Armastuse ja suhte horoskoop 11. augustiks 2022


Jäär: Teie soov kiindumuse järele on nüüd kõikehõlmav. Praegusel eluhetkel ei muretse te selle pärast, kas partner on teie jaoks parim valik või kui kaua see võib kesta. Kõik, mida otsite, on sõlmida tähendusrikas suhe, mis võib pakkuda emotsionaalset rahuldust ja hoolitseb teie ebakindluse eest.

Sõnn: Avastate, et õhkkond sobib päevale, mis on täis rahu ja enesevaatlust. Kui teil ja inimesel, kelle vastu teil on tundeid, pole tänaseks midagi muud ette nähtud, võib koos rahulikus keskkonnas söömine olla just see, mida arst on määranud. Armastus on parim ravim!

Kaksikud: Soovite oma praegusele suhtele parimat ja loodate, et see kasvab ja areneb; sellele vaatamata kogete üha enam oma peas närivat kahtlust. Selle asemel, et tormakasse tegevusse takerduda, võtke aega pausiks ja järelemõtlemiseks. Kui annate endale aega selle probleemi üle järele mõelda, saate uue vaatenurga.

Vähk : Osa teis, soovib omaks võtta avatumat suhtumist suhtesse, milles praegu olete, kuid on ka osa teis, mis kardab, et kui seda teha, võite mingil moel kannatada. Olulise nihke esilekutsumiseks on kõige parem võtta tillukesi samme. Laske kõhklustest lahti ja mõelge võimalustele, mis võivad avaneda, kui edasi liigute.

Lõvi: Täna on suurepärane võimalus avaldada mõju kellelegi, kes teile meeldib. Te ei ole edukas, kui kasutate tavapärast lähenemist; selle asemel peate tegema midagi, mis on tugevalt erinev. Uurige kaaslase huvialasid, viige end nendega kurssi, et luua tugevamat ühendust.

Neitsi: Keskenduge oma romantilistele eesmärkidele, sest need võivad avada teie silmad sellele, kui palju naudingut olete kaotanud ja inspireerida teid ette kujutama arvukaid, põnevaid olukordi, milles võite osaleda. See võimaldab teil vaadata, kui palju te olete oma armuelus edenenud. Kui olete vallaline, annab see selgust, kuidas teile meeldiva inimesega edasi minna.

Kaalud: Kui rääkida teie romantilisest elust, siis on teil oht langeda oma abituse ja rahulolematuse ohvriks. Kui asjad lähevad raskeks, on loomulik soov põgeneda ja kõige eest peitu pugeda. Suhteprobleemide eest põgenemine ei ole kunagi lahendus.

Skorpion: Mõnikord saavad elus suhted otsa ja keegi pole selles süüdi. Täna võite tunda nihet oma emotsionaalses fookuses. Rääkige asjad oma kallimaga läbi ja veenduge, et olete mõlemad samal lainel selle suhte tuleviku osas.

Ambur : Alati muutuv armuelu võib olla nii väljakutseid kui ka rahuldust pakkuv. Võib-olla elate läbi teatud olukordi, mis panevad teid mõistma, et peate ennast veidi rohkem hindama. Kui arvate, et inimene või suhe liigub suunas, mis on vastuolus teie enda eesmärkidega, siis mõelge, mida te sellega ette võtate.

Kaljukits: Võite tunda end täna kohmakalt, kui kohtate kedagi, kes jätab emotsionaalselt eraldatud mulje. Olukordades, kus teil on probleeme käsil olevale teemale sõrme peale panemisega, usaldage oma sisetunnet. Teiste ootustega toimetulemisel on lihtne alla anda. Tehke mõned pingutused ja ärge veel loobuge.

Veevalaja: Tehke plaane oma kallimaga kvaliteetaega veeta. Need, kellel on õnne, et nad on leidnud eluaegse partneri, hindavad vaikset pühakoda, mida nende kodu pakub. See on ka suurepärane päev, et näidata oma partnerile, kui romantiline suudate olla. Võite neid üllatada erilise kohtinguga.

Kalad : Teie romantilised väljavaated on praegu helged, nii et haarake sellest päevast kinni. Päeva keskmes peaks olema üksteise vastu armastuse peegeldamine. Kuna partner rahuldab teie kõiki vajadusi, alates füsioloogilisest kuni intellektuaalseni, hakkate te üksteisesse üha rohkem kiinduma.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope