Armastuse ja suhte horoskoop 10. augustiks 2022


Jäär: teie romantilist elu võib iseloomustada liigne sähvatus ja ebapiisav hulk tegelikke emotsioone, mis võivad põhjustada mõningast rahulolematust. Võimalik, et teie teed ristuvad inimesega, kes uhkeldab oma välimuse ja võimetega, kuid kes lõpuks ei suuda teie nõudeid täita ja on pettunud. Hoidke temast ohutusse kaugusesse; keegi võimekam on teel.

Sõnn: tunnete end kergemini, kui suhtlete nendega, keda te juba tunnete ja usaldate, keda saate kiindumusega üle valada ning neid füüsiliselt ja emotsionaalselt toita. Tänane päev toob endaga kaasa veidi uudse kogemuse. Keegi, kellega just kohtusite, võib alguses tunduda huvitav, kuid teda ei huvita tõsine suhe teiega.

Kaksikud: Kui rääkida südameasjadest, siis mõnikord on neutraalse inimese abi otsimine ainus väljapääs keerulisest olukorrast. Probleemi edukaks lahendamiseks peate otsima abi ja juhiseid asjatundlikult inimeselt, kes oskab teid suunata ja juhendada. Kui te arutelu lõpetate, on teil üksteise suhtes optimistlikum väljavaade.

Vähk: Saate võimaluse hoolitseda kõigi täna esinevate emotsionaalsete murede eest. Ärge püüdke oma soove tagasi hoida nagu tavaliselt; selle asemel andke teada, mida te ihaldate. Püüdke leida romantikale uuenduslikke lähenemisviise! Siiani olete arutanud ainult oma tööelu puudutavaid asju. Teie tasakaal sõltub sellest, kui valmis olete end teistele inimestele paljastama.

Lõvi: Täna peaksite tegema jõupingutusi, et saada põhjalikum ülevaade teile kõige lähedasemate inimeste emotsionaalsest elust. Teie kõrgendatud tundlikkus teiste inimeste tunnete suhtes võib inspireerida teid väljendama oma emotsioone loovamal viisil. Ka on täna ideaalne aeg kohtingule minekuks. Hingake sõõm värsket õhku ja uurige uut kohta, et oma partneriga välja minna.

Neitsi: Täna võite kogeda nii pettumust kui ka üksindustunnet. Teie ainus soov on veeta meeldiv õhtu inimesega, keda peate oma elus kõige romantilisemaks. Siiski on võimalik, et teie partner ei saa teie jaoks aega oma tööelu nõudmiste tõttu. Hoidke lõug püsti. On vaid aja küsimus, millal te mõlemad jälle koos olete.

Kaalud: Hoolimata asjaolust, et tänane päev võib olla tavapärasest mõnevõrra süngem, võib see, aidata teil partneriga omavahel paremat ühendust luua. On tõenäoline, et peate vestlema mõne praktilise korralduse või lepingute sõlmimise üle, et aidata teil mõlemail oma asjaajamisi omavahel siduda.

Skorpion: On tõenäoline, et inimene, kellega olete abiellumisest huvitatud, saadab teile julgustavaid märke. Võite teha ettepaneku, kuna tõenäosus, et saate soovitud vastuse, on suur. Samamoodi ärge laske end heituda, kui see ei anna koheseid tulemusi. Säilitage oma kannatlikkus, kui jätkate oma jõupingutusi suurepäraste tulemuste saavutamiseks.

Ambur: Leiate, et tänane päev toob armastuses õnne. Teil on suurem võimalus sattuda romantilistesse suhetesse põneva uue inimesega. Veenduge, et teie motiivid on ehtsad ja et teie tehtud otsused viivad teid lähemale sellisele intiimsele partnerlusele, mida te enda jaoks ette kujutate. Teil on potentsiaal muuta see romantiline algus millekski uskumatult tähendusrikkaks.

Kaljukits: Kuna mõned pinged, mis on viimastel päevadel kogunenud, hakkavad leevenema, on põhjust olla oma tänaste armuvõimaluste suhtes optimistlik. Üks parimaid viise arusaamatuste lahendamiseks on võtta aega asjade selgeks rääkimiseks ja oma kavatsuste osas partneriga rääkimine.

Veevalaja: Teie partner näib olevat rohkem huvitatud keskendumisest suhte eeterlikumatele külgedele, samas kui teie olete kahtlemata rohkem häälestatud käegakatsutavamatele komponentidele; seetõttu peate võib-olla sellel teemal vestlema. Teil on võimalus saada teada oma kallima tänastest eesmärkidest ja püüdlustest, mis võib anda teile tema kohta palju teadmisi.

Kalad: täna võite lõõgastuda ja olla see, kes tegelikult olla tahate, kuna teie karisma tõmbab kõiki teie ümber. Kõik, kellega kohtute, vaimustuvad koheselt teie elavast loomusest. Kui lähete oma sõpradega välja, märkavad inimesed teie ainulaadset iseloomu ja tahavad teie kohta rohkem teada saada. Päev pakub palju võimalusi, nii et kasutage seda maksimaalselt. Ärge bluffige selle üle, kes te olete, olge aus.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope