Armastuse ja suhte horoskoop 11.03.2023.


Jäär: Täna võib tekkida tunne, et tahaksite kohtingust armsamaga keelduda ja iseendale keskenduda. See on suurepärane aeg mõtiskleda selle üle, mida sa suhtest tahad ja mida saad partnerile pakkuda. Võtke veidi aega, et end hellitada ja tegeleda oma lemmikhobidega. Kui olete pühendunud suhtes, ärge kartke välja tuua midagi, mis on teile oluline. Teie partner on rohkem kui valmis teiega lahenduse leidmiseks koostööd tegema.

Sõnn: Täna julgustavad planeedid teid välja tulema ja suhtlema. Kui otsite armastust, olge kindlasti avatud uutele kogemustele ja inimestele. Kui olete koos partneriga, võite end oma suhtes pisut rahutult tunda. Hea aeg planeerida lõbus kohtinguõhtu või üllatada oma partnerit mõtliku žestiga. Rääkige kindlasti oma tunnetest ja soovidest kallimaga.

Kaksikud: Teie suhe on täna tõenäoliselt mugavuse ja stabiilsuse allikas. Nautige oma partneriga koos veedetud aega ja hinnake pisiasju, mis teie suhte eriliseks muudavad. Kui olete vallaline, tunnete end täna pisut mõtlikuna Võtke aega, et mõtiskleda selle üle, mida te suhtest tegelikult soovite. Kui tunnete end üksikuna, kaaluge abi saamiseks sõprade või perekonna poole pöördumist.

Vähk: Kui olete vallaline, tunnete end täna enesekindlalt ja lahkelt, mis muudab uute inimestega tutvumise ja vestluste alustamise lihtsaks. Kui olete juba suhtes, tunnete end täna tavapärasest suhtlemisaltimana ja avatumalt, mis võimaldab teil koos pidada sisukaid vestlusi ja langetada olulisi otsuseid. Miks mitte plaanida oma sidet järgmisele tasemele viia.

 

Lõvi: Tänane planeetide seis võib teie suhetesse pingeid tuua, nii et olge valmis liikuma kõikuvatel vetel. Püüdke jääda kannatlikuks ja mõistvaks ning ärge laske arusaamatustel oma armastust takistada. Kui tunnete end pettununa või ärritununa, võtke enne oma partneriga probleemi lahendamist veidi aega, maha rahunemiseks. Vallalised peavad olema ennetavamad, et oma unistusi jahtida.

 

Neitsi: Kui otsite armastust veebis, on see suurepärane aeg seda proovida. Teid võivad meeldivalt üllatada loodud sidemed ja vestlused potentsiaalsete partneritega. Neile, kes on pühendunud suhetes, on täna aeg oma partneriga sideme ja intiimsuse süvendamiseks. Pidage sisukaid vestlusi ja uurige oma suhte uusi aspekte.

 

Kaalud: Tänane päev võib tuua pinnale ägedaid emotsioone, nii et ole valmis oma armuelus mõneks tõusuks ja mõõnadeks. Võib juhtuda, et kahtlete oma praeguses suhtestaatuses või hindate ümber oma lähenemist kohtingule. Võtke veidi aega oma tunnete üle mõtisklemiseks ja veenduge, et olete iseendaga aus. Kasutage seda aega isiklike projektide või eesmärkide kallal töötamiseks ja ärge muretsege liiga palju armastuse leidmise pärast.

 

Skorpion: See on eneseleidmise ja isikliku kasvu aeg. Võib juhtuda, et keskendute rohkem oma vajadustele ja soovidele ning vähem partneri leidmisele. See on hea, sest see aitab teil saada enesekindlamaks. Kui te lõpuks kellegagi kohtute, on teil parem võimalus luua terve ja rahuldust pakkuv suhe. Seega kasutage seda aega enda laadimiseks.

 

Ambur: Täna võib teil tekkida tavapärasest rohkem erimeelsusi või arusaamatusi, kuid need võivad olla kasvu- ja õppimisvõimalused. Võtke kindlasti aega, et oma partnerit tõeliselt kuulata ja püüda mõista tema vaatenurka, isegi kui te temaga nõus ei ole. See aitab luua teie suhetes sügavama usalduse ja empaatiatunde. See tõotab head tulevikku.

 

Kaljukits: Täna võid tunda end eriti enesekindla ja karismaatilisena, mis muudab sind potentsiaalsete partnerite jaoks veelgi atraktiivsemaks. Siiski pidage meeles oma ootusi ja ärge kiinduge liiga kiiresti. Kui olete pühendunud suhtes, võite koos partneriga tunda eriti kirglikult ja romantilisena. See võib olla suurepärane aeg erilise kohtinguõhtu kavandamiseks või oma partnerit mõne läbimõeldud žestiga üllatada.

 

Veevalaja: Tõenäoliselt kohtate täna kedagi, kes sobib teile ideaalselt, ja külgetõmme tekib kohe. See inimene võib teie ellu sattuda juhusliku kohtumise, töö või isegi Interneti kaudu. Neile, kes on juba suhtes, võite avastada, et teie partner on rohkem keskendunud oma karjäärile või isiklikele eesmärkidele. See võib tekitada mõningaid pingeid,võib tekkida tähelepanupuudus.

 

Kalad: Täna võid mõista, et sinul ja su partneril võivad olla erinevad arusaamad sellest, mida sa tulevikuks soovid, ning on oluline pidada ausaid vestlusi oma eesmärkide ja prioriteetide üle. Mis tahes lahknevuste korral veenduge, et olete mõlemad samal lainel, et vältida hilisemat haiget saamist. Kui olete vallaline, laske oma loovusel õitseda ja kohtuge inimestega ilma etteantud ootusteta.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope