Armastuse ja suhte horoskoop 11.05.2023


Jäär: Kui rääkida romantikast ja armastusest, siis see on päev, millal tuleb teil sügavalt sisse hingata ja kõiki probleeme tõsiselt võtta. Teil on täna kirglik energia ja tunnete loomulikult tõmmet nende inimeste poole, kelle elu entusiastlik. Samal ajal võib süvitsi lähenemine ja inimese põhjalik tundmaõppimine lõppkokkuvõttes teie suhtele kasuks tulla. Nii nagu kõigi asjadega, ärge kiirustage südameasjadega, sest armastus väärib hoolikat kaalumist.

Sõnn: Romantika on täna päevakorras! Võtke omaks õhus olevad uudsuse vibratsioonid. Võite luua oma unistuste ühenduse ja uurida kõiki võimalusi, mida elu teile pakub. Need, kes on juba suhetes, võivad täna proovida rahulikumat lähenemist.Tehke koos kallimaga midagi uut ja huvitavat ning jätke kõik tõsised probleemid homseks.

Kaksikud: Valmistuge meeldivateks üllatusteks, mida see päev võib tuua. Keskenduge isiklikule suhtlemisele ja suhetele ning hoidke sidemeid oma partneri, pere ja sõpradega. Avage oma süda ja kutsuge inimesi endaga kaasa, avage oma meel ja võtke arvesse partneri vaatenurki ning kuulake tähelepanelikult, mida teie lähedastel on öelda. Võib esineda teatud takistusi, kuid koos lähedastega võite probleemid ületada.

Vähk: Südameasjade osas tunnete end täidetuna uute arusaamade ja positiivse energiaga. Saate mõtteselguse, kellega soovite sisukaid suhteid luua. On aeg avada oma süda, luua uusi sidemeid ja võtta elu sellisena, nagu see on. Armastuse küsimustes usaldage oma otsuseid ja intuitsiooni. Kui olete vallaline, võite kogeda suurt pausi, nii et olge avatud võimalustele, mis teie teele ette tulevad.

Lõvi: Täna tuleb seikluslik päev, mis võib muuta kogu teie romantilist väljavaadet. Püüdke süvendada sidet oma partneriga. Ärge laske igasugusel ebakindlusel takistada teie suhte tugeva aluse loomist. Väljendage end enesekindlalt ja arutage kõiki oma emotsioone. Teie südamlikud väljendid mõjutavad teie armastuse edasiminekut.

Neitsi: Täna olete valmis sõlmima armastava partnerluse.Suhe õitseb kirglikult ja nüüd on aeg järgida oma südant ja uskuda oma soovide jõusse. Kuigi töö võib teie mõtted kõrvale juhtida , võite ikkagi arvuti välja lülitada, keskenduda oma emotsioonidele ja olla avatud elus pakkuvatele võimalustele.Soovid võivad täituda!

Kaalud: Tänane päev toob sinu jaoks erilist energiat, võimaluse tugevdada suhteid ja meelitada ligi häid vibratsioone. Kõik märgid näitavad õhus armastust ja romantikat, nii et oodake põnevat päeva. Häälestuge oma tunnetele ja laske armastusel endast läbi voolata, nii meelitate ligi potentsiaalseid partnereid ja avate võimalusi. Olge vastutulelikud ja valmis armastust andma, kuid ärge unustage jääda iseendaks ja tunnetada oma intuitsiooni!

Skorpion: Täna ootab teid uskumatu suhe! Tõenäoliselt kohtute kellegagi, kes muudab teie elu täielikult ja toob teid ainulaadsel viisil üksteisele lähemale. Kõik, mida te armastuselt ja suhetelt ootasote ületatakse ja te saate koos partneriga ette võtta uskumatu teekonna. Et see suhe püsiks tugev, on soovitatav oma emotsioone hoolikalt tunnetada ja otsustada, kas olete tõesti valmis vastu võtma pakutavat armastust.

Ambur: Täna ärge kartke riske võtta ja lähenege armastusele avatud silmadega! Anna vabadus endale,anda armastust autentselt. Romantilistes partnerlustes hoidke avatud meelt ja südant, kui loote oma armastatuga sidet, usaldust ja lojaalsust.Lubage armastusel siseneda teie ellu,see lähendab teid partneriga ja loob uue hingamise.

Kaljukits: Kuna universumi energia teid toetab, võtke aega, et mõista, mis on teie jaoks tõeline armastus. Küsige endalt küsimusi suhete, perekonna ja enda kohta. Tehke kindlaks, mida otsite ja väärtustate,mida soovite toetada, et leida tõeline armastuse ideaal. Tunnetage enda sees eksisteerivat avatust ja laske tõelisel, täiuslikumal versioonil läbi paista.Usaldage ennast ja oma võimeid selle väljendamisel, mida väärite.

Veevalaja: Kui otsite uut romantilist sidet, on täna ideaalne päev esimese sammu astumiseks. Kõik märgid viitavad positiivsetele arengutele armastuses. Ükskõik, kas otsite kiiret sädet või midagi kauem kestvavat julgege oma unistuste poole püüelda ja jõuda eesmärgi poole. Pidage meeles, et hea suhe võtab aega, kuid lõpuks on kõik seda väärt.

Kalad: Täna on oodata armuelus väikest segadust. Rasked vestlused ja täitmata ootused võivad teie kahe suhtes tekitada arusaamatusi. Siin on võtmeks olla empaatiline ja kuulata tähelepanelikult oma kallima vajadusi ja soove. Kui mõlemad pooled töötavad lahenduse nimel, võib see olukord muutuda uueks alguseks ja võimaluseks koos harmooniliselt edasi minna.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope