Armastuse ja suhte horoskoop 11.12.2023.


Jäär: Täna on suurepärane päev südameasjade jaoks. Oodake sügavamaid sidemeid oma partneriga. Vallalised, võite tunda, et olete kellegi poole magnetiliselt tõmmatud, kuna tähtede seis suurendab teie enesekindlust lähenemiseks. Osalege konstruktiivsetes vestlustes ja avaldage oma tundeid, kuid olge ettevaatlik, et mitte asjadega üle pingutada. Ükskõik, kui entusiastlik te oma emotsioonide jagamises ka poleks, võiks mõni asi jääda praegu ütlemata.

Sõnn: Kui olete vallaline, võib realiseeruda väljavaade uuele armastusele. Suhetes olevate inimeste jaoks tugevdab tänane harmooniline energia emotsionaalseid sidemeid. Ärge unustage võtta aega ühenduste loomiseks, tagades, et teod räägivad valjemini kui sõnad. Üllatused lähedastelt võivad pakkuda väga vajalikku rõõmu. Teie suhtlemisoskused on täna paigas, suurendades potentsiaali südamest südamesse aruteludeks ja võimaldades paremat mõistmist.

Kaksikud: Ärge kiirustage täna oma kallimaga vestlusi lõpetama. Kasvatage tähelepaneliku kuulamise harjumust, kuna planeetide joondumine võib võimendada suhtlemisvigu, kui te ei kuula korralikult. Kui teie peas on pidevalt tuhat mõtet, veenduge, et te ei jätaks partnerit tähelepanuta. Pakkuge jagamatut tuge ja suhelge armastatuga. Tundke emotsioonide tormis ennast rahulikult, hellitades neid vaikseid hetki, kus on jagatud naeratus ja hoolitsus.

Vähk: Romantiline teekond võib olla veelgi põnevam, kui otsustate olla seiklushimuline. Selle asemel, et olla piiratud traditsiooniliste suhteootustega, avastage oma partneriga uusi intiimsuse valdkondi. Üksikud inimesed, ärge taanduge. Kasutage oma võluvat isiksust tõketest läbimurdmiseks. Tundke värske armastuse tuult ja pidage meeles – ükskõik, kui tormiseks veed ka ei läheks, saate lainetega hakkama.

Lõvi: Armastuse mängus tundub, et kõik on teie kasuks. Oodake täna meeldivate sädemete lendu või põnevat arengut teie olemasolevas suhtes. See võib olla ka võimalus oma partneriga suhet ümber hinnata ja sügavam side luua. Las ausus ja kaastunne juhivad suhtlust, tuletades meelde, et haavatavus on ka tugevus. Vallalised, pidage meeles, et teie energiline loomus ja kirglik hing tõmbavad kahtlemata positiivset tähelepanu.

Neitsi: Tänane päev võib teie romantilist elu häirida. Siiski on ülioluline vaadata seda mitte kui konflikti, vaid kui võimalust kasvada ja uurida oma suhte erinevaid külgi. Saage aru, et arusaamatused ja vaidlused on osa elust ja võivad muuta suhte tugevamaks, kui nendega tegeleda targalt. Ärge kiirustage otsustega ja võtke aega, et oma partneri vaatenurgale kaasa tunda. Pidage meeles, et see on ideaalne päev, et paljastada oma tunded ja hirmud ausalt, luues sügavamad armastussidemed.

Kaalud: Romantilisel rindel leiate täna harmoonia oma partneriga. Veetke kvaliteetaega ja suhelge tõhusalt. Vallalistel inimestel võib olla põnev kohtumine. Jääge võimalustele avatuks ja pidage meeles, et esmamulje ei pruugi alati lõplik olla. Kannatlikkus on teie liitlane, ärge kiirustage otsuste tegemisel, vaid püüdke näha suuremat, mõtestatud pilti.

Skorpion: Südameasjades ennustatakse täna armastavatele paaridele läbimurret. Turbulentsed romantikalained hakkavad tasanduma, kui häälestute oma emotsionaalsele tuumale ja otsite oma partneriga tasakaalu. Teie vastupidavus ja vankumatu armastus võivad avalduda tugevates sidemetes, jättes seljataha varasemad arusaamatused. Väljendage end kartmatult ja tundke rõõmu puhtast, võimsast usalduse ja mõistmise sidemest, mida täna loote. Vallalised võivad oma magnetismiga potentsiaalseid armuhuve lähemale tuua.

Ambur: Teie armuelus on täna näha põnev nihe. Jupiteri joondus võib panna teid igatsema emotsionaalset intiimsust või inspireerida teid viima oma suhet järgmisele tasemele. Kui olete vallaline, olge valmis äkiliseks kohtumiseks, mis võib lõppeda lummava armusuhtega. Nautige uusi kogemusi ja ärge laske mineviku ebakindlusel teie romantilist reisi takistada. Võimaliku tormi läbimiseks on vaja ausust ja mõistmist.

Kaljukits: Laske kardinatel langeda, kui teil on täna armastuse teatris oluline roll. Teie ainulaadne isiksus tõmbab austajaid ja see võib isegi anda ootamatu romantilise kohtumise. Pühendunud suhetes olevad inimesed kogevad sügavat sidet, mis võib viia oluliste otsusteni tuleviku kohta. Ärge hoiduge oma emotsioonide väljendamisest, laske armastusel olla teie keel. See on päev, mil tuleb murda tõkked ja lasta oma südamel rääkida.

Veevalaja: Olge valmis oma armuelus üsna intensiivseks päevaks. Kuna planeedid joonduvad soodsalt, võib tänane päev tuua selgust segastesse olukordadesse, võimaldades suhetel õitseda positiivses suunas. Teie intuitiivsed võimed võivad muutuda äärmiselt võimsaks, võimaldades teil oma partnerit paremini mõista. Ärge unustage, teie sõnadel on kaalu, kasutage neid oma kallimaga selgelt ja ausalt suhtlemiseks.

Kalad: Täna võib teie armuelu võtta huvitava pöörde! Kuna teie empaatiline olemus kasvab hüppeliselt, on see ideaalne päev oma kallima või potentsiaalse armastushuviga sügava ühenduse loomiseks. Avastate, et vestlused kulgevad loomulikult, murdes jää sügavama ühenduse loomiseks. Kui olete vallaline, viib universum teid uute inimestega kohtumise ja potentsiaalsete romantiliste huvide avastamise poole. Ärge kartke oma haavatavust välja näidata, sest see muudab teid ainult armsamaks. Ärge unustage hoida oma süda uutele kogemustele avatud.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope