Armastuse ja suhte horoskoop 11.11.2022.


Jäär: On aeg midagi ette võtta, et tugevdada suhet oma armastatuga. Püüate alati mõelda uutele viisidele asjade tegemiseks ja see võib olla säde, mida vajate oma romantilise elu vürtsitamiseks. Võimalik, et olete aru saanud, et teie ja teie partner on takerdunud. Suhtlemisviisi muutmine võib aidata teil üksteist paremini mõista.

Sõnn: Täna võivad teie ja teie partneri ootused rahuldava päeva osas olla erinevad. See on vähem seotud teiega ja rohkem sellega, et keegi muretseb oma turvalisuse pärast. Kuid see ei tähenda, et te ei saaks oma ühenduse parandamiseks midagi ette võtta. On aeg hakata rääkima nii, nagu sa mõtled. Olge oma suhetes ja sellesse panustatud töös kindel.

Kaksikud: Kui soovite, et teie armuelu kulgeks nii, nagu loodate, peate oma sooja ja häguse tunde suhtes rakendama pragmaatilisust. Armastus ja kirg võivad teie elu rikastada, ilma et peaksite kõigiga kokku puutuma. Veetke rohkem aega vähemate inimestega ja tehke seda kvaliteetselt, et seda aega kõige paremini kasutada.

Vähk: Täna on potentsiaali draamadeks, kuid on ka suurem võimalus ausaks vestluseks. Täna võib paaridel olla raske, sest armastatud inimesega on raske ühist keelt leida. Enne tõsise vestluse alustamist peate võib-olla mõlemad oma seisukohti pisut pehmendama. Kui aga suudate seda proovida, näete peagi positiivseid tulemusi.

Lõvi: Isegi kui teie emotsioonid võivad käskida teil tähtede poole tõusta, on teie maandatud osa, mis püüab aktiivselt asju perspektiivis hoida. Peaksite mõtlema oma sideme süvendamisele erilise inimesega oma elus. Teil on selge pea ja olete vaimselt võimeline seda praegu tegema. Olge realistlik ja seadke oma ootused vastavalt.

Neitsi: Täna on teil tuttav rahutustunne, isegi kui te ei suuda täpselt näpuga näidata, mis teid häirib. Teil on kahtlemata soov uurida oma partnerit puudutavat närivat küsimust. Teie kahtlused kallima suhtes kasvavad isegi siis, kui ta oma seisukohta tõestab.Tõenäoliselt pole ärevuseks põhjust, kuid selle väljaselgitamiseks peate vestlema.

Kaalud: Olete praegu oma elufaasis, kus tegelete palju eneserefleksiooniga ja hindate erinevate elueesmärkide edukust. Tänased energiad keskenduvad sellele stressile ja kinnistavad selle sinna, kus see võib kõige rohkem kahju teha – teie südames. Aeg võib tunduda liikuvat tavapärasest kiiremini ja teile võib tunduda, et teid hoitakse tagasi. Võib-olla pole asjad nii hullud, kui näivad.

Skorpion: On võimalus, et olete praegu jõulisem. See võimas pool sinust võib sinu partnerit närvi ajada. Kui nõuate oma tahtmist, ei saa te tõenäoliselt soovitud romantilist tulemust. Kui lükkad asjad lõpuks liiga kaugele, võib see lihtsalt osutuda millekski muuks,maskeeritud prooviks. Peaksite tagasilükkamised vastu võtma nii suure armuga, kui suudate.
Ambur: On tõenäoline, et täna on päev, mil teie ja teie armsam lõpuks ametlikuks muutute. Kohtle oma romantilist suhet nagu mis tahes muud kokkulepet. Kaks inimest kohtuvad ja õpivad tundma üksteise oskusi ja huvisid. Järgmisena jagavad nad oma tulevikulootusi ja kirjeldavad, kuidas nad plaanivad neid saavutada. Kui olulised otsused on konsensuslikud on võimalikud erakordsed tulemused. Rääkige oma tunnetest.
Kaljukits: Sul on mõned tugevad veendumused selle kohta, kuidas suhted peaksid arenema siit edasi. Kui vaatate piisavalt hoolikalt, võite leida viisi, kuidas minevikku meenutada, laskmata sellel end tagasi hoida. Pikaajalise lahkarvamuse rahumeelseks lõpetamiseks rääkige oma partneriga, kuidas te mõlemad ühiseid ressursse kasutate. Oluline on keskenduda nii palju kuulamisele, kui võimalik.
Veevalaja: Partneri vaatenurga mõistmine võib täna teid mõlemaid tugevamaks muuta. Oma partneri abiga saate luua värske seisukoha,mis austab teie mõlemat olemasolevat olukorda. Kuid pärast seda, kui teie suurejooneline nägemus on tõlgitud käegakatsutavateks sammudeks, võib samale lehele jäämine olla keeruline. Sellele mõistatusele pole kiiret lahendust.
Kalad: Teil on oskus suhete peeneid punkte hallata ja pingeid leevendada paljude heade kavatsuste ja näpunäidetega. Mis iganes olukord ka poleks, võivad päeva energiad panna teid mõistma, et peate olema oma kallimaga ausam, kuidas te temasse tõeliselt suhtute. Inimestele jääb mulje, et neid on ära kasutatud, kui te pole ehtne.
Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 21
Ennustaja Luna

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope