Armastuse ja suhte horoskoop 11.05.2024.


Jäär: Olge uhke selle üle, kes te olete ja tähistage oma unikaalsust ja huvisid, need on teie edu võti. Kui otsite lohutust, ärge võtke seda enda kaotamisena. Vallalised, leidke partner, kes hindab teie isiksust ja kellel on sarnased väärtused. Otsige inimest, keda imetlete ja kes aitab teil kasvada ja hinnata teie isiksuse ainulaadsust. Teie originaalsus meelitab ligi õigeid sidemeid, nii et jääge selliseks, nagu olete!

Sõnn: Täna looge uus kindlus armastuses ja pühendumuses, mida oma partneriga jagate. Partneri kohalolek toob erilise lohutustunde ja iga koos veedetud hetk on teie aega väärt. Veetke kvaliteetaega oma suhte arendamiseks, näiteks emotsionaalseks jutuks või õrnaks armastuseks. Andke oma partnerile teada, kui palju ta teile tähendab ja nautige tunnete sügavust.

Kaksikud: Ärge laske hirmul takistada midagi ette võtmast. Alustage julgelt vestlust või kutsuge partner välja. Teie sarm on võitmatu, seega võite olla enesekindel. Olge enda vastu aus ja võtke kuulda oma sisemist kutset, võite leida sära, mis kasvab heledaks leegiks. Ärge leppige millegi vähemaga, kui tegelik meeldimine. Täna on teil võimalus leida see eriline keegi.

Vähk: Armastuse jõud võib teie südamehaavu ravida. Ükskõik, kas otsite uut ühendust või hindate, et olete üksi, pidage meeles, et universum on armastuse meri. Avage end võimaluste maailmas, kasutage oma sarmi ja andke kõigele positiivne tähendus. Uskuge, et õige inimene astub teie teele, kui olete selleks valmis. Võtke veidi aega oma sisemise ruumi arendamiseks.

Lõvi: Täna mõelge välja, kas kannate endas sisemise segaduse raskust. Puhake! Teie peas võib olla lahinguid, kuid ärge laske neil oma elu naudingut varjutada. Mis puudutab romantikat, siis see ei pruugi olla praegu peamine prioriteet, kuid pidage meeles, et enesearmastus on enne mis tahes muid tundeid. See on võimalus hoolitseda oma hinge eest ja sukelduda meeldivatesse asjadesse, mis teid õnnelikuks teevad.

Neitsi: Nostalgiatunne võib olla põhjus, miks te mõtlete, oma endise armsamaga taaskohtumisele. Tähed soovitavad ettevaatlikkusele. See suhe tundub mugav, kuid see on olnud ka täis raskusi. Ära lase oma mugavustsoonil enda arengut pidurdada. Selle asemel otsige uusi seiklusi. Aktsepteerige, et maailm on avar ja täis üllatavaid võimalusi. Laske endal sellest osa saada.

Kaalud: Täna on päev, mil tuua oma partnerlusse värsket õhku ja lõbu. Üllatage oma kallimat millegi läbimõelduga, mida olete juba mõnda aega plaaninud või spontaanse kohtinguga, et kirg tagasi tuua. Püüdke säilitada tasakaal suurte asjade ning väikeste ühenduse ja intiimsuse hetkede vahel, mis muudavad teie suhte ainulaadseks. See on aeg väljendada oma armastust ja saada üksteisega lähedasemaks.

Skorpion: Nüüd soosib tähtede seis, teie romantilises elus, pikaajalise emotsionaalse probleemi lahendamist. Inimene, kes on teie mõtetes olnud, võib olla see, kes tuleb teile avasüli vastu. Kasutage seda võimalust! Olgu see spontaanne või planeeritud sündmus, olge julge ja nautige hetke. Astuge riskisamm tundmatusse, usaldage ennast ja laske endal olla habras.

Ambur: Teid võivad armuteel üllatada ettenägematud takistused. Need probleemid võivad ilmneda erineval viisil, näiteks vale suhtlemise või huvide konfliktina. Kuid ärge unustage, et iga probleem on arenguvõimalus. Olenemata sellest, kas näete neid erimeelsuste või võimalustena on need võitlused käigud, teie sisemisse minasse, paljastades teie autentsuse ja tugevuse. Olge avatud uutele sõprussuhetele.

Kaljukits: On aeg pöörata tähelepanu märkamatutele ohtudele oma armuelus. Teie soov olla iseseisev võib minna vastuollu, teise inimese ootustega. Kuigi oma autonoomia tunnustamine on ülioluline, proovige mitte tegeleda tegevusega, mis võivad tahtmatult teie romantilisi võimalusi kahjustada. Pigem keskenduge sellele, mida saate suhte arendamiseks teha. Üllatage ennast, vestlust alustades.

Veevalaja: Pealtnäha süütul flirtimisel, võib olla mitmeid ootamatuid tagajärgi. Pühendage osa oma ajast eesmärkidele ja nende mõjule, teid ümbritsevatele inimestele. Selle asemel, et otsida lühiajalist põnevust, keskenduge püsivate suhete loomisele, mis põhinevad tõel ja tunnustusel. Saate luua aluse pikaajalistele suhetele läbi toetamise ja teistega arvestamise.

Kalad: Teie tähtede seis on täna soodne! Saate kiiresti aru oma armastatu soovidest ja täidate need raskusteta. Olgu see armas žest või sisukas vestlus, saate kallimaga hõlpsasti lähedasemaks. Ärge kartke armastust ja selle üllatusi, sest universum pakub palju. Laske armastuse seiklusel end juhtida ja ärge hoidke tagasi oma tõelist mina.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope