Armastuse ja suhte horoskoop 10. oktoobriks 2022


Jäär : Võite täna tunda tugevat soovi veeta aega oma kallimaga, võib-olla selleks, et süvendada oma sidet nendega. Võimalik, et räägite nendega päeva jooksul üsna palju telefonis. Oluline on olla oma suhtluses otsekohene ja selgesõnaline, kuid mitte ebaviisakas. Pärast tänast tunnete end rohkem lähedasemana inimestega, kellest hoolite.

Sõnn : Te võite end tabada minevikust ammu unustatud tunnetega, millest mõned on teretulnud ja teised, mis on liiga kauaks lõksus olnud. Ärge seiske vastu positiivsele mõjule, mida see avaldab teie emotsioonidele ja mõtteviisile. Samuti võib see aidata teil ületada kõik kahtlused, mis teil on romantiliste partnerluste suhtes, võimaldades suhtel õitseda koos teie muude kohustustega.

Kaksikud : Võimalik, et teie suhte dünaamika teise olulise inimesega läheb sassi. Võimalik, et reageerite asjadele kiirustades, ilma et mõtleksite oma öeldu mõjude üle. Võib tekkida sisemine konflikt vaikimise ja passiivsuse vahel või aktiivse ja agressiivse lähenemise vahel, väljendades kõiki oma tundeid otse. Ideaalis leidke meetod mõlemaga kombinatsioonis.

Vähk : Mõnikord on lihtne oma tundlikkusest mööda vaadata. Teis peitub intuitiivne pool, mis võimaldab üllatava kiirusega mõista teiste inimeste emotsioone ja olukordi. Täna võiksite tunda end selle aspektiga eriti kooskõlas. Psüühiliste meelte kasutamine võib olla kasulik, kui proovite oma suhte keerulist stsenaariumi mõista. Minge probleemi juurteni.

Lõvi : Võimalik, et teie kirglikkus on täna kõrge. Võib-olla soovite veeta kvaliteetaega oma erilise inimesega ja leida ideid romantiliseks kohtinguks. Kui olete vallaline, võite mõelda sellele, et kinkida vanale väljavalitule aega, et taaselustada varasem romantika. Ka keegi värske võib silma jääda. Vältige mõtet kedagi kohtingule kutsuda.

Neitsi : See on vallaliste jaoks suur päev potentsiaalsete partnerite meelitamiseks. Siiski peaksite kasutama päeva tähelepanu ära, ilma et peaksite kellelegi varvastele astuma. Süütult flirtimine on okei, kuid te ei tohiks olla kellegi vastu kuri. Inimene peab olema tundlik teiste emotsioonide suhtes. Kui kaotate oma veetluse nende jaoks, on teil oht kaotada nende huvi teie pakutava vastu.

Kaalud : Isegi kui teil on rahuldamatu uudishimu keerukuse ja kalduvus tipptasemele, pidage meeles, et te pole üksi. Võite tunda kiusatust anda oma partnerile karmi hinnangut, kui ta ei käitu nii, nagu arvate, et peaks käituma. Kuid enne kui hakkate neid tükkideks analüüsima, peaksite võib-olla endalt küsima, kas olete ise täiuslik.

Skorpion : Võite arvata, et suudate täna erimeelsuste korral oma kallimat üle kavaldada, kuid planeedid ei ole teie abistamiseks kõige paremas olukorras. Isegi kui olete endas kindel, võib põhjalikum uurimine paljastada, et olete kõik faktid segamini ajanud ja mõnes neist eksite. Võib-olla on lihtsam leppida sellega, et eksite, leppida ning omaks võtta.

Ambur : See on päev, mil suudate ületada oma romantilises elus olevad takistused. Rahu ja rõõm saabub teie suhtesse tänu teie ja teie kallima saavutatud vastastikusele mõistmisele. Kui teie väljavalitu on teie armastuse ja pühendumuse üle rahul, näitab ta seda teile hästi. Pidage alati meeles, et ainult usaldus ja lojaalsus võivad teie sidet tugevdada.

Kaljukits : Armusuhete puhul on kannatlikkus alati vajalik. Kuna meil kõigil on erinevad eesmärgid ja nõudmised, ei ole me alati üksteisega nõus. Teie kaaslane hindab teie võimet pinge all rahulikuks jääda rohkem, kui te seda mõistate. See võib olla esimene samm tema tõeliseks kaaslaseks saamiseks, kui soovite seda eesmärki tegelikult saavutada.

Veevalaja : Romantiline side võib nüüd õitseda. Kui olete praegu vallaline, võite öelda inimesele, kellest olete juba mõnda aega vaimustuses olnud, et olete temast huvitatud. Püsisuhtes partnerite jaoks on see suurepärane võimalus oma sidet tugevdada. Et armastatu õnnelikuks teha, peaksite pingutama, et oma tundeid väljendada ja temaga rohkem aega veetma. Täna on suurepärane päev lisapingutuste tegemiseks

Kalad : Isegi kui armastus muutub valuks, toob see endaga kaasa rikkalikult taipamisi. Teie kogemused teiste toetajana on teile palju õpetanud. Teil on rohkem sisemist jõudu ja vastupidavust, kui endale tunnistate. Olete seekord tähelepanelikum ja saate hea ettekujutuse, kas inimene sobib või mitte, juba ammu enne seda, kui ta teie südame võidab.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope