Armastuse ja suhte horoskoop 11.04.2024.


Jäär: Tänane päev seotud eneseusuga ja suhtlusringkonnaga ühenduse taastamisega. Elustage sidemeid sõprade ja tuttavatega, sest võite avastada üllatavaid fakte oma lähedaste inimeste kohta. See võib viia ootamatute romantiliste kohtumisteni, kellegagi, keda te juba tunnete. Kui olete pühendunud suhetes, usaldage oma armastust ja võimeid. Teie enesekindlus muudab teie sideme veelgi tugevamaks. Hoidke tuld elus, olles üksteise suhtes tänulikud.

Sõnn: Täna tunnete ennast romantilistes asjades enesekindlamalt. Kuigi, see äsja leitud eneseusk võib potentsiaalset partnerit ahvatleda, tuleks püüda tegutseda ettevaatlikult, et mitte tekitada väärarusaamu. Kui olete pühendunud suhtes, peaksite enne otsuse langetamist kaks korda järele mõtlema. Mõned lähedastega seotud väljakutsed võivad ilmneda nii, et armuelu ja pereprobleemide tasakaalustamine võib olla pisut raske.

Kaksikud: Täna suureneb vallalistel armastuse energia. Teie enesekindlus on tõusnud ja olete valmis kaaluma oma armuelu pikaajalisi probleeme. Vallalised, ärge üllatuge, kui leiate mõttekaaslase, kellel on samasugune positiivne lähenemine tuleviku suhtes. Pidage huvitavaid vestlust, mis paljastab, mida kumbki teist suhtest mõtleb. Täna on aeg, püsisuhtes paaridel, teha pikaajalisi plaane. Te mõlemad nõustute, kuidas oma elu edasi viia.

Vähk: Täna võite mõista, et inimestes, kellega kohtute, on sügavust. Usaldage oma instinkte uute suhete osas, sest te ei või kunagi teada, mis pinna all peitub. Pühendunud partnerid võivad märgata, et nende armsamal on ideid ja arvamusi, mida jagada, kuid ta ei soovi nendega välja tulla. Pakkuge oma partnerile kuulamiskõrva ja paluge tal end avada ja oma tundeid jagada.

Lõvi: Täna on parim aeg teha järgmine samm inimese suunas, kelle suhtes soovite oma tundeid välja näidata. See annab kiindumuse ja võib kaasa tuua avatud südame ja ausa suhte. Pühendunud suhtes olevad inimesed võivad täna oma sidet tugevdada. See on võimalus muuta oma romantiline õhtu unustamatuks ja liigutavaks. Teie jõupingutused ja armastus panevad teie partneri end tänuväärsena tundma.

 

Neitsi: Kuigi, täna võivad esineda takistused, säilitage oma usk armastuse väljavaadetesse. Peate õppima olema spontaanne ja lahkuma oma mugavustsoonist. Ärge unustage armastust taotledes oma pereliikmeid, eriti vanemaid. Samuti võivad nad anda kasulikku teavet ja romantilise otsingu kohta nõu. Teie optimism jääb valguseks ka siis, kui asjad ei lähe nii nagu plaanitud. Uskuge, et kõik teie probleemid saavad peagi läbi.

 

Kaalud: Täna võib vallalistel, armastuse küsimustes, esineda ebakindlust. Võite pettuda tagasilükkamise hirmu tõttu. Rääkige oma sõpradega ja jagage probleeme, küsige, kuidas saate sellega hakkama. Vaatamata ebakindlusele, olge teie ise ja armastus on teiega kohtumiseks olemas. Kui olete pühendunud suhtes, rääkige oma partnerile, mida tunnete. Teie partner hindab avatust ja see aitab teie suhet tugevdada. Leppige kokku erilised kuupäevad ja üllatused, et oma romantikat taaselustada.

 

Skorpion: Aktsepteerige armastust, mida teised inimesed teile pakuvad, hoolimata selle ebatäiuslikkusest. Õppige, kuidas avada oma süda uutele ühendustele ja võimalustele. Ärge olge suletud, teile sümpaatse ja teid ihaldava inimese, armastuse ja soojuse suhtes. Neile, kes on pühendunud suhtes, on see päev, et tähistada ja hinnata armastust, mida nad partneriga jagavad. Kiindumus, mida te üksteisega vastu tunnete, muudab teie elu paremaks, kuigi asjad ei suju alati hästi.

 

Ambur: Täna avastate, et sobite ideaalselt inimesega, kelle usk armastusse, lahkusesse ja aktsepteerimisse on väga sügav. Kasutage võimalust ja tutvuge, endaga sarnase inimesega, kellel on sama mure eetika ja moraali pärast nagu teilgi. Pühendunud suhtes inimesed saavad aru, et on partneriga teineteisele loodud. Kui mõistate oma kaaslast sellisena, nagu ta on, säästate end eesseisvatest lisaraskustest.

 

Kaljukits: Täna on päev, millal tuleb teha oma elus muudatusi. Ärge laske võimalustel endast mööda minna ja võtke kõik vajalikud muutused omaks. Pühendunud isikud peaksid tagama, et nende probleemid ei mõjutaks nende tööelu. Nõustuge sellega, et peate paarina muutuma ja te leiate sellest kaosest, tee välja. Peaksite säilitama harmoonia oma lähedastega ja vältima nendega vaidlusi. See muudab teie sideme, ka paarina tugevamaks.

 

Veevalaja: Vallalised võiksid suhtuda armastusse vabamalt ja loomingulisemalt. Looge ruumi juhuslike kohtumiste ja kokkusattumiste jaoks. Väikesed naerud ja naljad pühendunud suhtes, võivad selle tugevamaks muutmisel, palju kaasa aidata. Ärge analüüsige oma partneri iga sõna või tegu. Olge andestav, lubage ebatäiuslikkust ja võtke vigu huumoriga. Teie suhe läheb õitsele, kui te näete rohkem võimalusi harmooniliseks edasiliikumiseks, koos partneriga.

 

Kalad: Teie suhtlus on täna intensiivne ja saate oma tundeid neile, keda imetlete, siiralt väljendada, kartmata valesti tõlgendamist. Kui olete pühendunud suhtes, siis selle asemel, et keskenduda karjääri arendamisele, veetke oma partneriga kvaliteetaega, sest see soodustab tugevaid suhteid ja loob tasakaalustatud elustiili. See on parim võimalus,mis tahes probleemi või murega, konstruktiivselt tegeleda.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope