Armastuse ja suhte horoskoop 12.01.2024.


Jäär: Täna laske armastusel oma elus eredalt särada. Avameelne ja otsekohene arutelu oma partneriga kõrvaldab arusaamatused ja annab sügava arusaamise teineteise vajadustest. Vallalised, ärge kiirustage millegagi. Olge kannatlik ja õige saabub teie teele siis, kui te seda kõige vähem ootate. Keskenduge sügavamate sidemete loomisele inimestega, kes jagavad teie huve.

Sõnn: Tänane armastuse energia julgustab teid oma südant avama. Avatud vestlused toovad kaasa tugevama sideme teie ja teie partneri vahel. Üksikud inimesed leiavad potentsiaalseid armuhuve ootamatutes kohtades. Ärge häbenege, selle asemel võtke see muutus omaks.Oma tundliku ja õrna poole näitamine võib aidata tugevdada sügavaid suhteid.

Kaksikud: Täna võite oodata armuelus põnevaid üllatusi. Kui olete suhtes, kaldute oma partneriga südamlike vestluste poole, mis võib aidata mõistmist edendada ja sidet tugevdada. Vallalised võivad olla avatumad uutele suhetele või avastada enda kohta midagi olulist, mis kujundab nende eelseisva armuteekonna. Juhuslik kohtumine võib teie elu uues suunas juhtida. Avage oma süda võimalustele.

Vähk: Teie emotsionaalne intensiivsus võib täna tõusta. See ei pruugi olla halb, sest see võimaldab sügavat sidet oma partneriga. Emotsionaalne selgus, võib kas parandada, või tugevdada teie pühendumust oma praegusele suhtele. Vallalised, ärge kõhelge oma tundeid väljendamast, kui leiate, et keegi on veenev. Olge valmis põnevateks romantilisteks võimalusteks!

Lõvi: Valmistuge täna romantilises vallas emotsionaalseks mägironimiseks. Tänane taevane konfiguratsioon annab teie armuellu sädemeid. Teil võib oma kallimaga tekkida väiksemaid arusaamatusi. Ärge unustage jääda rahulikuks ja kaastundlikuks. Seevastu vallalised, võivad täna leida uue armastuse. Hoidke silmad lahti inimese suhtes, kes on teie lainepikkusel ja jagage naeru.

Neitsi: Teie empaatiline ja hooliv loomus muudab teid täna kaaslase jaoks vastupandamatuks. Avage oma süda ja laske armastusel end uuemate kogemusteni juhtida. Ka vallalised võivad täna kokku saada, mõne huvitava inimesega. Pöörake tähelepanu märkidele, pealtnäha lihtne suhtlus võib muutuda millekski sügavamaks. Tähed näitavad, et armastus võib olla nurga taga.

Kaalud: Südameasjades võib teie päev üsna koormav olla. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, on üleskutse praeguseid romantilisi olukordi ümber hinnata. Avatud ja ausad vestlused mängivad teie edasise tee määramisel otsustavat rolli. Olge piisavalt julge, et väljendada oma tõelisi tundeid ja olla valmis vastuseks. Olge kannatlik, sest impulsiivsed reaktsioonid võivad olukorda veelgi keerulisemaks muuta.

Skorpion: Armastus näib olevat põnev tänu Marsile, teie romantikasektori valitsejale, kes inspireerib teie kirglikke instinkte. See on ideaalne päev, et süvendada oma emotsionaalset intiimsust kallimaga. Väljendage oma armastust varjamatult ja mõistke oma partneri vajadusi. Kui olete vallaline, olge valmis leidma armastust ootamatus kohas või olukorras. Ärgr olge liiga skeptiline, mõnikord tekivad kõige tähendusrikkamad suhted üllatuskohtumisel.

Ambur: Tähed soosivad täna stabiilsust ja sügavamaid sidemeid. Kui olete suhtes, kasutage seda päeva oma sügavaimate tunnete väljendamiseks ja sideme tugevdamiseks. Kui olete vallaline, võib see olla õige aeg suhelda kellegi erilisega, kes sobib teie energilise vaimuga. Vältige asjadega kiirustamist ja laske armastusel loomulikult õitseda. Ausus toob teie romantilisse suhtesse värske vaatenurga, lisades jõudu ja läbipaistvust. Võtke omaks armastuse olemus, valu võimalus ja õppige igast kogemusest.

Kaljukits: Tänane päev toob teile värskeid romantilisi väljavaateid või tekitab teie olemasolevas suhtes uue põneva etapi. Kui olete kaalunud olulist pühendumist, võib tänane päev olla ideaalne, et oma partneriga tulevikuplaane arutada. Muutus võib olla hirmutav, kuid see toob pikas perspektiivis rõõmu ja lähedasemaid sidemeid. Ärge kartke näidata oma haavatavat poolt. Lõppude lõpuks võib avatus olla just see, mida vajate tõeliselt ühenduse loomiseks.

 

Veevalaja: Teie armuelus võib ette tulla ootamatuid sündmusi. Võite komistada uute emotsioonide otsa või vana leek võib uuesti pinnale kerkida. Tasakaalu hoidmise võti on selge suhtlus. Avage ennast partnerile ja vestelge ausalt selle üle, mis teie meeles ja südames toimub. Kuigi üllatused võivad teid alguses ehmatada, võib järelmaitse olla oodatust magusam. Olge avatud ja valmis vooluga kaasa minema.

 

Kalad: Täna pimestab teie intuitiivne osavus. Igapäevaelus on teie meeled suurepäraselt häälestatud. Võite arvata, et tunnete või näete kellegi silmis sädet. Võtke seda kingitusena, juhinduge sellest. Energia, mida tunnete, võib põhjustada ootamatuid kohtumisi või sisukaid vestlusi. Pühendunud inimeste jaoks võivad intuitiivsed ettepanekud viia sügavuse, ühenduse ja mõistmise hetkedeni.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope