Armastuse ja suhte horoskoop 11.03.2024.


Jäär: Proovige täna olla aus ja avameelne, isegi kui see on ebamugav. Haavatavus võib olla värav tähendusrikkamate suheteni. Proovige tuua oma vestlustesse kergust, selle asemel, et tugineda oma sirgjoonelisele taktikale. See võib juhtuda siis, kui teised näevad teid tõelisena ja murravad teievahelise jää. Olge mõnikord vähem tõsine, et nautida elu väikseid naudinguid.

Sõnn: Kahetsus õpetab täna palju, pakkudes olulisi õppetunde armastuse kohta, olgu te vallaline või pühendunud suhtes. Kuigi te ei saa minevikku kustutada, saate vigadest õppida ja siis rohkem mõista ning saada paremaks inimeseks. Vallaliste jaoks tähendab see, et nad peavad olema enda vastu ausad ja tunnistama, mida nad oleks võinud varasemates suhetes teisiti teha.

Kaksikud: Kui teie suhe on tekitanud teile lämmatava tunde on viimane aeg oma partneriga rääkida. Jagage temaga oma tundeid ja kuulake, et mõista tema seisukohta. Üheskoos saate kindlaks teha, kuidas oma suhte loomisel unikaalsust edendada ja toetada. Näiteks minge mõne uue hobiga tegelema või leidke aega lõõgastumiseks ja enda laadimiseks.

Vähk: Kosmos toob teie armuellu elektrilise ja seiklusliku sädeme. Hoidke oma süda avatud ja teid üllatavad uued kohtumised ja kogemused. Kui olete mõelnud kellelegi erilisele ja salapärasele, võib universum tuua selle unistuse reaalsesse ellu. Võtke initsiatiiv ja minge ootamatutesse kohtadesse, kus saate suhelda ja sarnaste huvidega sõpru leida.

Lõvi: Tänane päev rõõmustamiseks! Taevased energiad tagavad teile harmoonia ja soojuse. See on õige hetk oma sideme tugevdamiseks. Kasutage ära atmosfääris valitsevat head tuju, et vestelda põhjalikult. Üheskoos saate harmoonia saavutada ja ületada kõik takistused. Hinnake rahulikkust ja õnne, mida tänane päev endaga kaasa toob, teades, et teie armastus on kindel.

Neitsi: Täna julgustab tähtede seis teid nautima suhtlemist. See on võimaluste aeg ja iga kohtumine toob midagi uut ja erilist. Ärge jääge oma mugavustsooni, proovige erinevat tüüpi ühendusi ja nautige kellegi atraktiivse leidmise põnevust. Päeva lõpus võite olla üllatunud, kui avastate, et teie vaimu on köitnud inimene, kellega saate tõeliselt olla teie ise.

Kaalud: On ülioluline teada, kuhu teie romantiline side liigub. Kuigi harjumatud näod võivad teie tähelepanu mujale juhtida, hoidke pilk teel, millel olete juba liikunud. Keskenduge oma ühendusele ja olge ettevaatlik, et teid kergesti juhitaks. Pidage meeles, et tegelik side tuleb realiseerida ja aja jooksul areneda. Kiirete lahenduste otsimise asemel, proovige oma iseloomule tugineda.

Skorpion: Erinevalt minevikust, kui olite emotsionaalses staadiumis, võite täna olla praktilisuse ajastus. Võite rakendada armastust ratsionaalsema mõtteviisiga, mis võib potentsiaalseid partnereid alguses segadusse ajada. Ärge üllatuge, kui teie praktiline lähenemine suhetele, paneb teid silma paistama. Kuid see võib olla ka võimalus kohtuda kellegagi, kes lihtsalt armastab teie tasakaalustatud eluvaadet. Olge avatud ja laske oma ainulaadsusel särada.

Ambur: Teie taevane kompass kutsub teid oma armuelu, tähtsuse järjekorda seadma. Saate valida, kas elate planeerimata kohtinguga hetkes, või laskute sügavasse arutelusse. Seetõttu ärge jätke võimalust kasutamata, kui see tuleb. Oma järjekindluse tõttu romantilises elus, võite sattuda olukordadesse, mis panevad teie südame lööma ja toovad teid teistele inimestele lähemale. Paarid, lubage oma armastuse demonstreerimisel spontaanne olla.

Kaljukits: Teie kõrged ootused võivad olla põhjus, miks olete varem tundnud pettumust, kuid pidage meeles, et armastus on õppimise ja kohanemise protsess. Ärge hoidke kinni traditsioonilistest väärtussüsteemidest, selle asemel olge valmis, muutuvate oludega kohanema. Juhuslik kohtumine või äkiline dialoog võib luua ootamatuid sidemeid. Raputage maha kõik olemasolevad ideed ja laske armastuslool iseseisvalt areneda.

Veevalaja: Võta täna aeg maha, et nautida intiimseid hetki oma partneriga. Vaatamata hulludele ajakavadele ja segavatele teguritele, planeerige koos kvaliteetaega. Laske end sügavalt siduda, olgu selleks romantika või spontaansed otsingud. Võite hakata seda mõistma, kui näete tavaelu saginat. Need intiimsuse hetked aitavad süvendada sidet ja annavad teie suhtele värskuse.

 

Kalad: Võite sattuda salajase austaja põnevasse võrku. Tundlikkus on võti, avastate üllatusega, et väikseimgi liigutus või häbelik pilk võib paljastada salajase austaja isiku. Laske end põneva tundmatuse lummusel kaasa haarata ja romantilistel vibratsioonidel ülejäänu teha. Laske hetke imel teed juhatada ja armastusel sündida!

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope