Armastuse ja suhte horoskoop 10. märtsiks 2022


Jäär : Täna võib teil tekkida kiusatus püüda oma lähedasi veenda nägema asju teie viisil. Selleks, et hoida sõbralikku alust suhtlustel, võiksite astuda sammu tagasi ja lasta asjadel mõnda aega podiseda. Kui saate sellega hakkama, oleks südamest südamesse vestlus teile mõlemale kasulik.

Sõnn : Asjad võivad täna tööl huvitavaks muutuda, kui olete otsinud kedagi erilist. Pealtnäha kahjutu vestlus võib olla pikaajalise suhte algus, kuid just vaimsel tasandil ühendumise kogemus toob teid kõigepealt kokku. Pärast mõnda vestlust võivad asjad muutuda tõsiseks.

Kaksikud : Tõenäoliselt jääte mürgisesse suhtesse kuigi ei peaks. Kogu teie eksistents käsib teil lahkuda, kuid te seisate sellele tungile vastu, sest kardate tagajärgi. Peate õppima olema enda vastu lahkem ja andma endale võimaluse kasvada ja muutuda, kui see on see, mida peate tegema.

Vähk : uurige oma sisemist mina, et pääseda ligi oma kõige haavatavamatele tunnetele. Kui te ei tegele oma suhte põhiraskustega, muutub see ainult segasemaks. Väikese pingutusega saate oma suhteid oluliselt parandada. See on väärt investeering teie tulevikku!

Lõvi : Võib-olla tunnete end täna pisut ebakindlana, eriti kui tegemist on südameasjadega. Teie kahtlused ei ole irratsionaalsed, seega usaldage oma intuitsiooni ja tehke oma sisetundega koostööd. Astuge samm tagasi ja kaaluge aeg-ajalt teed, millel olete. Ärge kahelge endas nii palju, et te ei suuda oma elus edusamme teha.

Neitsi : Päev on ideaalne romantiliseks puhkuseks. Hea mõte võib olla oma kallimaga koos reisimine. Oma igapäevarutiini lõhkumiseks võite leida naudingut looduse läheduses olemisest. Teile kahele võib meeldida koos matkata. Nautige üksteise seltskonda.

Kaalud : väärtustate praegu oma partneriga veedetud aja kvaliteeti rohkem kui kvantiteeti. Püüdke oma mõtteid ja tundeid otse ja ausalt edastada, et oma suhet süvendada. Teie jõupingutused toovad tulevikus tulu, teie kallim teab, kui palju te temast hoolite.

Skorpion : Armulinnu jaoks on täna asjad paigas. Millised on kõige meeldejäävamad kogemused, mida olete hiljuti oma partneriga jaganud? Kuidas saate oma sidet parandada? Tõeline armastus tahab teisele parimat. Kui olete tõeliselt armunud, tahate alati, et teine ​​​​inimene oleks õnnelik ja soovite temaga ilusaid hetki jagada.

Ambur : proovige leida loomingulisi viise, kuidas näidata oma kallimale, kui palju te temast hoolite. Selle tulemusena tunnevad nad end hinnatuna. Avanevaid võimalusi ei tohiks eirata. Võib-olla soovite oma partnerile kingitust pakkuda. Ta hindavad teie kingituse läbimõeldust.

Kaljukits : On suur võimalus, et puutute täna kokku kellegagi, kes on intrigeeriv. Kuid olge selle inimese suhtes ettevaatlik, sest ta võib otsida lohutussuhet pärast lahkuminekut. Kellegi tundmaõppimine on OK, ärge astuge pühendunud suhtesse enne, kui olete olukorra ja selle tulevaste tagajärgede hinnanud.

Veevalaja : Mõnikord võib olla raske toime tulla oma tunnete intensiivsusega kellegi vastu. See on ka õppetund kannatlikkusest ja tingimusteta armastusest teise inimese vastu. Väljastpoolt on näha, kui intensiivseks nende emotsioonid muutuvad. Andke oma partnerile võimalus teie juurde tagasi pöörduda. See võimaldab suhetel õitseda.

Kalad : Kas olete mures, et väärite paremat kui teie praegune suhe? Kui see nii on, siis võib-olla on teil parem vallaliseks jääda. Teise inimese suhtes pole aus, kui arvate, et teie süda pole sellesse panustanud. Kaaluge suhtes pausi tegemist, kuni olete oma tunded läbi töötanud.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope