Armastuse ja suhte horoskoop 11.10.2023.


Jäär: Väljendage täna hoolitsust ja muret oma erilise inimese vastu. Viha ja pettumuse enda sees hoidmise asemel on oluline näidata oma tundeid. Tegelege koos partneriga oma lemmikhobiga. Veenduge, et te mõlemad väldiksite praegu oma pereliikmete negatiivseid kommentaare. Teie partner toetab teid täielikult, igal võimalikul viisil.

 

Sõnn: Täna on soodne aeg oma armsamale armastuse väljendamiseks. Kui see on armumine, peate andma aega, kuni olete oma emotsioonides kindel. Need, kes on pühendunud suhtes, naudivad rahulikku aega rahalise stabiilsuse ja rahulike tegevustega. Kui olete ebastabiilses suhtes, rääkige oma partneriga tõsiselt probleemidest.

 

Kaksikud: Täna andke tiivad oma kõige intiimsematele ja sügavaimatele tunnetele. Partner mõistab suhte tähtsust ja vastab sellele armastusega. Peate olema ettevaatlik, kui keegi üritab teile soovimatutel põhjustel liiga lähedale tulla. Hoiduge oma partneriga tulistest vestlustest ja vältige täna finantsküsimuste arutamist.

 

Vähk: Naudite õnnelikku armuelu, vaid siis, kui saate oma partnerit usaldada. Teie suhtes pole midagi valesti, seega proovige mitte üle mõelda. Teil on oma eriline koht tema kõrval alati, ka siis, kui peate oma pettumust väljendama. Planeerige koos midagi põnevat, näiteks külastage mõnda tähtsat kohta või minge pikale autosõidule.Te väärite õnne pärast rasket tööd, mille olete oma suhtesse panustanud.

 

Lõvi: Täna võite saada juurdepääsu olulisele teabele oma partneri lapsepõlvetraumade kohta. Mõelge sügavalt ja mõistke, et toetada oma teist poolt rasketel aegadel. Teie suhe muutub kirglikuks, proovige veeta õhtu romantiliselt koos. Kui töötate mõlemad samas ettevõttes, peaksite olema ettevaatlik kolleegide suhtes, kes teie vahel arusaamatusi tekitada püüavad.

 

Neitsi: Täna saavad kõik ebakõlad selgeks, kui arutate oma partneriga suhtega seotud probleeme. Püüdke mitte asju eeldada, sest enamik neist võivad olla valed ja lõpuks kahtlete oma partneris asjatult. Osalege koos ühiskondlikes tegevustes ja tooge oma pered üksteisele lähemale. Võite korraldada pidustusi, näiteks õhtusööki, kus saate veeta aega oma sõprade ja perega.

 

Kaalud: Teie suhetes võib ette tulla ootamatuid probleeme, seega olge praegu kannatlik. On tõenäoline, et kahjustate oma partneri emotsioone tahtmatult. Hoidke oma ego kõrval ja rääkige oma partneriga ausalt negatiivsetest probleemidest. Kolmas inimene võib üritada teie suhte vahele siseneda, seega proovige tegutseda rangelt. Hoolitsege oma partneri tervise eest.

 

Skorpion: Proovige oma partneriga parema elu suhtes optimistlik olla. Ärge keskenduge negatiivsusele, nautige erilisi hetki oma armsamaga. Kui teil on abielus tõsiseid probleeme, peaksite kaaluma lahkuminekut. Te ei tohi olla hirmul,et mürgisest suhtest välja tulla. Depressioon ei tohiks praegu olla teie valik, seega planeerige hoolikalt.

 

Ambur: Täna naudite koos partneriga rõõmsaid hetki, kus saate oma muresid jagada, kartmata kohtuotsust. Olge tänulik väikeste asjade eest, mida teie armsam teeb, et teid õnnelikuks teha. Teie lapsed on teie ülim rõõmu- ja naeruallikas, seega proovige veeta aega koos perega. Teie lähedased võivad teid õhtul külastada, nii et planeerige nendega koosviibimine.

 

Kaljukits: Täna jälgige oma partneri muutuvat käitumist ja leidke selle tõeline põhjus. Teil on kiire töögraafik, mis ei pruugi võimaldada oma partneriga sageli rääkida. Planeerige aega ja üllatage oma armsamat millegi erilisega. Mõistke oma võimeid suhtet parandada ja nautige koosveedetud hetki.

 

Veevalaja: Täna peate oma partneriga sisukaid vestlusi, mis lõpuks aitavad elu keerukatest situatsioonidest väljuda. Vältige arusaamatusi, rääkides sageli üksteisega, olenemata sellest, kui kaugel olete. Vallalised naudivad soodsat aega õige inimesega, seega proovige võimalikult palju suhelda. Võite leida oma partneri kõige ootamatumal hetkel.

 

Kalad: Teie mure ei jää märkamata, sest partneriga on teil tugev hingeline side. Hoidke teineteist ja võtke täna midagi suurejoonelist ette. Kui olete olnud pikka aega abielus, proovige oma suhte tugevdamiseks veeta koos rohkem kvaliteetaega. Kui olete hiljuti suhtesse astunud, laske sellel kulgeda loomulikku rada.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope