Armastuse ja suhte horoskoop 11. veebruariks 2022


 

Jäär: Päeva märksõna võiks olla – püsi maa peal ja keskendu. Mõnikord võite käituda ebakindlalt, mis võib viia Teie partneriga emotsionaalse tülitsemiseni. Ärge olge liiga domineeriv, sest Teie armastatud inimene võib Teie kontrolliiha pahaks panna. Maetud tunded võivad ootamatult mullitada ja Teie isiklikku võrrandit häirida. Püüdke mitte olukorra tulemust peale suruda.

Sõnn: Kangekaelne olemine ei vii Teid täna kuhugi. Olenemata sellest, kas olete vallaline või juba kiindunud, peate uurima kõiki oma armueluga seotud olukorra võimalusi. Püüdke oma partnerile meeldida ja suhe käima lükata. Püsivas liidus võiksid kaaluda oma partneriga uue töövõimaluse üle arutlemist.

Kaksikud: Astuge ettevaatlikult, sest soovimatud olukorrad võivad Teid mitmel viisil ootamatult tabada. Võite olla dilemma ees, kas taanduda või võtta suhte toimimiseks vajalikud riskid. See võib vallandada Teie partnerist eemaldumise tunde. Püsisuhtes olevad inimesed võivad oma partneri kavatsuste suhtes kahtlustada.

Vähk: Olete oma isiklikus elus kiire õppija. Minevikus tehtud vead tuletavad meelde õiget lähenemist. Teie partner võib olla Teie suhtes pisut tundlik ja valdav, kuid Te ei pane selle vastu liiga palju, arvestades, kui palju Te oma kallimast hoolite. See aitab suhteid probleemideta muuta.

Lõvi: Keegi ei mõista kohustusi paremini kui Lõvi. See on põhjus, miks Teie romantiline partner peab end õnnelikuks, et olete tema elus. Tänane päev ei erine. Olete, oma partneri isiklike probleemide suhtes, täiesti kohal ja kõrval, pakudes kiirlahendusi, mis osutuvad kauakestvateks.

Neitsi: On aeg oma mõtted selgeks teha ja oodata uut etappi oma armuelus. Laske lahti sellest, mis pole toiminud, et võtta omaks see, mis toimib. Mõelge suurele pildile ja tehke end emotsionaalsetes vestlustes osalemiseks kättesaadavaks. Need, kes on juba pühendunud, ei pea olema detailides kinni vaid pigem keskenduma pikaajalistele eesmärkidele.

Kaalud: Keskenduge sellele, mida olete valmis teistele andma, et uurida, mida olete väärt. Sügavalt oma enesehinnangusse kaevamine aitab Teie suhtel kasvada. Piirake oma ootusi ja viige oma plaanid ellu siiralt. Kui praegune suhe tundub tehinguline, proovige leida viis oma partneriga ühenduse loomiseks.

Skorpion: Te olete kirglik kõige vastu, mida täna teete. Suhtes olevad inimesed uurivad põnevaid viise, kuidas muuta oma päev uuenduslike viiside abil vürtsikaks. Looduses viibimine ja üksteisega oma tunnete väljendamine parandab vastastikust sidet. Need, kes on vallalised, saavad suunata selle energia oma fantaasiasse, et avaldada armastust.

Ambur: Teie prioriteedid ja armastuse filosoofia muutuvad aeglaselt. Olete vallaline või suhtes, ei pääse Te ebaselgusest ja rahutusest, mis ilmnevad Teie armuelu mitmekesiste kogemuste tõttu. Teil ei pruugi olla tuju oma partneriga pühendumist edasi viia, mis võib põhjustada ebamugavust.

Kaljukits: Püsige maa peal ja ärge võtke asju kinnisideeks. Olete vallaline või pühendunud, hoiduge manipuleerivast käitumisest eemale, muidu võib see põhjustada usaldamatust teie partnerluses. Teie ja teie romantiline partner peaksite oma toimivat võrrandit meeles pidama ja mitte tegema asju keeruliseks. Keskenduge sellele, kuidas oma sidet tugevamaks muuta.

Veevalaja: Võib-olla olete minevikus kogenud valusaid kogemusi, mis on seotud Teie pereelu või romantiliste suhetega. Kuid nüüd on aeg uurida uusi uksi, mis Teile avanevad. Tulevik on helge ja peate laskma sellel oma elus avalduda. Kuulake oma südant ja andke inimestele võimalus saada osa Teie elust.

Kalad: Te ei pruugi olla täiesti rahul sellega, mis Teil hetkel on. Peate olema emotsionaalselt küps ja mitte laskma oma agressioonil oma suhteid rikkuda. Püüdke mitte seada inimestele piire, pigem hoidke see vabalt voolamas ja kohanege. Pühendunuid võib valesti mõista kui külmaks jäänud inimesi, mistõttu tasub oma partnerile kaasa tunda.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope