Armastuse ja suhte horoskoop 11.09.2023.


Jäär: Armastus ja suhted muutuvad nüüd toitvamaks ja kodusemaks, mistõttu on see suurepärane aeg emotsionaalsete sidemete süvendamiseks oma partneriga või romantiliste väljavaadete uurimiseks oma lähedastes ringkondades. Kaaluge oma armsamaga kodus kvaliteetaja veetmist, luues hubase kohtinguõhtu õhkkonna. Kui olete kaalunud oma suhtes järgmise sammu astumist, näiteks kokku kolimist või pere loomist, toetavad energiad praegu neid jõupingutusi.

 

Sõnn: Algatage oma partneriga vestlusi, mis ulatuvad üle pealispinna. Esitage küsimusi ja kuulake aktiivselt nende vastuseid. Millegi uue õppimine võib sütitada kire ja luua värskeid kogemusi, mis tugevdavad teie sidet. Kasutage oma suhtlusringe, kui olete vallaline ja otsite armastust. Osalege kogunemistel või pidudel, kus saate flirtida ja sisukaid vestlusi pidada. Armastus võib õitseda otse teie naabruses.

 

Kaksikud: Võite avastada, et teie armuelus mängivad rolli rahalised mured või ebakindlus. Võite hinnata oma partneri rahalist sobivust suhtes. Lahendage kõik rahaga seotud probleemid. Ärge laske finantsstressil pingeid tekitada. Tehke koostööd praktiliste lahenduste leidmiseks. Olge oma partneriga finantsasjades läbipaistev. Arutage eelarveid, pikaajalisi finantseesmärke ja seda, kuidas saate üksteist rahalise kindlustunde saavutamisel toetada.

 

Vähk: Sinu teekond armastuses algab iseenda väärtustamisest. Võtke aega oma enesehinnangu ja minapildi kasvatamiseks. Kui kiirgad enesekindlust, muutud potentsiaalsete partnerite jaoks atraktiivsemaks. Eelistage enesehooldusrutiine, mis panevad teid ennast hästi tundma. See võib hõlmata treeningut ja eneseväljendust. Ümbritse end sõpradega, kes tõstavad sind ja toetavad sinu enesekasvu. Nende positiivne mõju võib pakkuda teie armuelus kindlat tugisüsteemi.

 

Lõvi: Te võite tunda end rohkem üksinduse poole kaldu või endassetõmbununa. Lubage endal vabastada kinnijäänud emotsioonid ja vanad haavad. Endale ja teistele andestamine on samm emotsionaalse vabaduse poole. See on kasulik teie isiklikule kasvule. Siiski olge ettevaatlik, et mitte end täielikult isoleerida. Vajadusel kaaluge nõuandjalt juhiste otsimist, sest ta aitab teil sisemaailmas orienteeruda ja minevikuhaavu ravida.

 

Neitsi: Neile, kes on suhtes, on see suurepärane aeg, et lisada oma partnerlusse rohkem lõbusat ja sotsiaalset suhtlust. Planeerige koosviibimisi, mis hõlmavad sõpradega suhtlemist või koos üritustel osalemist. Romantika segamine sõprusega võib tuua teie suhtele värske ja põneva mõõtme. Tehke teadlikke jõupingutusi, et jagada oma kallimaga oma sotsiaalseid plaane ja tagada, et ta tunneks ennast kaasatuna ja väärtustatuna.

 

Kaalud: Sel ajal, kui naudite oma karjääriedu on ülioluline säilitada tervislik töö- ja eraelu tasakaal. Võite olla väga keskendunud oma ambitsioonidele, kuid ärge jätke tähelepanuta oma romantilist suhet ega isiklikku elu. Teie partner või potentsiaalne armastushuvi võib tunda end tähelepanuta jäetuna, kui ta tunneb, et teie töö on alati ülimuslik. Arutage, kuidas saaksite teineteise ambitsioone toetada ja leidke aega koos kvaliteetseteks hetkedeks.

 

Skorpion: Säilitage oma armuelus selgus ja tasakaal. Täna võib tekkida kõrgendatud emotsioone ja soovi suurejooneliste žestide järele. Veenduge, et teie romantilised algatused põhinevad mõistmise ja jagatud väärtuste tugeval alusel. Võimalusel alustage miniseiklusega või planeerige oma partneriga nädalavahetuse puhkus. Koos reisimine võib luua püsivaid mälestusi ja tugevdada teie sidet.

 

Ambur: Olgu see väljakujunenud suhtes või uuega kooselu alguses, tänane päev julgustab teid oma partneriga hingeliselt suhtlema. Jagage oma soove ausalt. Laske oma kirel ja haavatavusel särada, mis aitab luua sügavamaid sidemeid. Need, kes otsivad armastust, võib tänane päev viia kellegi juurde, kellel on potentsiaali olla teie elus oluline. Hoidke uusi sidemeid uurides avatud meel.

 

Kaljukits: Pühendage oma armsamale kvaliteetaega. Kui olete vallaline, proovige suhelda ja kohtuda potentsiaalsete partneritega keskkonnas, kus saate isiklikult suhelda. Leidke viise, kuidas tasakaalustada oma iseseisvussoovi oma suhete vajadustega. Kaasake oma kaaslane plaanidesse ja toetage ka tema eesmärke. Te ei pea ohverdama oma iseseisvust, vaid leidke viise, kuidas lähedased oma püüdlustesse kaasata.

 

Veevalaja: Tänane põhirõhk peaks olema tervisliku rutiini säilitamisel. See ei hõlma ainult füüsilist tervist, vaid ka emotsionaalset ja vaimset heaolu. Saate oma suhetesse tuua parima. Kaaluge uue terviserutiini lisamist, mida saate koos partneriga nautida. Vallaliste jaoks tõstab tervise eest hoolitsemine enesekindlust ja meelitab ligi potentsiaalseid partnereid.

 

Kalad: Olge tähelepanelik oma tunnustusvajaduse suhtes. Vältige oma partneri varjutamist ja ärge muutke suhet enda ümber. Kui otsite uut romantikat, olge ettevaatlik, et see ei muutuks liiga intensiivseks. Laske teisel inimesel end väljendada ja andke suhtele ruumi loomulikult areneda. Ülemäärane enesekindlus või liigne uhkus võivad häirida, nii et olge alandlik ja siiralt huvitatud oma armastushuvi tundmaõppimisest.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope