldades teie armastusel muutuda kindlamaks ja sügavamaks.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope