Armastuse ja suhte horoskoop 12.03.2024.


Jäär: Kui armastus oleks lahinguväli, oleksite täna kindral. Veenus annab teile sära ja võlu, tõmmates austajaid nagu ööliblikaid ligidale. Neile, kes on suhetes, on aeg rutiin murda, üllatusõhtu või südamlik vestlus võib sädemed uuesti süüdata. Vallalised, tähtede seis vihjab kütkestavale kohtumisele, mis võib teie südant kõige ootamatumal viisil puudutada. Pidage meeles, et tõeline julgus armastuses tähendab sageli haavatavust.

Sõnn: Romantika keerleb teie ümber nagu vallatu tuul. Kui olete kellegagi seotud, on täna hea päev süvendada oma juuri, näidates üles tunnustust ja edendades vastastikust mõistmist. Üksikud, teie karisma on eriti magnetiline, võite lihtsalt meelitada ligi kedagi, kes peegeldab teie tõelist olemust. Olge avatud, kuid samas tähelepanelik. Täna loodud sidemeid valgustavad tähed, pakkudes potentsiaali südamlikeks hetkedeks või väärtuslikeks õppetundideks.

Kaksikud: Tähed on joondatud teie kasuks, andes suhtlusele võluva sära. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes on teie sõnadel täna ligitõmbav jõud. Kasutage seda sidemete süvendamiseks või huvitavate uute inimeste meelitamiseks oma orbiidile. Ärge laske oma flirtival loomul arusaamatusi põhjustada. Selge suhtlus on teie liitlane. Täna võib olla õige päev väljendada varjatud tundeid või süüdata säde kellegagi, kes on teile mõelnud.

Vähk: Armastus näib mängivat täna teiega peitust. Kuid ärge muretsege, kosmilised energiad viitavad sellele, et see on suurepärane päev sügavate, sisukate vestluste pidamiseks oma partneri või potentsiaalse kosilasega. Kui olete vallaline, võib sisekaemuslik meeleolu paljastada teadmisi selle kohta, mida te suhtes tõeliselt ihaldate. Sukelduge aruteludesse unistuste ja hirmude üle. Teie emotsionaalne ausus süvendab teie sidet.

Lõvi: Tänane planeetide joondus valgustab teie romantilist taevast. Vallalisena või vabana – on aeg asuda oma armuelus kesksele kohale. Laulge enesearmastuse laulu või esitage oma partneriga duett. Vallalised, täna võib lavale astuda salapärane, kuid võluv tegelane, tuues kaasa intrigeerivaid süžeepöördeid. Paarid, miks mitte astuda koos, uude seiklusesse. Olge julge, tehke kirglikke valikuid ja pidage meeles, armastuse teatris olete nii staar, kui ka lavastaja.

Neitsi: Tähed viitavad teie romantilises narratiivis pöördele. Oodake ootamatuid avaldusi või äkilisi sügavaid sukeldumisi, südamest südamesse vestlustesse. Vallalised või paarid, olete tähelepanu keskpunktis, seega kasutage oma loomulikku võlu ja vaimukust. Kui olete vallaline, võib intellektuaalne säde süttida, kui keegi üllatab. Neile, kes on paaris on hea aeg kavandada midagi ebatavalist. Uus kogemus võib teie sideme taaselustada.

Kaalud: Romantika vallas toob tänane päev, pärast hiljutist turbulentsi, rahustavat rahu. Vallaliste jaoks võib juhuslik kohtumine tekitada intrigeeriva sideme, nii et hoidke süda avatud. Suhtes olevad inimesed, tänane päev on ideaalne, sildade parandamiseks ja sidemete tugevdamiseks. Mõelge küünlavalgel õhtusöögile või südamlikule vestlusele tähtede all. Pidage meeles, et teie sarm on teie suurim liitlane, kuid tõeline side nõuab siirust.

Skorpion: Täna julgustavad tähed, teid valla päästma, oma kirglikku ja mõistatuslikku olemust, muutes teie romantilised kohtumised intensiivsemaks. Kui olete vallaline on teie magnetiline võlu kõrgendatud, meelitades intrigeerivaid väljavaateid. Kuid pidage meeles piiri, salapära ja arusaamatuse vahel. Suhtes olijate jaoks on see aeg oma sidet süvendada. Rääkige oma soovidest ja kuulake oma partneri arvamust, leides harmoonilise tasakaalu andmise ja võtmise vahel.

Ambur: Tähed joonduvad teie kasuks, tekitades teie armuelus ootamatuid vestlusi ja kohtumisi. Kui olete vallaline, võib teile silma jääda uus intrigeeriv väljavaade, võib-olla kõige vähem oodatud kohas. Suhetes olevate inimeste jaoks, võib spontaanne ettepanek romantika taaselustada. Tänane navigeerimise võti on paindlikkus. Viimase hetke plaanidele avatud olemine või rutiinide muutmine võib kaasa tuua meeldejäävaid hetki.

Kaljukits: Romantika vallas on tänane päev sügavate vestluste ja vaiksete sidemete jaoks. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, tähtede seis julgustab teid avama oma tundeid ja püüdlusi. On aeg jagada neid unistusi, mida olete kiivalt endale hoidnud. Vallaliste jaoks võib üllatav ülestunnistus viia tärkava romantikani ja uue suhteni.

Veevalaja: Romantika vallas surfate kõrgetel lainetel. Vallalised võivad kokku puutuda võluva võõraga, muutes rutiinse kohvijoomise, võluvaks suhtluseks. Püsisuhtes inimesed saavad rõõmu spontaansusest. Planeerige üllatuskohting või kirjutage ümber õhtu stsenaarium. Suhtlemine on täna teie kuldvõti. Avage ennast unistustes ning jälgige oma sidemete süvenemist.

Kalad: Täna võtab armastus poeetilise pöörde. Olenemata sellest, kas olete vallaline või kiindunud, avastate endas armastuse vaimsed ja hingelised küljed. Vestlused võivad pinnast kalduda sügavusse, seega olge valmis oma südant paljastama. Teie tundlikkus on nüüd teie superjõud, mis võimaldab teil sügaval tasemel ühendust luua. Suhetes olevate inimeste jaoks on see ideaalne päev püsivate mälestuste loomiseks.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope