Armastuse ja suhte horoskoop 11. aprilliks 2022


Jäär : On aeg oma praegust suhet üksikasjalikumalt uurida. Siiani sujub kõik plaanipäraselt ja nagu oleks see kõik unenägu olnud. Kui aga soovite oma suhtes edeneda, peate süvenema sügavamatesse osadesse ja oma partneri kohta rohkem teada saama. Võimalik, et veidike suhte kallal töötamist paljastab selle tegeliku potentsiaali.

Sõnn : Mõelge, mida tahate. Inimene, kes on teie tähelepanu köitnud, on teid lummanud ja te ei saa lõpetada temale mõtlemist. Võite takerduda kinnisideelikku igatsusse, mis on tõsine võimalus. Ainus probleem on selles, et teil on vastik tunne, et isegi kui pühendute, ei tule see pikas perspektiivis välja.

Kaksikud : Tähtis on rääkida mõnest eelseisvast probleemist oma partneriga ja praegu on selleks sobiv aeg ning selgitada välja kõik ebaselgused. Selle asemel, et sattuda oma kesta, ärge kartke oma arvamust avaldada, kui teie partner näib teid vastu võtvat. Oleks abiks, kui saaksite sama otsekohesusega teene tagasi anda.

Vähk : Püüdke paremini mõista ennast ja suhteid, mis teil on teid ümbritsevate inimestega. Astuge samm tagasi ja vaadake laiemat pilti, et paremini mõista, mida teie suhted teie jaoks tähendavad ja kas mängus on mingeid varjatud eesmärke või mitte. Püüdke edendada uusi ideid ja nihutada võimalikke piire.

Lõvi : Kui soovite oma huvidega tegeleda, peaksite pakkuma oma partnerile aega ja ruumi. Kui koostöö ei edene selles suunas, mida tahate, siis tuleb tagasi astuda ja olukorda analüüsida. Kui olete teatud läheduse tasemest väsinud, võite mõelda, mis teist ja teie partnerist edasi saab.

Neitsi : Veenduge, et te ei ütle avatud ja aususe protsessis midagi, mis võiks teie partnerit kahjustada. Võimalik, et suudate näha vana probleemi uues valguses ja kasutada ära võimalust selle lahendamiseks. Selle asemel, et panna teda tundma alandatuna, peaksite olema temaga läbipaistev ja otsekohene.

Kaalud : Kui teil on tugev tahe, on lihtne keskenduda olukorra ühele vaatenurgale. Võimalik, et peate õppima kompromisse tegema, et täna asjad korda saada. Võimalik, et teie ja teie kaaslane jõuate vääriti mõistmiseni. Kui te ei nõustu oma partneriga, proovige leida kesktee. Ärge osalege egoistlikus sõjas.

Skorpion : see võib olla põnev periood neile, kes on armunud või suhtes. Kui olete kellegagi juba ühenduses, võite avastada tema isiksuse uue aspekti. Täna rääkige sellest, mis teil südamel on, ja õppige üksteist veidi paremini tundma. Lõpuks võite leida end üksteisega intiimsemaks muutumas.

Ambur : Pikaajalised tagajärjed kaaluvad üles igasuguse lühiajalise naudingu. Parim on, kui te ei otsi mugavust väljaspool oma suhet. Seisu vältimiseks peaksite kõigepealt näitama oma pühendumust partnerlusele. Ümbersuunamisi tuleks iga hinna eest vältida, hoolimata sellest, kui köitvad need võivad olla.

Kaljukits : Veenduge, et olete oma partneriga täiesti aus, enne kui asjad kontrolli alt väljuvad. Kui rääkida romantilistest suhetest, märkate, et teie nägemustel on kalduvus eksida. Üks asi, millele peaksite mõtlema, on see, kas olete valmis oma suhtest lahkuma või mitte, kui otsustate olla oma kallimale truudusetu.

Veevalaja : Aega ei raisata tuleviku planeerimisel tekkivate erimeelsuste lahendamisele. Suurema osa teie tuleviku planeerimisest saab juba täna kokku leppida. Olete partneriga ühel lainel. Asjaolu, et kõik, ka teie pere, on põhilises ühel meelel, võimaldab teil sügavalt sisse hingata.

Kalad : Kuna olete oma suhtes õnnelik, tunnete täna, et hõljud eetris. Teie partneri peened ja tähelepanelikud kiindumusavaldused võivad teid ootamatult tabada. See aitab teie suhtel kasvada ja õitseda, kui vastate samaga. Tähed on joondatud teie kasuks ja õnn naeratab teile.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope