Armastuse ja suhte horoskoop 11.07.2024.


Jäär: Tänane päev on teie suhete dünaamika seisukohalt meeldivalt kerge. Veetke päev selliselt, et teie ja teie partner saaksite naerda ja kergeid vestlusi pidada. Sõltumata sellest, kas lähete mõneks tunniks, hetke ajendil välja või jääte lihtsalt koos koju, on teievaheline side tugev ja rahuldustpakkuv. Ärge laske sellel harmoonilisel energial raisku minna. Olge südamlik ja andke kallimale teada, et hoolite.

Sõnn: Täna pole teie armuelus mingeid turbulentsi märke ja päev tuleb rahulik. Olgu te üksi või uusi tutvusi otsimas, süda on see, kus on teie kodu. Kasutage seda perioodi oma soovide ja vajaduste kaalumiseks ning enda eest hoolitsemiseks. Positiivsete emotsioonide avastamine, tavalise ja tuttava keskel on võimalik. Olge valmis omaks võtma uusi võimalusi isegi oma tutvusringi piires.

Kaksikud: Tänane päev aitab teil mõista midagi armastuse sfääris, mille pärast olete segaduses olnud, ja see on pigem täisväärtuslik. Ükskõik, kas see on inimene, kellesse olete kiindunud, või keegi, keda olete alles tundma õppinud, ebakindlustunne kaob. See selgus aitab teil kavandatud sammudega edasi minna. Minge vooluga kaasa ja ärge kõhelge oma arvamust avaldamast ja kavatsusi väljendamast.

Vähk: Täna on armastus ja tülid. Päev algab kiindumuse ja huumoriga, mis aitab luua positiivset sidet. Päeva edenedes võite aga pisiasjades eriarvamusele jääda ja õhtul leebelt tülli minna. Hingake sügavalt sisse, proovige seada end oma partneri olukorda ja ärge tegutsege kiirustades. See on võimalus lähedasemaks saada ja üksteist paremini tundma õppida.

Lõvi: Täna on päev, et võtta risk ja avada uus peatükk armastuse raamatus. Teie ilus ja elav loomus, meelitab tõenäoliselt ligi uusi austajaid, kellele te meeldite. Proovige leida teistsugune lähenemine oma emotsioonide jagamiseks. See võib olla kohtingul või vestluses. Ärge kartke oma suhetes tundmatusse seigelda. Usaldage oma sisetunnet ja järgige oma südant.

Neitsi: Täna on üks parimaid päevi oma armuelu usaldamiseks. Kosmiline energia on õige, et aidata teil enesekindlust saavutada. Kui teil on mõni inimene, kes on teile silma jäänud või kelle peale olete mõelnud, siis nüüd on parim aeg temaga rääkida. Kohvipaus või kutse lõunale võib viia sisuka kohtumiseni. Jääge ausaks ja ärge mõelge üle, mida ütlete. Tähed on teiega, seega kasutage võimalust.

Kaalud: Täna võiksite meelitada ligi kedagi, kellele olete silma jäänud. Olete sõbralik ja vastutulelik ning teile meeldib olla hell. Ärge olge siiski liiga häälekas ja kasutage oma sõnu targalt. Teie kavatsused on head, kuid võib juhtuda, et teie öeldut võetakse valesti. Vältige arutelusid poliitika, religiooni ja muude vaidlusi tekitavate küsimuste üle ning hoidke vestlust meeldivana ja keskendununa.

Skorpion: Tänane päev tuleb armastajatele täis kirge ja armastust. Seda kosmilist mõju on soovitatav kasutada suhte intiimsuse parandamiseks. Ärge kartke oma emotsioone väljendada ja võtke omaks armastust üksteise vastu. Armastuse ja hoolivuse näitamine väikestel viisidel on hädavajalik, sest see aitab suhtel kasvada. Sellised hetked tugevdavad teie sidet. Armastage ja hellitage neid hetki ning laske armastusel oma tegudesse voolata.

Ambur: Täna on universumil teie jaoks midagi erilist. On täiesti võimalik tunda end segaduses, kui saate armastusavalduse kelleltki, keda te ei osanud ette näha. See võib teid üllatada ja ootamatult tabada, kuid sellistele stsenaariumidele on mõistlik mõelda. Teadke, kuidas te end tunnete ja mida partnerilt tahate, enne kui hakkate kellegagi kohtama. Võtke see üllatus vastu avatud meele ja uue alguse vaimuga.

Kaljukits: Täna on aeg kasutada oma sisemist jõudu armuelu muutmiseks. On ilmne, et teie magnetiline isiksus köidab ja te meelitate potentsiaalseid partnereid oma enesekindla ja positiivse väljavaate tõttu. Ärge kuritarvitage seda võimalust. Rääkige inimestega, kuulake neid ja tundke huvi selle vastu, kes nad on. Ärge kõhelge initsiatiivi haaramast, sest võite jõuda põnevate inimesteni.

Veevalaja: On hea päev enda hinge turgutada, veetes kallimaga kvaliteetaega. Keskenduge tähendusrikkale suhtlusele, olgu see siis teie sõber või see, kes teid köidab. Kasulik oleks meeles pidada, et väikesed asjad elus on tegelikult suured. See võib olla ideaalne päev uute sõprussuhete loomiseks või uute sidemete tugevdamiseks, näidates, et hoolite.

Kalad: Täna võib teid oodata raske energia. Midagi võib juhtuda kellegi ajendil ja lõppeda õitsev side. Kuigi see võib tunduda heidutav, on oluline märkida, et iga sulgemine avab uue võimaluse. Õppige sellest kogemusest ja olge valmis ootama õige inimese ilmumist teie ellu. Emotsioone on hea tunda, kuid ärge kulutage neile liiga palju energiat.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope