Armastuse ja suhte horoskoop 11.02.2024.


Jäär: Vallalised võivad tunda ootusärevust ja igatsust. Täna soovitavad astroloogilised energiad tervitada aktsepteerimist ja positiivsust. Väiksemate konfliktide või pettumuste korral vältige asjatuid tülisid. Selle asemel keskenduge enesearengule ja optimistliku suhtumise säilitamisele. Tunnistage, et enese mõistmise teekond, annab teile parema positsiooni armastuse õitsenguks. Jääge avatuks elu võimalustele.

Sõnn: Käes on aeg õppida võrgutamiskunsti. Laske oma sisemine magnetism valla ja kutsuge soov esile. Kandke endas enesekindlust ja laske oma loomulikul võlul särada. See võib olla püsiv pilk või arglik naeratus, kasutage võimalust lummata teid huvitavat inimest. Nüüd on aeg käes, pole vaja oodata. Pühendunute jaoks, kutsuvad taevased energiad lisama oma suhtesse, veidi sensuaalsust ja salapära.

 

Kaksikud: Vallalised, otsige täna tähendusrikkaid suhteid. Tähed joonduvad, et muuta mõistmine ja suhtlemine tõeliseks. See on aeg, mil tuleb olla oma suhetes tõeline ja aus. Kui olete pühendunud suhtes, uskuge, et tänane päev kannab lubadust selles liidus edasi liikuda. Olenemata sellest, kas räägite tulevikuplaanidest või kinnitate oma pühendumust, nautige teekonda ja otsige harmooniat.

 

Vähk: Vallalistel on hea meel, kui tutvumisrakendustes on neid tähelepanuga uputatud. Meeldimised ja sõnumid võiksid peale valguda, sütitades põnevust ja ootusi võimalike seoste suhtes. Sellise huvi plahvatusliku kasvuga on ülioluline olla organiseeritud. Mõelge kuupäevalise kalendri pidamisele, et te ei jätaks vahele ühtegi virtuaalset vestlust huvitavate inimestega. Sellegipoolest on kõigi nende romantiliste võimaluste keskel oluline mitte üle pingutada.

 

Lõvi: Üksikud südamed võivad tunda romantilise energia kasvu. Olgu see juhuslik kohtumine või emotsionaalne vaheldus, teie päev on täis maagiat. Pühendunud inimesed peaksid nautima üksteise seltskonda ja nautima nende hetkede soojust. Täna on meeldejääv päev, romantilise naeru, armastuse ja kire poolest. Laske armastusel olla teie teejuht, kui purjetate läbi oma suhte keerdkäikude.

 

Neitsi: Vallalised, kuigi olete üksi, õhutab universum teid tegelema tegevustega, mis toovad õnne ja rahulolu. Mõelge reisile sõpradega või kohtumisele, mis toidab teie hinge. Tegeledes tegevustega, mis peegeldavad teie huve, kiirgate positiivset energiat ja meelitate potentsiaalseid armastajaid ilma suurema pingutuseta. See on sobiv aeg neile, kes süstivad pühendunud suhtesse, värske energia.

 

Kaalud: Vallalised võivad täna kokku puutuda ettenägematute tunnetega. Tavaliselt hindate avatust ja tõde, kuid armastussfääris olge valmis ootamatuks pöördeks. See võib olla keegi, keda olete juhuslikult näinud või isegi tuttav, kes ütleb seda viisil, mis teid üllatab. Kuigi eelistate avatust, võib teie tõlgendus nende kavatsustest esmapilgul olla ebatäpne.

 

Skorpion: Otsige oma armuelus tasakaalu. Teie armastus võib avalduda täna, julgustades teid valima mitu teed korraga. Liikuge siiski ettevaatlikult. Kuigi tasakaalustamisvõimalused kõlavad põnevalt, tuleks arvestada ka tagajärgedega. Kas otsite rahuldust või lihtsalt kõrvalekaldumist? Mõelge, kas mitme romantilise huvi järgimine sobib teie tõeliste unistustega. Valige mööduvate seoste asemel autentsus.

 

Ambur: Tähed panevad teid paarisuhtes oma vajadustele ja eelistustele tähelepanu pöörama. Teil on suurepärane oskus inimesi analüüsida, see talent aitab teil mõista, millist partnerit vajate. Kasutage seda enesevaatlust oma südame paremaks tundmiseks. Võib-olla on õige hetk lahkuda oma mugavustsoonist ja leida teisi võimalusi partneri leidmiseks. Proovige registreeruda suhtlusklubidesse või kohtingurakendustesse.

 

Kaljukits: Need, kes pole armastust leidnud, võivad tunda lootust ja elevust südamelähedastes asjades. Täna kutsutakse teid taaskäivitamise ideed tervitama. Kui olete minevikus läbi kukkunud või tundnud end armastuseotsingutes ummikus, on nüüd aeg alustada taaskäivitamist. Olge valmis end tutvustama ja uute inimestega suhtlema. Ole avatud planeerimata võimalustele.

 

Veevalaja: Kuna õhus on armastust, tõmbavad vallalisi ligi uued tutvused, samas kui need, kellel on partnerid, soovivad oma suhteid tugevdada. Planetaarne joondus rõhutab vajadust diplomaatia ja ettevaatlikkuse järele, armastuse küsimustes. Vallaliste jaoks on oluline potentsiaalsete romantiliste huvidega ettevaatlikult suhelda, sest rutakalt või hooletult öeldud sõnad võivad õrnale egole tahtmatult haiget teha. Võtke aega, et aktiivselt kuulata ja kaastundlikult suhelda.

 

Kalad: Täna õnnistatakse teid armastavate energiatega. Kuigi teil ei pruugi olla olulist inimest, keda enda armsamaks nimetada, ärge muretsege! Kasutage seda aega enesearmastuse kasvatamiseks ja oma huvide järgimiseks. Minge kohtingule iseendaga, kostitage oma hinge mõne hea toiduga ja nautige üksiolemist. Olge häälestatud planeerimata ühenduste imele.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope