Armastuse ja suhte horoskoop 11.02.2023.


Jäär: Sa oled täis energiat ja entusiasmi, mis muudab sind teistele vastupandamatuks. Nii et minge ja flirtige! Kui olete juba suhtes, süttib teie kirg, mis muudab selle teie mõlema jaoks lõbusaks ja põnevaks. Planeerige midagi erilist, näiteks romantiline õhtusöök või väljasõit. Nautige üksteise seltskonda ja kasutage seda toredat päeva maksimaalselt. Lihtsalt veenduge, et te ei pingutaks oma intensiivsusega üle.

Sõnn: Sinu romantiline elu saab kohe hoo sisse. Täna on hea päev oma positiivset suhtumist ellu viia ja lasta oma optimistlikul väljavaatel meelitada seda, mida ja keda ihaldad. Ükskõik, kas olete kohtingul või lihtsalt oma partneriga aega veetmas, nautige hetke ja laske oma loomulikul võlul välja paista. Kui olete vallaline, ärge heitke meelt, sest asjad on peagi muutumas.

Kaksikud: Teie suhe kuumeneb! Asjad muutuvad teie ja teie partneri vahel kirglikuks. Te mõlemad tunnete end üksteisega rohkem ühendatud ja intiimsed. Nautige seda erilist aega koos. Kui olete vallaline, puhkeb teie armuelu õitsele! Teie ellu tuleb uus inimene, kes on lõbus ja põnev. Sellel inimesel on elurõõm. Teid tõmbab tema vaimukus ja intelligentsus.

Vähk: Kas olete takerdunud monotoonsesse rutiini? On aeg vabaneda ja katsetada midagi värsket. See võib olla sama lihtne kui uuele tutvumisplatvormile registreerumine või praeguse suhte muutmine. Kui olete pühendunud suhtes, kaaluge võimalust uuesti alustada. Kui elevus on teie suhtes kustunud,sunnib aeg põnevust juurde lisama.

 

Lõvi: Olenemata sellest, kas olete suhtes või otsite armastust, on teie aeg tunda soojust. Kui teie ja keegi eriline olete pühendunud, siis miks mitte viia ta romantilisele kohtingule? Või veetke koos kvaliteetaega ja väljendage, kui palju ta teile tähendab. Kui te pole kiindunud, ärge kartke näidata seda Lõvi võlu, kes teab, kuhu see viia võib! Eelkõige nautige hetke!

 

Neitsi: Tuletage endale meelde, et peaksite oma partneriga suhet nautima ja meeles pidama, et täiuslikkus on kättesaamatu. Võtke aega, et hinnata häid hetki ja võtta asju üks päev korraga. Lase lahti täiuslikkuse vajadusest ja lase endal olla avatud armastust andma ja vastu võtma. Samuti proovige mitte olla enda vastu liiga karm, kui asjad ei lähe nii, nagu olete planeerinud.

 

Kaalud: Paluge oma partnerilt selgust ja tuge, sest ta võib aidata teil näha asju teisest vaatenurgast. Pidage meeles, et ükski suhe pole täiuslik, kuid see võib siiski olla ilus, kui te mõlemad pingutate selle nimel. Püüdke lõõgastuda ja nautida oma armsamat sellisena, kes ta on, mitte sellisena, nagu te arvate, et ta peaks olema. Kui olete vallaline, kohtate tõenäoliselt kedagi, kes toob teie ellu tasakaalu.

 

Skorpion: Olete lojaalne ja pühendunud neile, keda armastate. Kui olete vallaline, võite tunda tõmmet kellegi vastu, kes on intensiivne ja salapärane. Seda inimest võib olla raske tundma õppida, kuid tal on varjatud sügavus, mis on teile intrigeeriv. Kui olete suhtes, võib teie partner teid täna üllatada oma kire ja intensiivsusega. Hoia meel avatud ja naudi sõitu!

 

Ambur: Oma armuelus mine vooluga kaasa ja ära planeeri liiga palju. Sind tõmbavad partnerid, kes on iseseisvad ja põnevad. Sul on vaja kedagi, kes suudab sinu aktiivse elustiiliga sammu pidada ja on valmis ka uusi asju proovima. Pühendumine ei ole sinu jaoks alati lihtne, kuid kui leiad õige inimese, ole valmis rahunema. Laske asjadel loomulikult kulgeda ja olete õnnelik!

 

Kaljukits: Kui olete vallaline, võite täna tunda end pisut õnnetuna. Kuid ärge muretsege, silmapiiril on lootus! Uus romanss võib olla kohe nurga taga. Hoidke silmad lahti ja süda avatud ning võite armastuse leida varem, kui arvate. Kui olete pühendunud, jätkake head suhtlust ja intiimsust ning naudite jätkuvalt rahuldustpakkuvat suhet.

 

Veevalaja: Kui oled vallaline, võid täna tunda tugevat sidet kellegi uuega. See võib olla ilusa suhte algus. Kui olete pühendunud suhetes, võib teile ja teie partnerile meeldida koos uue territooriumi avastamine. Hoidke asjad värsked ja põnevad, et säde püsiks! Samuti võite tunda end tavapärasest intensiivsemalt üksteise poole magnetina tõmbumas!

 

Kalad: Teie partner on toetav ja mõistev ning teile tundub, et saate tema läheduses tõesti jääda iseendaks. Võite avastada end haaratuna oma sügavaimatest ja süngeimatest saladustest. Hoidke sideliinid lahti ja muutute partneriga aina lähedasemaks. Kui olete vallaline, võite avastada tunded kellegi vastu, kes on teie tavapärasest inimtüübist väga erinev.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope