Armastuse ja suhte horoskoop 10. aprilliks 2022


Jäär : Kui te ei jõua milleski kokkuleppele, võib oma kallimaga läbisaamine olla keeruline. Oluline on olla kindlameelne, kuid oluline on ka pisut entusiasmi näidata. Vajadusel tehke viga, kuid ärge kiinduge tulemusesse. Kõik läheb hästi, kui saate üksteist aidata, selle asemel, et mõlema jaoks teema raskeks teha.

Sõnn : Otsige viise, kuidas oma romantilisse partnerlusse vürtsi lisada. Kaaluge tavapärasest rutiinist pausi ja mõelge, kuidas tuld uuesti süüdata. Võimalik, et peate välja tulema ja tegema midagi teistmoodi, midagi, mis võimaldab teil nii naerda kui ka taasavastada elamisrõõmu.

Kaksikud : kallimaga vesteldes on vaja veidi rohkem kirge ja leidlikkust. Tehke selgeks, et mõtlete seda, mida ütlete. Tänu sellele, kuidas te end väljendate, võib teie partner pidada teid ükskõikseks. Teie tunded võivad neist rääkimisel olla viimane asi, mis teile meelde tuleb.

Vähk : oma armuelus näite olevat pisut ebakindel, mis võib põhjustada teie partneris ebamugavust. Mõnikord võib otsuse tegemine olla keeruline. Langetage oma otsus kiiresti ja laske tolmul maha vajuda. Tulemus on üllatav.

Lõvi : Kaaslasega vesteldes pange oma sõnadesse enesekindlus. Kui te seda ei tee, võib teie partnerile jääda mulje, et proovite tema eest midagi varjata, mis võib teid kahte ebamugavasse olukorda panna. Ärge püüdke oma kaaslast, kaudseid taktikaid kasutades, teile teavet andma panna; selle asemel rääkige otse.

Neitsi : Tänane romantiline elu on harmooniline. Kui teil on pikaajaline suhe, lähevad teie tunded partneri vastu palju kaugemale sellest, mida olete oodanud. Teid ootab rõõmustav üllatus, mis jätab teile meeldivad mälestused. Need, kes on hiljuti suhet alustanud, näevad, et see kasvab millekski ilusaks ja püsivaks.

Kaalud : Kui rääkida suhetest perega, siis on oht, et olete patuoinas. Olge olukorrast hoolimata viisakas ja hooliv, kui leiate end tüli keskel. Säilitage rahulikkus ja laske asjadel juhtuda, kui need arenevad. Vältige täna oma partneri ärritumist. Proovige temalt probleemide lahendamisel abi saada.

Skorpion : Teie elu on praegu täidetud valdava armastusetundega. Teil on täna rohkem vaba aega, et saaksite end kergemini loominguliselt väljendada. Tehke koos olles oma partneri jaoks midagi romantilist, et näidata, kui palju ta teile tähendab! Ta märkab ja hindab seda.

Ambur : Terve päeva mõtlete oma südamega ja tegutsete vastavalt partneri soovidele. Selle aja jooksul olete rõõmsas meeleolus ja soovite oma meeli nautida. Teie väljavalitu on sellest žestist lummatud ja hakkab selle tulemusena kaaluma pikaajalist suhet. Kasutage seda aega maksimaalselt ja nautige seda täiel rinnal.

Kaljukits : kui hakkate uskuma, et olete valmis pikaajaliseks suhteks vallalise inimesega, võtate samme selle saavutamiseks. Alustuseks peate mõtlema, mida soovite saavutada. Ärge astuge suhtesse, kui te pole kindel, et soovite seda teha. Tehke otsus ainult siis, kui suudate vastata teise inimese soovidele ja püüdlustele.

Veevalaja : Püüdke kohelda täna oma kaaslast ja iseennast õiglasemalt. On märke, et teie isiklikku sidet võivad mõjutada teie pere mured. Pole tähtis, kui palju te konkreetsest sugulasest hoolite, peate otsustama, kui palju oma energiat lasete neile teie ühendusest välja voolata.

Kalad : mida rohkem pingutate, peaks teie armuelu muutuma vürtsikamaks. Isegi kui teie ja teie partner töötate mõlemad kodus, on teie igapäevased kohtumised maitsestatud põnevuse võimalusega. Ootamatu entusiasmipuhang võib muuta argipäeva millekski meeldejäävaks. Kui teie partner seda ei oota, ärge kartke teda üllatada.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope