Armastuse ja suhte horoskoop 12.04.2023.


Jäär: Kui oled vallaline, ole valmis mõneks põnevaks arenguks oma armuelus. Planeedid on täna teie jaoks soodsad, tuues ainulaadse ja ootamatu kohtumise kellegagi, kes võib teie südame varastada. Kui olete pühendunud suhtes, oodake, teie partneri armastuse ja kiindumuse žestid löövad teid jalust. See on ideaalne päev oma sügavaimate tunnete väljendamiseks.

Sõnn: Kui otsite armastust, alustage vestlust kellegagi, kes teile silma jääb ja laske oma sädeleval isiksusel särada. Sinu teravmeelne naljatamine ja kiire mõtlemine köidavad teisi ning võid leida end flirtivast ja lõbusast mõttevahetusest, mis võib viia millegi enamani. Kui olete pühendunud suhtes, proovige oma partneriga midagi uut, näiteks spontaanset maanteeretke või matka looduses.

Kaksikud: Täna on soovitatav eelistada uusi sidemeid ja võite leida inimese,kellega kohtute ootamatus kohas või ühise sõbra kaudu. Kui oled partnerluses siis lase lahti igasugusest tarbetust kriitikast ja keskendu selle asemel oma kallima positiivsete omaduste hindamisele. Näidake üles tänulikkust armastuse ja toetuse eest, mida saate oma partnerilt, ning väljendage oma kiindumust tähendusrikkal viisil.

Vähk: Täna julgustab universum teid lahti laskma mis tahes minevikuhaavadest või emotsionaalsest pagasist, mis võib takistada teid tõelise armastuse kogemisest. On aeg vabastada kõik hirmud või kahtlused, mis võivad pärssida teie võimet suhelda inimestega sügavamal tasandil. Usalda ennast ja oma tundeid. Luba endal olla haavatav ja avatud armastuse võimalusele.Tänane päev toob teile armastust, mida väärite.

 

Lõvi: Kontrollige oma sõnumeid veel kord ja olge oma armastusavaldustes selge. Vältige ennatlike järelduste tegemist ja impulsiivsete otsuste tegemist eelduste põhjal. Võtke aega, et kõik arusaamatused kannatlikkuse ja mõistmisega selgeks teha, sest eksiarvamusi saab lahendada avatud ja ausa suhtlusega. Kui olete vallaline, võtke aega enda hellitamiseks. Tegelege tegevustega, mis teile rõõmu pakuvad.

 

Neitsi: Teie romantilises elus võivad täna ette tulla väljakutsed või konfliktid. Nendele väljakutsetele on oluline läheneda kannatlikkuse, mõistmise ja avatud suhtlusega. Vältige liigset kriitilist suhtumist ja hinnanguid ning püüdke selle asemel harmoonia ja kompromisside poole. Kui teil ja teie partneril tekivad lahkarvamused, keskenduge probleemidele ja ühiselt lahenduste leidmisele.

 

Kaalud: Need, kes on pikaajalises pühendunud suhtes, võib tänane energia tuua kaasa mõningaid väljakutseid. Võib tekkida pingeid või lahkarvamusi ning ülioluline on nendega küpsuse ja kannatlikkusega toime tulla. Vältige tuliseid vaidlusi ja kiirete järelduste tegemist. Selle asemel harjutage aktiivset kuulamist ja jagage seda oma partneriga. Tehke meeskonnana koostööd, et leida lahendusi kõikidele tekkivatele probleemidele.

 

Skorpion: Nii vallalised,kui ka suhetes olevad inimesed, pidage meeles, et seaksite esikohale enesearmastuse ja enese eest hoolitsemise. Võtke aega, et end emotsionaalselt, vaimselt ja füüsiliselt kasvatada. Tegelege tegevustega, mis teevad teid õnnelikuks ja veenduge, et hoolitsete enda ja partneri vajaduste eest. Terve ja tasakaalustatud suhe saab alguse õnnelikust sinust.

 

Ambur: Võtke risk ja väljendage oma tundeid erilisele inimesele, keda olete kaugelt imetlenud. Julge ja kartmatu olemus on täna teie tugevus, nii et ärge kartke teha esimest sammu. Kui sul on juba suhe, siis täna on ideaalne päev kireleekide taaselustamiseks. Kosmilised energiad loovad seiklusliku ja spontaanse õhkkonna, muutes selle suurepäraseks ajaks,et kavandada üllatuskohtingut oma partneriga.

 

Kaljukits: Hoidke silmad lahti ja olge avatud uutele kogemustele, sest armastus võib teie uksele koputada siis, kui te seda kõige vähem ootate. See võib toimuda juhusliku kohtumise, seltskondliku sündmuse või isegi veebipõhise tutvumise kaudu. Kui olete juba pühendunud suhtes, võib teil ja teie partneril olla sügav emotsionaalne side ja teie armastus võib jõuda uutesse kõrgustesse. Teie kahe vaheline keemia on elektriline, nii et kasutage seda maksimaalselt.

 

Veevalaja: Kui teil on probleeme minevikust, mis on teie armuelu mõjutanud, on täna õige aeg nendega silmitsi seista ja neist lahti lasta. Andestamine ja tervendamine on võimsad vahendid, mis aitavad sul edasi liikuda ja luua ruumi uutele ja tähenduslikele sidemetele. Vajadusel otsige tuge usaldusväärsetelt sõpradelt, perekonnalt või terapeudilt ja lubage endal paraneda kõigist minevikuhaavadest või pettumusest.

 

Kalad: Olge ettevaatlik, kui olete liiga otsustusvõimetu või liiga leplik. Olete tasakaaluka ja harmoonilise loomuga, kuid mõnikord võib see kaasa tuua vastasseisu vältimise või oma vajaduste ohverdamise. Olge enda vastu aus ja järgige vajadusel oma piire. Ärge kartke oma suhetes oma arvamust ja soove väljendada. Pidage vajadusel täna keerulisi vestlusi ja laske oma frustratsioon välja.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope