Armastuse ja suhte horoskoop 12.03.2023.


Jäär: Mis puutub suhetesse, siis on oluline seada esikohale oma vajadused ja soovid. Isikliku elu kohta tugevate ja pikaajaliste otsuste tegemine on ülioluline ja see on okei, kui eelistate ennast teistele. Ärge laske kellelgi panna end süüdi tundma, et olete oma õnne esikohale seadnud. Leidke inimene, kes toetab ja täiustab teie elu, mitte keegi, kes nõuab teilt pidevalt oma soovidest loobumist.

Sõnn: Täna valitsevad tõenäoliselt harmoonia ja kokkulepe. Kasutage võimalusi sisukateks vestlusteks lähedastega. Näidake üles nende mõtete ja tunnete vastu tõelist huvi ning väljendage enda omasid lugupidavalt. Avatud suhtlemist soodustades saate oma sidemeid süvendada. Tõeline lähedus nõuab julgust ja haavatavust, et erimeelsusi koostöös käsitleda ja nendega toime tulla.

 

Kaksikud: Kuigi romantilised suhted võivad olla sujuv teekond, võib aeg-ajalt ees oodata rahutusi. Oluline on vältida oma suhetes keskpärasusega leppimist. Selle asemel püüdke põnevust. Leplik suhtumine võib kaasa tuua igavuse ja suhte soiku jäämise. Mõnikord võib riskide võtmine ja tundmatusse sattumine teie armuelu värskendada.

 

Vähk: Kui olete vallaline, pidage meeles, et oleksite enda vastu lahke ja võtaksite omaks oma vead ja puudused. Teie haavatavus võib olla tugevuseks teistega tõeliste sidemete loomisel. Kui olete pühendunud suhtes, olge ettevaatlik, et mitte keskenduda liiga detailidele ja unustada koos partneriga praegust hetke nautida. Ärge unustage oma partnerluses aega varuda lõbule ja spontaansusele, et asjad oleksid värsked ja põnevad.

 

Lõvi: Täna mõistate, et teie suhe on rajatud vastastikuse imetluse ja austuse tugevale alusele. Teie kirg ja entusiasm elu vastu võivad tuua teie suhtesse sädeme, mis hoiab asjad põnevana ja lõbusana. Siiski olge ettevaatlik, et teie ego ei segaks kompromisse ja meeskonnatööd. Vallalised võivad tunda end armastuse otsimisel enesekindlamalt.

 

Neitsi: Teie loomulik emotsionaalne sügavus ja kasvatavad omadused võivad meelitada potentsiaalseid partnereid, kes otsivad intiimsust ja mõistmist. Kindlasti ärge kaotage ennast suhte loomise protsessis. Võtke aega oma piiride kindlakstegemiseks ja edastage need selgelt oma partnerile. Pidage meeles, et tõeline armastus algab enesearmastusest. Pühendunud paarid peaksid vältima ebakindlaks muutumist.

 

Kaalud: Tähed on täna sinu kasuks, Kaalud! Tõenäoliselt tunnete enesekindluse ja sarmi puhangut, mis võib aidata teil jätta kõigile, kellega kohtute, püsiva mulje. Kui olete pühendunud paar, on teie suhe täna tõenäoliselt harmooniline ja armastav. Teie ja teie partner olete eesmärkide ja püüdluste osas ühel lainel, mis võib luua tugeva aluse teie ühisele tulevikule.

 

Skorpion: Täna võid tunda end eriti flirtiva ja mängulisena. Tõenäoliselt tõmbate potentsiaalsete partnerite tähelepanu oma võluva ja lahke iseloomuga. Pühendunud paaridele võib see olla suurepärane päev romantiliseks kohtinguks või eriliseks tegevuseks, mis teile mõlemale meeldib. Hoidke suhtlusliinid lahti ja kuulake kindlasti üksteise vajadusi ja soove.

 

Ambur: Tänane päev võib tuua teie armuelus üllatava pöörde, kuna teie tavaliselt praktiline ja analüütiline mina võib ilmneda ootamatutel viisidel, jättes teie partneri hämmastusse.Kuigi see võib tunduda kõrvalekaldumisena teie tavapärasest romantilisest isikust, proovige mitte liiga palju stressata. Selle asemel võtke hetk lõõgastumiseks ja nautige hetke koos oma armastatuga.

 

Kaljukits: Perekonna loomise väljavaade ei pruugi olla sinu elus praegune fookus ega prioriteet. Mõte leida keegi eriline, keda hellitada ja kellega pere luua, võib siiski olla väga ahvatlev. Täna võite leida end selle mõtte üle mõtisklemas ja oma tulevikupüüdluste üle vaagimas.Pere loomise idee võib tuua kaasa soojustunde, pakkudes teile mõlemale partneriga, armastuse ja toe allikat.

 

Veevalaja: Olge ettevaatlik, et mitte sattuda liiga kinni,oma soovidesse ja vajadustesse. Pea meeles, et suhted seisnevad kompromissides ja suhtlemises ning sa pead olema valmis kuulama oma partnerit ja mõistma ka tema vajadusi. Kui olete vallaline, on praegu hea aeg armastust otsima hakata. Võid avastada, et oled praegu teiste jaoks eriti atraktiivne.

 

Kalad: Kuigi tänane päev võib tuua positiivset energiat, on oluline suhtuda partnerlusse ettevaatlikult ja tundlikult. See võib hõlmata sammu tagasi astumist, et oma prioriteete ja suhtlusstiili ümber hinnata, ning aktiivse otsimise võimalusi, usalduse ja vastastikuse mõistmise loomiseks. Pidage meeles, et tugev ja terve suhe on üles ehitatud empaatiale, austusele ja valmisolekule töötada koos väljakutsetega.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope