Armastuse ja suhte horoskoop 11. oktoobriks 2022


Jäär : Oma huvide järgimine võib viia teid ootamatutesse suundadesse. Teil võib olla lihtsam oma tõelisi armastussoove omaks võtta, kui olete need enesevaatluse kaudu tuvastanud. Turvalise identiteeditunde arendamine sillutab teed atraktiivsemale ja intuitiivsemale suhtetüübile. Sukelduge julgelt pea ees sellesse põnevasse perioodi.

Sõnn : Kõikide pilku tõmbab teie särav võlu. Mõelge sellele kui komplimendile, kui inimesed peavad teid atraktiivseks. Teis on palju positiivset energiat ja teist õhkub enesekindlust, kui asute romantilistesse ettevõtmistesse. Kui olete suhtes, võib teie partner teile rohkem tähelepanu pöörata. Tunnistage ja võtke omaks oma sünnipärane vaprus ning kõik muu loksub paika.

Kaksikud : Võite leida praegu vajaliku toetava ja hooliva sideme, kui lubate end armastusse. Teil on võimalus leida tõeline harmoonia kellegi erilisega. Võimalik, et ta saab teid aidata teie tunnete mõistmisel. Teie staatus vallalisena võib inspireerida teid uuesti kohtamas käima. Hoidke õpitud õppetunnid alles ja kasutage neid arenedes, olenemata tulemusest.

Vähk : Tänane romantiline päev paneb teid kindlasti end hästi tundma. Võimalik, et eelistaksite lõõgastuda kallima seltsis, kus tunnete end kindlalt. On tõenäoline, et saate lõõgastuda ja olla tõeliselt ehtne, kui lihtsalt logelete. Koos on tore aega veeta, kuid ärge lõhkuge mugavat meeleolu liigse vestlemisega.

Lõvi : Armastusel pole piire ja sellest võib tuleneda rahuldamatu teadmiste janu. Saate nautida oma partneri sisemiste mõtete uurimist, et üksteise kohta rohkem teada saada. On tõenäoline, et kohtumine võib tekitada joobeseisundi, kui olete nõus riskima. Olge ettevaatlik, et te ei kaotaks oma sideme loomise protsessis silmist seda, kes te olete.

Neitsi : Praegu võib teile meeldida rääkida oma partneriga minevikus koos veedetud aegadest. Selles mõtisklevas meeleolus võite avastada, et enda või oma kallima sugupuu uurimine on nii põnev kui ka valgustav. Arutage häid aegu, hoides samal ajal silma peal, kuidas parandada olevikku ja tulevikku.

Kaalud : Võimalik, et tänane energia võib teie isiklikke sidemeid pingestada. Kuid kui olete nõus põhiprobleemide lahendamiseks pisut vaeva nägema, ei tohiks see olla probleem. Ainus konks on see, et võite tunda end heidutuna väljavaatest sorteerida mõningaid oma praeguseid tundeid. Võtke seda rahulikult ja uurige erinevaid võimalusi, et asjad toimiksid.

Skorpion : Pole kahtlust, et vähemalt üks teie suhe on päeva õhustikust energiat saanud. Kui olete asjata soovinud võimalust süvendada oma suhteid teatud isikuga, võib teie aeg lõpuks kätte jõuda. Tundub, nagu oleksite mõeldud koos olema, kuid igatseksite teineteist; Nüüd, kui saate võimaluse ühenduse loomiseks, leiate, et see on suurepärane kogemus.

Ambur : Te võite täna teha otsuse, mida eelistaksite iga hinna eest vältida, kuna teate, et te seda tõesti põlgate. Nüüd on teie ees nii teie ajalugu kui ka tulevik ning kui soovite praegust ühendust edendada, nõuavad kõik ainulaadset tegevussuunda. Tunded viivad teid probleemi juurteni. Tehke seda, mis teile kõige parem on.

Kaljukits : Täna ei ole õige päev, et lasta end valvsalt riiulile panna. Oled flirtivas meeleolus ja tõmbate enda ümber kellegi tähelepanu. Mõõdukas flirt on OK, kuid ärge laske sellel tekitada tõsiseid ootusi, kui te ise ei ole valmis samaga vastama

Kalad: Tänane päev võib tuua ootamatusi ja kummastavat energiat. Olge valmis võtma vastu üllatuskingitusi. Vallalistel on suurepärane võimalus kohtuda just selle õigega. Hoidke süda avatud.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope