Armastuse ja suhte horoskoop 11.01.2023.


Jäär: Säilitage täna rahulik käitumine, kui räägite oma kallimaga ja naudite koos päeva. On väga õhuke piir, mis eraldab pealetükkimist oma arvamuste avaldamisest. Olge ettevaatlik, et te ei paistaks oma partneri suhtes liiga agressiivsena, kuna see võib esile kutsuda temalt ebasoodsa vastuse. Säilitage enesekontroll ja tehke otsuseid, mis on teie huvides.

Sõnn: Kui teie ja teie partner olete rahateemalist vestlust edasi lükanud, on nüüd õige hetk seda teha. Kui kavatsete tõsiselt muuta oma kodus rahaga ümberkäimise viisi ja majapidamise rahalisi vahendeid tasakaalustada, võite luua selleks strateegia. Täna on suurepärane aeg rääkida võlgade tasumisest ja raha ühisest investeerimisest. Varuge aega, et rääkida partneriga rahalisest tulevikust.

Kaksikud: Muutke tänane päev põnevamaks, proovides oma suhtes midagi uut. Pole vahet, kui kaua olete oma praeguse partneriga kohtamas käinud või kihlatud. Oluline on see, kuidas saate selle tugevamaks ja huvitavamaks muuta. Põnevuse ja uute kogemuste kaasamine aitab teil luua mälestusi, mis jäävad terveks eluks.Praegu on fantastiline olukord, nii et kasutage seda.

Vähk: Kasutage ära asjaolu, et teie kaaslane on täna tõenäoliselt emotsionaalselt kättesaadav, jagage temaga mõnda oma tunnet. Kui suudad säilitada oma empaatia ja kaastunde, naudib partner sinuga koos veedetud aega veelgi rohkem,kui kunagi varem. Hea suhtlemisoskus hõlmab tähelepanelikku kuulamist, seetõttu harjuta seda oskust sageli ja julgusta oma väljavalitut rääkima.

 

Lõvi: Suhe võib kaotada oma sädeme, kui kaks partnerit tülitsevad pidevalt,mitte millegi üle. Säilitage täna rahulikkus, et te ei rikuks oma suhet. Kui teil ja teie partneril on tuline vestlus, proovige hoiduda liigsest agressiivsusest. Kui tunnete ärevust, proovige joogat või meditatsiooni. Raskuste lahendamiseks olge tähelepanelik kuulaja.

 

Neitsi: Võimalik, et kui teie ja teie partner olete mõlemad väga loogilised, võib see teie suhte emotsionaalset alust kahjustada.Romantilised katsetused võivad teie partnerit veenda, kuid see ei pruugi õnnestuda. Kui teie kallim tunneb end pahurana, proovige kasutada kujutlusvõimet. Kohelge üksteist austusega ning pühenduge olema usaldusväärne ja abivalmis.

 

Kaalud: Inimesed, kes sulle sobivad,tõmbuvad täna sinu päikeselise meelelaadi poole.Sul on välja kujunenud loomulik huumorimeel, mis paneb kõik naerma. Isegi harjutamata näib, et tõmbate pingutusteta, oma elegantsiga potentsiaalse romantilise partneri tähelepanu. Need ajad on teie ja teie suhete jaoks suurepärased, seega nautige ja kasutage neid ära.

 

Skorpion: Võimalik, et teie enesetundes on süüdi vaidlus teie kallimaga. Hea mõte on võtta aega, et lahkarvamuse üle omaette arutleda, sest see aitab sul asju objektiivsemas valguses vaadata. Ärge muretsege liiga palju oma suhte olukorra pärast, sest enne kui arugi saad, läheb kõik tagasi normaalseks.

 

Ambur: Ära tee praegu oma partneri kavatsuste kohta rutakaid järeldusi. Võimalik, et oled näinud oma kallima veidrat käitumist ja et ta varjab sinu eest midagi. Häiret pole absoluutselt vaja. Partner on truu, ta lihtsalt ei soovi avaldada sulle mingit survet, kui ta tõesti teie tuge vajab.

 

Kaljukits: Pane selga mõtlemisvarustus ja hinda oma armusuhte hetkeseisu. Just praegu on aeg hinnata oma olemasolevat suhet selle konkreetse inimesega ja teha selles vajalikke muudatusi. Peate varuma veidi aega, et saaksite partneriga oma muresid arutada. Õnneks ei lähe enam kaua, kuni kõik on tagasi endisel kujul.

 

Veevalaja: Peate hakkama ennast,enda eest kaitsma. Kuna kardate status quo häirimist, annate tavaliselt teiste inimeste nõudmistele järele. Teie partner ei püüa teie suhtes ebaviisakas olla ega teie eest teavet varjata, kuid mõnikord võib ta olla pisut enesekeskne. Võib-olla saate sellest midagi õppida ja anda rohkem aega iseendale ja oma tunnetele.

 

Kalad: Eemalduge mõneks ajaks oma kohustustest, kui tunnete end oma armuelus teatud tüüpilisest käitumisest läbi põlenud. Mõte pole oma sidemest lahti murda, vaid vajate lihtsalt praegu puhkust, oma elu koormavatest suhetest. Kui võtate raskustest vabaks, et lõõgastuda ja mõnusalt aega veeta, võib see aidata teil leida toimiva lahenduse.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope