Armastuse ja suhte horoskoop 12.02.2023.


Jäär: Kui teie ja teie kaaslane tunnete, et suhetes on probleeme, kaaluge midagi, mis esitab teile mõlemale väljakutse ja võimaldab teil üksteise kohta rohkem teada saada. Siin on teie võimalus lõpuks teostada ajaviide või huvi, mida olete alati soovinud. Tegevused ulatuvad uue oskuse õppimisest kuni uute saavutusteni.

Sõnn: Mis puudutab teie armuelu, siis tunnete end kindlalt ja täis elu. Teie magnetiline isiksus ja visa järjekindlus aitavad teid igas armutöös. Oluline on olla aus ja läbipaistev oma tunnete osas. Tehke seda, mida peate õigeks, ja ärge kõhelge armastuses riskimast. Suhted toovad sinus tugeva tahte tõttu esile parima.

Kaksikud: Laske oma tõelisel minal näidata ja aktsepteerida armastust, mis on kõikjal teie ümber. Oluline on olla oma suhetes avatud ja aus, olgu need siis pikaajalise armastuse või potentsiaalsete kosilastega. Rääkige oma tunnetest ja kiindumusest ausalt. Täna on suurepärane päev armastuseks, kuna planeedid ja tähed on joondatud, et luua armas ja kirglik suhe.

Vähk: Sul oleks hea, investeerida täna oma aeg, suhete tugevdamisse nendega, kellest hoolid. Veenduge, et teie ​​​​kaaslane, lähedased ja sõbrad teaksid, kui palju te nende olemasolu oma elus hindate. Olge kohal, et neid ära kuulata ja ulatada abikäsi, kui nad seda paluvad. Samuti peaksite leidma aega oma vaimse ja emotsionaalse heaolu eest hoolitsemiseks.

Lõvi: Kirgliku sideme säilitamine eeldab, et mõlemad partnerid peavad natuke tööd tegema. Väikesed kiindumuse märgid on sama tähendusrikkad kui suured. Laske oma valvsus maha, lõbutsege koos ja öelge oma partnerile, kui palju ta teile tähendab, väljendades oma hetke emotsioone. Teie armastus õitseb ja laieneb selle tulemusel.

Neitsi: Inimestel, kes on praegu vallalised, soovitatakse olla vastuvõtlikud võimalusele leida armastust. Ärge hinnake ennast üle ja minge oma vookuga kaasa. Hoia oma enesehinnang kõrgel ja tegutse ausalt ning peagi leiad end koos ideaalse partneriga.Olge tõeliselt pühendunud, proovite näidata oma partnerile, kui palju ta teile tähendab. Püüdke tõeliselt lähedaseks saada.

Kaalud: Võtke tänast päeva kui võimalust ennast hellitada. Ärge unustage anda endale vajalikku hoolt, et saaksite oma tõeliste motivatsioonidega kontakti. Kui juhtute kohtuma kellegagi, kes jagab teie kirgi, ärge kiirustage pühendumisega. Kui soovite oma suhet tugevana hoida, on ülioluline, et te ei lõpetaks üksteisele armastuse ja tänu avaldamist.

Skorpion: Kui olete praegu vallaline, on oluline eelistada enesearmastust ja aktsepteerimist romantilise partneri otsimisele. Pühendunud suhetes on oluline töötada selle nimel, et süvendada ja rikastada sidet teie ja teie kaaslase vahel. Rääkige oma emotsioonidest end tagasi hoidmata ja ärge kartke teha midagi teistmoodi, et näidata oma partnerile, kui palju te hoolite.

Ambur: Teie armastus ja pühendumus üksteisele on vaieldamatu, kuid see ei tähenda, et asjad kulgeksid alati sujuvalt. Täna võib esineda vaidlusi ja raskusi, kuid oluline on hoida suhtlusliinid avatuna. Proovige leida kompromiss, mis rahuldaks teid mõlemaid. Vaatamata väljakutsetele, millega silmitsi seisate, pidage meeles, et armastus võidab lõpuks.

Kaljukits: Romantiline olukord teie elus on täna paranemas. Olge intiimne, pühendades üksteisele aega ja osaledes sügavas arutelus. Pidage meeles, mis pani teid armuma ja töötage selle nimel, et leeki elus hoida. Kui olete vallaline ja otsite armastust, minge välja ja proovige suhelda. Uskuge oma väärtustesse ja individuaalsusesse.

Veevalaja: Võib-olla olete oma loomupärase sõltumatuse tõttu siiani edutult kohtingutel käinud. Lihtsalt minge vooluga kaasa ja laske oma valvsus maha. Avastatud seos võib teid üllatada. Kui olete juba tõsises suhtes, on aeg kirg uuesti üles äratada. Korralda oma kallimale kohtinguõhtu või tore üllatus. Näidake oma partnerile armastust ja toetust.

Kalad: Pidage meeles, et armastus on avatus, mitte lihtsalt omandamine. Laske armastusel vabalt sisse voolata, avades oma südame. Kui oled suhtes, üllata oma partnerit põneva reisiga või lihtsalt ütle talle, kui palju see sulle tähendab. Kui olete üksik on teil tõenäoliselt sügav side inimesega, kellega kohtute, nii et olge uute võimalustega kursis.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope