Armastuse ja suhte horoskoop 11. märtsiks 2022


Jäär : suurepärane päev sõprade ja perega koosviibimiseks, uute inimeste leidmiseks. Mis tahes uutel üritustel osalemine, mis võib viia teid kontakti teistega, kellel on sarnane maitse ja suhtumine, võib teie üldisele kasvule kasulik olla. Osalege teaduslikes aruteludes ja intellektuaalselt stimuleerivas keskkonnas, kui olete huvitatud armastava partneri leidmisest.

Sõnn : oma mõtteid suhete kohta saate täielikult mõista ainult siis, kui sukeldute sügavale enda hinge. Sel viisil saate vaadata oma harjumusi uuest vaatenurgast ja hakata mõistma, miks olete otsustanud neile järele anda. See on uue peatüki algus teie võimes olla inimestega avatud ja aus.

Kaksikud : On aeg rääkida, kuidas teie armastushuviga lood on. Justkui tunneksite, mida teie väljavalitu mõtleb või tunneb. Olete valmis pakkuma abikätt oma loomupärase empaatiavõime tõttu. Võtke initsiatiiv selle arutelu alustamiseks ja olge hea kuulaja ning laske partneril rääkida.

Vähk : Võimalik, et tunnete praegu aja survet. See võib olla hea aeg, et mõtiskleda selle üle, kui olulised on teile praegu armastus ja romantika. Mõelge puudustele, kuid vältige üksikasjadesse süvenemist. Peate elama praeguses hetkes ja kasutama oma aega ja armastust maksimaalselt ära, kuni teil seda veel on.

Lõvi : teil on täna positiivsem väljavaade oma armuelule. Kuulake oma sisetunnet; see juhatab teid õigele teele, kui mitte miski muu ei tee seda. Selle teekonna läbimisel on teie isiklikes suhetes rohkem selgust ja rahu. Võimalik, et saate raskesse suhtesse uue ülevaate.

Neitsi : Täna võite tunda end veidi kirglikumana ja isegi veidi süngemana, eriti mis puudutab südameasju ja suhteid üldiselt. Ebatraditsiooniline lähenemine südameprobleemidele ei pruugi olla teie tavaline tööviis, kuid tõenäoliselt avastate, et see sobib teie praeguse olukorraga.

Kaalud : Vallaliste puhul võite märgata, et uus tuttav näitab, et on teist huvitatud. Suhtes näitab partner teile, kui väga ta teid hindab ja hoolib. Olete vaimustuses teie ees ootavast armastuse potentsiaalist. Kui olete suhtes, andke oma partnerile teada, kui väga te teda armastate ja austate.

Skorpion : Kui teie tunded kellegi vastu muutuvad tugevamaks, on hea mõte mõnda oma kaitsemehhanism pisut alla lasta. Tehke endale ruumi, et tunda sidet selle inimesega, kuna ta võib teile pakkuda väärtust. Tuleks rakendada ettevaatusabinõusid, et vältida suhte kiirustamist liiga kiiresti tegutsedes.

Ambur : Täna tahaksite teie ja teie partner anda endast parima üksteise heaks. Kui tähistate olulist sündmust, võib teie abikaasa teid üllatada läbimõeldud kingitusega. Teid üllatab see väga. Oluline on mõelda, kuidas väljendada oma tunnustust ja tänu lahke žesti eest.

Kaljukits : Olge täna valmis oma sidet tugevdama. On mõeldav, et teie ja partneri intiimsed tungid muutuvad intensiivsemaks. Te mõlemad otsite sügavamat ja tasuvamat suhet. Teatage kindlasti oma tundeid oma partnerile ja kuulake, mida tal on öelda, sest see on suhte kõige olulisem osa.

Veevalaja : Armastuse osas on asjad olnud keerulised. Teie suhetes arenevate sündmuste tulemusena võite tunda end eriti karmina ja isegi tavapärasest rohkem mures. Võib-olla kogete oma romantilises elus palju kõrvalekaldumist, võib-olla isegi viivitusi ja ootate. On aeg edasi liikuda ja midagi paremat otsida.

Kalad : Kui te ei otsusta muuta oma minevikku armastuse takistuseks, ei takista see teie õnne. Teil võib tekkida kurbuse või kahetsuse mõtteid, kui soovite kellelegi halba. Luba endale andestada, sest on vastuvõetav tunda end ärritununa, kui sulle on ülekohut tehtud, kuid nüüd on aeg lahti lasta ja oma eluga edasi minna.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope