Armastuse ja suhte horoskoop 12.01.2023.


Jäär: Teil ja teie kallimal on vastastikuse mõistmise päev. Igaüks teist oleks teie esitatud seisukohtade suhtes vastuvõtlik, nii et teie katsed sisukat vestlust pidada on väärtuslikud. Sellele julgustavale mustrile truuks jäämine nõuab kooskõlastatud tegevust. See aitab teie suhtele tohutult kaasa, kui olete toetav ja valmis igal ajal kõigest rääkima.

Sõnn: Kui midagi häirib sind, rääkige sellest oma partneriga. Teil ja teie kallimal võib olla praegu raske suhelda ja võib kuluda veidi aega, enne kui arusaamatus laheneb. Võimalik, et te ei osanud seda oma kiire ajakava tõttu ette näha. Aga kui teie ja teie partner hakkate sellest rääkima, peaksite saama asjad selgeks.

Kaksikud: Nõutav on positiivsus nii mõttes kui ka tegevuses. Praegu on sul võimalus teha oma armusuhetes muudatusi, millest oled unistanud. Loobuge oma eelarvamustest ja hakake elama oma elu veidi rohkem. Lõpetage vabanduste otsimine ja alustage plaane mõne lõbusa tegevuse jaoks. Mine välja ja võta vabalt!

Vähk: Olge oma armuelus keskendunud, kuna segavad faktorid ja emotsionaalsed kõikumised võivad täna teie kallimaga suhtlemist raskendada. Parem on, kui saate mõnda aega kodust eemal veeta, tehes midagi, mis teid nii lõõgastab,kui ka lõbustab. Siis, kui kohtute oma armastatuga uuesti, olete tagasi oma armsas suhtes ja ei kanna endas halba aurat.

Lõvi: Uurige täna oma partneriga ühiseid huvisid. Te saate lähedasemaks, kui osalete koos tegevustes. See võib olla vana hobi või mõni romantiline film, mida soovite koos vaadata. See on suurepärane võimalus näidata , kuidas te end tegelikult tunnete, ning panna tundma end olulise ja väärtustatuna. Saadud positiivse vastuse põhjal saate kindlalt teada, kas olete õigel teel.

Neitsi: Täna tuleb enesetundest rääkida sellele, kes sulle kõige rohkem tähendab. See on suurepärane võimalus süvendada üksteise mõistmist ja tugevdada armastust, mis teil juba on. Avastage vaikne koht, kus saate täielikult lõõgastuda üksteise seltskonnas, üksteisest hoolides ja toetades. Vallalised peavad jääma lootma oma tõelise armastuse leidmisele.

Kaalud: Olgu selleks pinge tööelus või konflikt isiklikus elus, võite täna tunda end rahutuna. Pane paika oma prioriteedid ja suuna oma suhetele sama palju energiat kui oma tööle, kui soovid saavutada tasakaalustatud elu. Saavutage see, koheldes oma partnerit austusega ja pannes ta tundma, et ta on teie jaoks oluline. See aitab õigel ajal olukorda parandada.

Skorpion: Alusta oma armuelu uuesti. Täna võid avastada, et ammused emotsioonid on ootamatult taas esile kerkinud, kui oma ellu sisse vaatad. Ärge võidelge oma emotsionaalsete reaktsiooniga tunnetele, mis selle tagajärjel kindlasti tekivad,pigem võta need omaks. Mis tahes suhtepagasi vabastamine peaks teie romantiliste kohustuste täitmisel kasuks tulema. Valmistage end ette helgeks tulevikuks.

Ambur: Kui teie ja teie partner on mõnes olulises küsimuses eriarvamusel, püüdke teda veenda asju teie viisil nägema. Teise inimese veenmine teie vaatenurgast nägema nõuab palju ettevalmistust ja ratsionaalset mõtlemist. Iga kord, kui arvate, et olete lõpuks kokku leppinud, võib tõstatada uue vaidluspunkti. Enne, kui võib lõpuks oma vaatenurka muuta, on vaja sisukat vestlust.

Kaljukits: Teie partner võib praegu teist eemal olla, mis võib teid ärevaks teha. Hoolimata teie jõupingutustest, et keskenduda käsilolevatele ülesannetele, võite avastada, et teie mõtted pöörduvad pidevalt tagasi oma kallima poole. See võib teie tööpäeva rööpast välja lüüa ja raskendada keskendumist. Tehke kõik endast olenev, et hoida end hõivatud ja valmistuda paremateks aegadeks tulevikus.

Veevalaja: Täna on suurepärane päev aega veeta oma erilise inimesega, täis rõõmu ja rahu. Teie optimistlik väljavaade kiirgab teie kallimale soojust ja rõõmu. See on suurepärane hetk rääkida oma erilise inimesega põnevatest tulevikuplaanidest, mida olete teinud. Teie kaaslane on meeldivalt üllatunud ja ta võib teiega isegi nõustuda.

Kalad: Looge armastuse ligi meelitamiseks romantilisi hetki, mis ei ole tavalised. Teie ja teie partner leiate oma suhetes palju õnne tänu teie positiivsele väljavaatele ja vastastikusele üksteise aktsepteerimisele. Armastussideme tervise säilitamine erinevatel viisidel on teie huvides. Tegelege koos lõbusate ja põnevate tegevustega, et oma sidet süvendada.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope