Armastuse ja suhte horoskoop 11.12.2022.


Jäär: Põhjuseid, miks te pole oma partnerile väärilist austust ja tunnustust avaldanud, võib olla mitu. Täna mõistate, miks see juhtub ja kuidas saate seda parandada, et teie suhe uuesti õigele teele seada. Nüüd on teil võimalus algatada muudatusi, mis viivad parema tulemuseni ja lõpuks teid üksteisele lähemale. Töötage selle kallal siiralt.

Sõnn: Kui mängid oma kaartidega hästi, võib tänane päev olla väga romantiline. Kui avate end õigele inimesele, võib ta olla see, kes muudab teie elu täielikult oma kohaloleku ja mõtlemise kaudu. Kuid enne edasiliikumist peate olema selle inimese suhtes kindel. Te ei tohiks kiirustada millegagi, milles teil on isegi väikseid kahtlusi.

Kaksikud: Päev pakub palju intensiivseid vibratsioone, mida võib suunata kohtingule kallimaga, kui see on midagi, millest olete huvitatud. Võib olla tore koos sõpradega seiklema minna, et näha, kui hästi teie mõtted pinge all töötavad. Pärast seda peaksite jagama koos armsamaga privaatseid hetki. See parandab teie sidet.

Vähk: Vaadake ringi, kuna teie praegune seltskondlik elu on täis potentsiaalseid armuhuve. Vaatamata asjaoludele leiate armastuse, mida soovite. Kui potentsiaalne kaaslane näeb, et sind toetavad sõbrad, tahab ta tõenäolisemalt olla sinu kaaslane. Kui olete üksik inimene, peaks teie sõpruskond toimima teie tugisüsteemina.

Leo: Täna puutute kokku põnevate ja kirglikult romantiliste stsenaariumitega. Kui olete vallaline ja otsite armastust väikesel peol, ärge hüpake esimesele inimesele kaela, kes näib andvat teile kõik, mida soovite. Võimalik, et selles on lõks, millest sa esialgu puudust tunned. Võite olla vaimustuses, kuid hoiduge tormakatest lubadustest.

Neitsi: Teie kaaslane on viimasel ajal näidanud stressi märke ja ta võib selle teile täna välja näidata. Tõenäoliselt on tal vaja ainult kindlat kohta, kus oma emotsioonid välja lasta. Looge pingevaba õhkkond, pidades temaga pikka arutelu. Reaktsiooni ärahoidmine hoiab ära põhjendamatu vaenulikkuse. Varu kannatust; asjad paranevad aja jooksul.

Kaalud: Armastus ei pruugi jõuda sinna, kuhu sa tahad. See on selline olukord, kus oma tahtmise nõudmine võib katastroofiliselt tagasilööki anda, seega oleks parem lasta asjadel loomulikult kulgeda, mitte üritada olukorda pingestada.Mida rohkem sa kontrollist lahti lased, seda tõenäolisem on, et asjad hakkavad teie suhtes paranema.

Skorpion: Suuremad romantilised plaanid tuleb esialgu ootele panna. Võite tunda, et olete uudishimust sunnitud tegema midagi riskantset, kuid selle tungi järgimine võib olla viga. Pole vaja tuleviku pärast muretseda ega karta, sest see sünge olukord ei kesta kaua. Selle asemel, et millegagi kiirustada, on see suurepärane aeg mõelda ja plaane teha.

Ambur: Tähtis on nautida seda hetke ja olla tänulik selle eest, mis sul on. Kui olete kellegagi koos, avastate, et tänane päev on täis kirge ja põnevust. Päev, et teha kokkuvõte oma ühisest ajaloost ja tähistada sõprust. Täna võite veeta koos imelisi hetki, täis naeru ja tõelist naudingut, teineteisega koos.

Kaljukits: Teie tähelepanu võib täna jaguneda töö ja armastuse vahel. Konflikt võib hiilida isegi kõige juhuslikumatesse vestlustesse. Kui olete pikaajalises suhtes, võib teie kaaslane olla kade selle üle, kui palju aega te töötate. Õnneks saate sellest olukorrast ennast välja rääkida. Teie arenev kiindumus kaastöötajasse võib ajendada teid lõpuks oma suhtumist avaldama.

Veevalaja: Täna näevad paarid pingete vähenemist, mis on neid viimasel ajal vaevanud olukordade tõttu, mis ei ole nende kontrolli all. Kõrvaldage vääritimõistmise võimalus, selgitades asja väga üksikasjalikult ja tehes oma kavatsused selgeks. Mõlemad olete valmis arvestama teise seisukohtadega, mis soodustavad teineteise sügavamat väärtustamist.

Kalad: Teie romantiline väljavaade võib täna olla veidi sünge. Oluline on meeles pidada, et positiivsete sidemete säilitamine nõuab pingutust. Kui teistega suhtlemine on kurnav ja koormav, võib enne suure grupiga liitumist kõige parem aeg üksinda olla,et ennast laadida. Enda isoleerimine sõpradest, kes teie suhet väga hindavad, võib aidata teil oma tõeliste tunnetega ühendust saada.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope