Armastuse ja suhte horoskoop 10. veebruariks 2022


Jäär: hoidke täna eemal soovimatutest segajatest. Mõned lähedased võivad üritada Teid provotseerida, mis võib Teid kaasata ebaolulistesse vaidlustesse. See ei mõju teile kellelegi hästi ja võib rikkuda suhte, mida oma lähedastega jagate. Püsivas suhtes paarilised peavad olema oma plaanide osas paindlikud ja tegema alternatiivseid kokkuleppeid.

Sõnn: Teie tähed muudavad Teid praeguse suhte suhtes ebakindlaks. On teatud lahendamata probleeme, mis panevad Teid oma tuleviku suhtes kartma. Sel moel mõtlemine ei muuda Teie mõlema jaoks asja paremaks. Veetke aega üksi ja olete mõne päeva pärast tagasi oma optimistliku mina juures.

Kaksikud: ärge viivitage väljendamast seda, mida Te teatud inimesest mõtlete. Te ei taha lihtsalt hilinemise tõttu kaotajate poolele jääda. Väljendage oma tundeid ilma suurema vaevata ja andke endale võimalus alustada uut algust. Püsivas liidus partnerid võiksid vältida vaidlusi tekitavate teemade arutamist ja keskenduda harmoonia säilitamisele.

Vähk: olete täna põnevil, kuna võite saada positiivse vastuse kelleltki, keda Te tõeliselt imetlete. Kuigi see ühendus ei ole veel konkreetset kuju võtnud, pakub see Teile siiski palju põnevust. Hellitage seda faasi, kuni see kestab, ja nautige iga hetke. Püsivas liidus partnerid peavad monotoonsusest vabanemiseks planeerima lühikest reisi.

Lõvi: see on meeldiv päev, kuna loote seltskondlikel koosviibimistel uusi sidemeid. Te loote kohe kellegagi tiheda sideme ning lööte neid oma terava vaatlus- ja vestlusoskusega. Pühendunud paarid naudivad omavahel intiimseid hetki ja hindavad üksteise kohalolekut ilma igasuguse kärata.

Neitsi: peate jääma endale kindlaks, sest Teil võidakse paluda leida vastuseid Teie isikliku elu kohta. Teile võib keegi meeldida, kuid see meeldivus ei pruugi olla sotsiaalselt toetatud. See võib peagi suunduda kokkupõrke teele. Peate oma otsuse kiiresti langetama ja sellest oma väljavalituga rääkima.

Kaalud: täna on hea päev, et oma suhte partneriga üles ehitada. Uuele tasemele liikumine. Veenduge, et mõlemad oleksite tuleviku planeerimisel samal lainepikkusel. Looge ajaskaala ja pidage sellest kinni. On aeg kaasata lähedasi ja hoida neid kursis. Kinnitage oma partnerile oma usaldust ja toetust.

Skorpion: ärge laske oma pettumustel oma armuelu mõjutada. Rahapoliitikas võib toimuda ootamatuid arenguid, mis võivad Teid heidutada, kuid ärge laske seda oma kallima peale välja, nii säästate suhet lahkarvamustest. Parem on veeta veidi aega üksi ja neelata negatiivsust. Vaadake endasse, liikuge edasi ja jagage seda oma partneriga mõni teine ​​kord.

Ambur: kuulake, mida Teie süda Teile ütleb, kui on vaja usaldada kedagi, keda Te väga armastate. Võimalik, et Teie partner on minevikus öelnud asju, mida ta tegelikult ei mõelnud. Enne arvamuse kujundamist on parem seda sama selgitada ja uurida. Tõhus suhtlus on parim viis hilisemate kõrvetamiste vältimiseks.

Kaljukits: avatud meele hoidmine töötab Teie kasuks. Pole midagi valesti, kui kinnitate ennast ja väljendate oma kirge oma romantilise partneri vastu, kuid veenduge, et olete mõlemad samal lehel. Hoidke see spontaansena, sest see pakub teile rohkem rõõmu. Püsisuhtes partnerid peaksid vältima hinnanguid ja oma partnerit usaldama.

Veevalaja: tähtsustage oma meelerahu kõige muu ees. Teie lähedased võivad täna olla nõudlikud ja Te võid end läbi põletada, püüdes neid õnnelikuks teha. See ei ole seda väärt, seega keskenduge oma prioriteetidele. Mõelge, kas Teie praegune suhe vajab tööd ja kuidas seda paremaks muuta. Selles etapis võib lõtvus olla kahjulik.

Kalad: avastate enda kohta uusi tahke, mida pole kunagi varem olnud. See võib olla tingitud mõnest varasemast arusaamisest või enesevaatlusest oma karma kohta. See tõstab kindlasti Teie elukogemust, mis kajastub Teie suhetes. Jääte rahule sellega, mis Teil oma armuelus on ja olete valmis seda väljendama neile, keda armastate.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope