Armastuse ja suhte horoskoop 11.07.2023.


Jäär: Kui olete vallaline, võite täna nõuda tähelepanu. Kuigi on loomulik soovida erilist sidet, proovige mitte lasta oma omandihimulisel loomul domineerida. Andke potentsiaalsetele armastushuvidele ruumi, mida nad vajavad hingamiseks ja eneseväljendamiseks. Kui olete pühendunud suhtes, jääge rahulikuks, vältides tarbetuid pingeid. Selle asemel suunake oma energia lähedase inimese pingutuste toetamisse ja tema saavutuste tähistamisse.

 

Sõnn: Teie energiatase võib täna olla madalam, mõjutades teie entusiasmi suhtlemisel ja sügavatel vestlustel. Eelistad vaikseid üksiolemise hetki, kus saad oma emotsioonide üle mõtiskleda ja taastada sisemise tasakaalu. Ära tunne end süüdi, et vajad seda aega enda jaoks.See on vajalik teie üldiseks heaoluks. Andke oma partnerile teada, et asi pole temas, ja kinnitage talle, et armastate teda endiselt ja hoolite temast sügavalt.

 

Kaksikud: Täna võid leida end žongleerimas oma isikliku elu nõudmiste ja südamesoovide vahel. Teie armuelus võib tekkida kodune hõng, kuna praktilised asjad ja kohustused nõuavad keskendumist,nagu elamispinna korraldamine või hooletusse jäetud majapidamistööde tegemine. Kasutage seda võimalust luua endale ja oma kallimale harmooniline ja hubane õhkkond.

 

Vähk: Teie tundlikkus on nii õnnistus,kui ka potentsiaalne väljakutse. Kuigi teie võime häälestada ennast partneri tunnetele võib luua sügava emotsionaalse sideme, võib see muuta teid vastuvõtlikuks tahtmatutele vigadele. Võtke hetk, et mõtiskleda selle üle, kuidas teie kallim võib teie sõnu või tegusid tajuda, enne kui end täielikult väljendate. Andke oma partnerile ruumi oma murede või ebakindluse väljendamiseks ja kuulake aktiivselt tema vajadusi.

 

Lõvi: Teie armuelus on usaldus ja lojaalsus ülimalt tähtsad. Täna tunnete oma suhtes tugevat turvatunnet. Teie partneri teod ja sõnad kinnitavad taas tema pühendumust teile. See usaldustunne loob tugeva aluse teie armastuse kasvamiseks ja õitsenguks. Kui olete vallaline, võib tänane päev tuua üllatusi armastuse vallas. Olge avatud uutele sidemetele ja avage oma silmad võimalikele romantilistele võimalustele.

 

Neitsi: Suhted nõuavad aega, pingutust ja emotsionaalset investeeringut. Kui on olnud lahendamata probleeme või püsivaid konflikte, on oluline need kohe lahendada. Arusaamatused võivad kiiresti tekkida, kui tundeid ei väljendata või oletusi tehakse ilma selgitusteta. Istuge oma partneriga maha ja vestelge südamlikult, võimaldades mõlemal jagada oma mõtteid, muresid ja soove.

 

Kaalud: Täna kutsub planeetide joondumine teid tagasi astuma ja oma emotsioone hindama, enne kui hakkate impulsiivselt reageerima. Kui teil on probleeme viha juhtimisega, võib kasulikuks osutuda tervislike toimetulekumehhanismide uurimine, nagu meditatsioon, sügavad hingamisharjutused või isegi professionaalse abi otsimine. Ennetavate sammude võtmine oma viha käsitlemiseks ja haldamiseks ei too kasu mitte ainult teie romantilisele suhtele, vaid avaldab positiivset mõju ka teie üldisele heaolule.

 

Skorpion: Leidke tasakaal oma isiklike ja tööalaste püüdluste vahel. Hinnake oma ajakava ja veenduge, et eraldate piisavalt aega suhtlemiseks ja uute inimestega kohtumiseks. Neile, kes on juba suhtes, julgustab tänane päev eelistama oma partneriga kvaliteetaega. Teie tööelu nõudmised võisid jätta teile vähe energiat romantikaks, kuid väga oluline on leida hetki intiimsuse jaoks.

 

Ambur: Võite tunda end oma romantilistes ettevõtmistes ülekoormatuna või emotsionaalselt kurnatuna. Hiljutised sündmused või suhtlused on pannud teid kahtlema teie suhte stabiilsuses või tulevikus. Pidage meeles, et on okei tagasi astuda ja oma emotsionaalseid vajadusi ja piire ümber hinnata. Kui olete vallaline, olge kannatlik ja keskenduge iseendale. Selle asemel, et otsida armastust väljastpoolt, suunake oma energia isiklikule kasvule.

 

Kaljukits: Avage partnerile oma eesmärke, unistusi ja püüdlusi. Arutage oma pikaajalisi plaane ja vaadake, kuidas need on üksteisega kooskõlas. Oma mõtete ja ideede jagamine mitte ainult ei süvenda teie sidet, vaid annab teile ka väärtusliku ülevaate oma partneri vaatenurgast. Kui olete vallaline, kasutage seda perioodi oma varasemate suhete üle mõtisklemiseks ja kõigi mustrite või käitumisviiside tuvastamiseks, mis võivad teie romantilist edu takistada.

 

Veevalaja: Kui olete pühendunud suhtes, võib tänane energia tuua teie armuellu põnevuse ja spontaansuse tunde. Sina ja su partner võite otsustada koos osaleda peol või seltskonnaüritusel, kus saate mõnusalt aega veeta. See võib aidata tugevdada teie sidet ja luua püsivaid mälestusi. Kui olete vallaline, võite tõmmata tähelepanu kõikjal, kuhu lähete, kuna teie magnetiline isiksus paistab läbi.

 

Kalad: Ülioluline on vältida liigset kriitilisust või kontrollimist. Pidage meeles, et armastus õitseb aktsepteerimise ja vabaduse õhkkonnas. Võtke omaks oma partneri individuaalsus ja austage tema valikuid. Andke talle ruumi kasvamiseks ja eneseväljendamiseks ilma hinnangute ja sekkumiseta. Usaldus on terve suhte alus. Kui olete vallaline, võite olla keskendunud oma eesmärkidele ja ambitsioonidele. Tervisliku tasakaalu säilitamine ja armastusele ruumi tegemine oma elus on oluline.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope