Armastuse ja suhte horoskoop 11.06.2024.


Jäär: Tänane päev võib nõuda teilt suhte ülevaatamist. Teie muret võidakse tõlgendada taunitavaks, igasuguse suhtluse puudumise korral. Oluline on anda partnerile teada, mida tunnete, olles aus ja näidates, et hoolite. Paaridele võivad vastastikused arutelud tunduda vähem põnevad. Lihtne koosolemise rõõm on aga ilmselt teie suhte parim osa, isegi kui see tähendab esialgu oma ootuste kärpimist.

Sõnn: Täna võib ette tulla ettenägematuid väljaminekuid. Kuid ärge kartke, need rahalised tagasilöögid võivad olla hüppelauaks eelarve koostamise ja leidlikkuse õppimisel. Võtke see aeg oma tunnete ja eesmärkide üle mõtisklemiseks, sest nii saate oma soovidest aru ja meelitada ligi õige partneri. Kasutage võimalust rääkida sõprade või võimaliku armastuse huviga ja saada tema arvamus.

Kaksikud: Täna on lihtne on keskenduda katkise suhte parandamisele või veenda teisi, et olete piisavalt hea. Sellegipoolest pidage meeles, et armastus ei tohiks olla raske võitlus. Selle asemel, et keskenduda sidemetele, mis ei ole toetavad ja rahuldustpakkuvad, suunake oma tähelepanu neile, mis on. Leidke inimene, kes on valmis teile tagasi andma hoolt ja armastust. Tõeline vastastikune kiindumus võib muuta elu, seega ärge leppige vähemaga.

Vähk: Täna võivad kosmilised hoovused, panna teid romantikas raskesse olukorda. Teid võivad tabada ettenägematud probleemid ja tunnete end oma armuelus ebastabiilselt. Vaja on peatuda ja asju distantsilt vaadata ning neid analüüsida. Ärge püüdke millegi poole, mõtlemata tagajärgedele. Olge ettevaatlik ja mõelge kaks korda enne, kui teete suuri otsuseid. Usaldage oma sisehäält ja seadke oma emotsionaalne tervis esikohale.

Lõvi: Kuigi olete oma tööle pühendunud, ärge unustage suhete arendamise tähtsust. Veenduge, et eraldate aega oma kohustuste täitmiseks, vastasel juhul võite kaotada võimaluse romantikaks, kui te ei tasakaalusta oma sotsiaalset elu. Olge avatud uutele kogemustele ja olge valmis oma mugavustsoonist kaugemale minema, et kohtuda uute inimestega. Juhuslik kohtumine võib kaasa tuua olulise seose.

Neitsi: Ärge laske takistustel suhet partneriga rikkuda. Kasutage seda aega üksteise abistamiseks isiklike eesmärkide saavutamisel. Osalege vestlustes, mis teid tõeliselt huvitavad ja tunnete end rohkem seotuna. Toetuge oma suhte jõule, et ületada kõik takistused ja tõusta esile varasemast tugevama ja ühtsema jõuna. Andke üksteisele ruumi ja vaadake üle oma elumustrid.

Kaalud: Tänane päev on täis võimalusi eneseanalüüsiks ja tervendamiseks. Mõelge mineviku konfliktidele ja sellele, mida olete neist õppinud, kuid ärge laske neil oma tulevikku määratleda. Ärge unustage kulutada aega enesehooldusele. Võite tunda kergendust vanade sõpradega kohtumisest või uute hobide avastamisest. Nautige seda faasi ja kasutage seda tugevamaks inimeseks saamiseks. Armastus ilmub õigel ajal, seega on parem olla avatud uutele ühendustele ja võimalustele.

Skorpion: Täna peate võib-olla tegelema sellega, kuidas oma ideaale ja reaalsust kohandada. Teil on soovitud armastuse osas suured plaanid, kuid nende plaanide elluviimine võib olla keeruline. On aeg oma mugavustsoonist lahkuda ja midagi ette võtta. Väljuge rutiinidest, mis teid tagasi hoiavad ja hakake tegema uusi asju. Ärge laske hirmul end peatada, vastupidi, olgu see teie julguse allikas.

Ambur: Täna on suurepärane võimalus tugevdada oma sidet, hoolitsedes oma emotsionaalse ja füüsilise suhte eest. Planeerige romantiline kohting või olge lihtsalt koos ja nautige üksteise seltskonda, hellitades hetki. Teie suhe on teel edu poole, kuna pakute üksteisele jätkuvalt tuge ja enesekindlust. Vallalised, olge avatud südamega, sest võite kellegagi kohtuda ja sädemed lendavad koheselt.

Kaljukits: Aktsepteerige oma suhetes haavatavust ja siirust. Hea suhtlus on energiate tasakaalustamise võti. Kui olete pidanud viha, on aeg need lahkuse ja mõistmisega lahendada. Otsige tasakaalu enda ja oma partnerluse sees. Stimuleerige kiretuld ühiste kogemuste ja intiimsete hetkedega. Armastus võib paraneda ja panna teid end taas elavana tundma, nii et jätkake ja kasutage seda sädeme uuesti süütamiseks.

Veevalaja: Täna üllatavad teid, meeldivalt põnevad kohtumised. Järgige päeva vibratsioone ja laske oma intuitsioonil juhtida teid inimesteni, kellega saate ühendust võtta. Pühendunud suhte jaoks on aeg, mil partnerlus muutub intiimsemaks ja süveneb üksteise mõistmine. Kui olete mõelnud suuremale perele, siis võib-olla saad täna seda planeerida.

Kalad: Täna võite olla tundlikum väikeste ärritajate suhtes, mis võivad tekitada tärkavates suhetes partneriga tüli. Oluline on mitte lasta neil väikestel probleemidel kasvada. Pigem peatuge ja analüüsige, kas need ärritajad on seda aega ja energiat väärt. Õhtul muutub meeleolu, teie isiklikus ruumis paremaks ja seega muutub keskkond armastuse õitsemiseks sobivamaks.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope