Armastuse ja suhte horoskoop 11.04.2023.


Jäär: Võtke aega, et mõtiskleda oma varasemate suhete üle ja õppida kõigist ilmnenud vigadest või mustritest. Kasutage oma loomingulist intuitsiooni, et hinnata, kas mineviku romantiline huvi on kooskõlas teie praeguste soovide ja püüdlustega. Kui olete pühendunud, lisab loovus teie suhtele värske ja põneva mõõtme, sütitab uuesti sädeme ja süvendab teie ja teie partneri vahelist sidet.

 

Sõnn: Kui olete vallaline, võite tunda tugevat soovi vabaneda traditsioonilistest kohtamisharjumustest ja proovida midagi uut. Näiteks tutvuda veebis või liituda sotsiaalsete gruppidega, mis vastavad teie huvidele. Kui olete pühendunud suhtes, ärge kartke langetada otsuseid, mis võivad teie tavapärasest lähenemisest kõrvale kalduda, eriti kui see tundub õige. Usaldage oma intuitsiooni ja olge avatud oma suhetes kalkuleeritud riskide võtmisele, kuna need võivad viia positiivsete tulemusteni.

 

Kaksikud: Armastatu juuresolekul kogete mugavustunnet ja mõistmist, mis läheb sõnadest kaugemale. Jagatud kogemused, naer ning tõusud ja mõõnad loovad sügava sideme, mida ei saa kergesti murda. Sulle jäävad armsamaga koos veedetud lihtsad, kuid tähendusrikkad hetked kalliks ning sinu süda on täis tänulikkust armastuse ja kaaslase eest,kelle oled leidnud.

 

Vähk: Oluline on hoiduda liigsest kalkuleerimisest, kui asi puudutab teie suhet. Selle asemel, et keskenduda oma soovi saavutamisele, on ülioluline säilitada koostööaldis mõtteviis ja olla mõistev, kui asjad ei lähe plaanipäraselt. Pidage meeles, et teie sideme tugevdamiseks on mitmeid muid võimalusi. Selle asemel, et ärrituda, püüdke leida mõlemale poolele sobiv lahendus.

 

Lõvi: Tänane päev tõotab tulla täis kaasahaaravaid ja mõtlemapanevaid vestlusi, tänu sind ümbritsevale elavale energiale. Kui teil on plaanis esimene kohting, olge valmis aruteludeks, mis süvenevad sellistesse sügavatesse teemadesse nagu elu mõte, võimaldades teil hingelisel tasandil suhelda. Teise võimalusena, kui olete pühendunud suhtes, kaaluge rutiinist pausi võtmist ja üheskoos romantilist reisi.

 

Neitsi: Kuigi võite tunda kiusatust, oma pettumust praeguse suhte kohta avalikult väljendada, võiks olla konstruktiivsem läheneda asjale mõõdukal viisil. Arvestades, et mõlemad pooled on hetkel kompromissiks valmis, võib abiks olla ühisosa otsimine väiksemates küsimustes, et luua positiivne alus suuremate erimeelsuste lahendamiseks.

 

Kaalud: Põnevuse süstimine rutiinseks muutunud suhtesse võib olla värskendav vaheldus. Oluline on tunnistada, et partnerluse igapäevased aspektid võivad mõnikord muutuda üksluiseks ja on okei, kui otsite võimalusi koosolemise vürtsitamiseks. Kuid lihtsalt sellele mõtlemisest ei pruugi piisata. Selle asemel kaaluge tegutsemist, et murda muster ja taaselustada rõõm teie suhtes.

 

Skorpion: Armastus on täna õhus!Tähtede seis loob taevaliku mõju, mis annab romantikale kõrgeima potentsiaali. See on ideaalne aeg oma praeguse partneriga leegi uuesti sütitamiseks, eriti kui olete mõlemad olnud hõivatud ega ole viimasel ajal palju koos kvaliteetaega veetnud. See on aeg üksteise seltskonda tõeliselt kalliks pidada ja suhelda sügavamal tasandil.

 

Ambur: On loomulik, et tunnete end optimistlikult suhtes, mis teie arvates on tugev ja purunematu. Siiski on oluline meeles pidada, et avatud ja aus suhtlemine finantsküsimustes on igas partnerluses ülioluline. Isegi kui olete leidnud imelise inimese, kellega oma elu jagada, on võimalik, et siiski on rahalisi aspekte, millega tuleb tegeleda. Nii saate ühiste eesmärkide nimel koostööd teha.

 

Kaljukits: Toetudes oma sisemisele kindlusele, saate navigeerida keerulistes olukordades, kus võite tunda kaheti, kas soovite teistele meeldida või ennast austada. On okei seada esikohale oma heaolu ja seada piirid, et kaitsta oma emotsionaalset ja vaimset tervist. Ei ütlemine ei muuda sind isekaks,see näitab, et hindad ennast ja oma vajadusi. Rääkige oma piiridest empaatia ja austusega.

 

Veevalaja: On ülioluline mõista, et suhted on kahesuunalised ja selle dünaamikasse annavad oma panuse mõlemad pooled. Selle asemel, et keskenduda ainult oma partneri vigadele on oluline astuda samm tagasi ja mõelda oma käitumise ja hoiakute üle. Enda puudujääkide ja parandamist vajavate valdkondade tunnistamine võib anda jõudu ja tuua kaasa positiivseid muutusi teie suhtes.

 

Kalad: Teadmised, mille olete oma kogemuste kaudu omandanud, võimaldavad teil nüüd ulatada abikäe kellelegi, kellest hoolite. Toetute oma väljakutsetele ja arusaamadele, et tuua valgust tõele, mis võis partneri jaoks tabamatuks osutuda. Teie empaatia ja mõistmine on tugimajakaks, kui jagate tarkust oma sõbra või partneriga.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope