Armastuse ja suhte horoskoop 11.08.2023.


Jäär: Päev toob suure tänutunde inimese vastu, kellel on teie südames eriline koht. On aeg tunnistada oma väärtust ja väljendada oma tunnustust. Kaaluge südamliku üllatuse või tõelise vestluse planeerimist, mis võib teie emotsionaalset sidet süvendada. Armastuse leegi kasvatamine nõuab pidevat pingutust, seega kasutage võimalust, et kinnitada oma pühendumust ja luua püsiv suhe.

Sõnn: Olge täna oma sõnade ja tegudega kursis, sest teie tuju võib olla tavapärasest pisut heitlikum. Võite sattuda emotsionaalse intensiivsuse keerisesse, mistõttu on kannatlikkuse harjutamine ülioluline. Hetkeline otsustusvõime kaotamine võib põhjustada arusaamatusi või haigeid tundeid. Enne rääkimist hingake sügavalt sisse ja mõelge oma sõnade võimalikule mõjule.

Kaksikud: Ärge täna kõhelge ja laske oma elaval isiksusel särada. Teie magnetiline sarm ja vaimukas suhtlemisoskus paistavad silma. See on päev, millest õhkub enesekindlust, kuna teie energia tõmbab teie poole potentsiaalseid romantilisi huvisid. Teie kirgi tutvustavates vestlustes osalemine, on teiste inimeste jaoks eriti köitev.

Vähk: Kui olete pikisilmi oodanud hetke oma suhte tugevdamiseks, kas kihlumise või abielu kaudu, näitavad tähed, et täna on potentsiaali märkimisväärseks sammuks. Universum julgustab teid pühendumise ideed omaks võtma ja laskma oma südamel juhtida. Vallalised võivad ootamatult kohata kedagi, kes puudutab sügavalt nende püüdlusi.

Lõvi: Keskenduge oma partneriga hiljutiste emotsionaalsete haavade parandamisele. Võimalik, et teil on tekkinud väike arusaamatus, kuid ärge laske sellel teie suhte kulgu heidutada. Astuge esimene samm südamliku vestluse algatamiseks. Kasutage oma loomulikku võlu, et leevendada pingeid, mis võivad veel püsida. Siiras ja avatud dialoog võib aidata ületada lõhet ja taaselustada sidet, mis muudab teie suhte nii ainulaadseks.

 

Neitsi: Teile võib meeldida oma armastuse väljendamine materiaalsete žestide kaudu. Teie partner on meeldivalt üllatunud, kui otsustate tema pärast rikkalikult kulutada. See võib hõlmata kindla kohtingu planeerimist luksuslikus restoranis, üllatamist läbimõeldud kingitusega või isegi lühikese reisi planeerimist mõnda intrigeerivasse sihtkohta. Pidage meeles, et oluline pole mitte ainult rahaline väärtus, vaid ka teie tegude taga olev kavatsus, mis tõeliselt loeb.

 

Kaalud: Varjatud peatükk teie romantilisest minevikust võib täna uuesti esile kerkida, tuues esile mälestusi ja emotsioone. See võib olla endine leek või keegi, kellesse olete olnud salaja armunud. See kohtumine võib teid ootamatult tabada, kuid ärge kartke, sest seda sündmust ümbritsev energia on täis positiivsust ja tervendavat potentsiaali. Olge avatud sündmuste kulgemisele ja tekkivatele emotsioonidele.

 

Skorpion: Täna on järelemõtlemise ja ühendamise päev. Võtke hetk, et tunnustada ainulaadset sidet, mida oma partneriga jagate. Kuigi teile meeldib sageli mõistatada, on täna eesmärk, ilu äratundmine tavapärastel hetkedel, mis moodustavad teie armastusloo. Olgu selleks siis ühine naer hommikusöögi ajal või armas kätest kinni hoidmine koos kõndides – need näiliselt igapäevased žestid koovad teie suhte kanga.

 

Ambur: Päeva alguses võite olla jahmunud intensiivsusest, millega teie partner teie vastu tundeid väljendab. Tähed joonduvad, et tekitada teie ühendusse tõelist emotsiooni. Partneri kirglik tunnete väljavalamine võib teid ootamatult tabada, kuid see annab tunnistust tema kiindumuse sügavusest. Laske ennast hellitada kallima armastuse soojusest.

 

Kaljukits: Täna on päev, mil eelistada suuremat pilti väiksematele erimeelsustele. Armastus ei seisne alati oma tee leidmises, vaid lahenduste otsimises, millest on kasu teile ja teie partnerile. Teie võime mõista armsama vaatenurki ja kaastundlikult väljendada oma seisukohti loob toitva keskkonna armastuse õitsenguks. Teie tänased jõupingutused loovad aluse eelseisvatel päevadel täisväärtuslikumaks armueluks.

 

Veevalaja: Peate südameasjades ettevaatlikult astuma. Väiksemad erimeelsused võivad tekkida kõrgendatud emotsionaalse kliima tõttu. Siiski on oluline meeles pidada, et neid vaidlusi suurendavad tõenäoliselt pigem intensiivsed tunded, kui põhiprobleemid. Vältige põgusate lahkarvamuste muutumist suurteks konfliktideks, harjutades aktiivset kuulamist ja sagedast suhtlemist.

 

Kalad: Ärge laske igapäevaelus oma sideme intensiivsust summutada. Kodus istumine võib tunduda ahvatlev, kuid ei ole soovitatav. Parem võtke omaks õhus valitsev seiklustunne. Õhtu on kõige parem veeta oma partneriga uusi tegevusi avastades. Ükskõik, kas külastate tähendusrikkaid kohti või asute uuele seiklusele, süvendavad jagatud kogemused teie sidet ja loovad väärtuslikke mälestusi.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope